vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Kam na lyže za hranicemi

6. února 2015

Kam na lyže za hranicemi

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: zahraničí snowpark Lyže děti hory

preventan-mimiforum-banner

Chystáte se s dětmi na lyže, ale nechcete navštívit žádný z našich areálů? Pak zkuste některý za našimi hranicemi!

Preventan Clasic

·    Cucavé tablety s ovocnou příchutí.
·    Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek.
·    1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy).
·    Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé.
·    Především k dlouhodobému užívání.

preventan-clasic

Doplněk stravy

Více ZDE

Kam se vydat s dětmi na lyže za hranicemi, když neznáte cizí lyžařské areály? Přinášíme pár tipů, kde rozhodně neprohloupíte.

 

Serfaus-Fiss–Ladis

Kde: Rakousko

 

Jedno z nejoblíbenějších lyžařských středisek pro rodiny s dětmi. Nejvyhledávanější je oblast Serfaus, kde najdete širokou nabídku služeb pro nejmenší lyžaře. Najdete zde nejen lyžařské školy, ale i zábavní parky, dětské sjezdovky nebo dokonce dětskou restauraci. Dospělé zase potěší 190 km upravených sjezdovek, 40 moderních lanovek a vleků. Skvělé podmínky jsou zde i pro freeride a samozřejmostí je snowboardový funpark. Městečko Serfraus má navíc unikátní systém dopravy. Od hotelů k lanovkám vás dopraví místní metrovláček.

 

Val Gardena

Kde: Itálie

 

Nejkrásnější středisko italských Dolomit. Kromě skvěle upravených sjezdovek je zde stálé počasí i dobře vyřešený zasněžovací systém, takže bez problémů můžete lyžovat až do pozdního jara. Výhodou střediska je i široká škála dalších aktivit – bruslení, jízda na koni, squash, tenis. Nechybí spousta fitness center ani útulných hospůdek. Val Gardena je napojena na Sella Ronda, unikátní kruhový řetězec, který vás za jeden den provede i dalšími třemi středisky. Mluví se o něm také jako o nejoblíbenějším italském lyžařském safari.

 

Oberes Toggenburg

Kde: Švýcarsko

 

Švýcarské středisko  Oberes Toggenburg se pyšní certifikátem Family Welcome, a tak je zařízené na rodiny s dětmi. Najdete zde přes 50 km tratí a 19 lanovek a vleků. Jedna z lanovek například vlastní ultramoderní ochranný štít před nepříznivým počasím, jiná je kombinací sedačkové a gondolové lanovky. Jsou tu i dva snowparky.

 

tip-na-vylet-kam-na-lyze-za-hranicemi-ii-sxc-nahled Val Thorens

Kde: Francie

 

Středisko Val Thorens je největší ve Francii. Zároveň jde o nejvýše položený lyžařský areál v Evropě. Najdete zde přes 600 km sjezdovek a 200 lanovek a sněhové podmínky jsou ideální až do poloviny května. Za vyzkoušení stojí i visutá kabinová lanovka, která pojme až 150 lidí. Kromě mnoha možností pro lyžaře je zde velmi vyhledávaný sportovní areál o rozloze 9000 m2. Najdete zde krytý bazén, saunu, vířivku, ale i lezeckou stěnu nebo golfový simulátor. Pro rodiny s dětmi je pak ideální lyžování v oblasti Les Menuires.

 

Text: asm

Foto: Sxc.hu

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse