banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Jsem zamilovaná. Do ženy…

22. listopadu 2017

Jsem zamilovaná. Do ženy…

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska milenka vztah žena sex

preventan-mimiforum-banner

Láska si nevybírá. A tak se i ženě, kterou dosud přitahovali jen muži, může stát, že se zamiluje. Ovšem do ženy…

„Jsem pět let vdaná a mám tříletého syna. Vždycky mě přitahovali jen muži a nikdy mě ani nenapadlo si představit, že bych to bylo jinak. Jenže před půl rokem se to změnilo. Zamilovala jsem se, náhle, silně a nečekaně. Jenže do ženy. Je to moje kolegyně v práci a to, co cítím k ní, jsem nikdy k nikomu necítila. Strašně mě přitahuje, vím, jak moc bych ji chtěla a nemůžu jí pustit z hlavy. Uvědomuju si, že mám dítě a hodného manžela, že se mi holky nikdy nelíbily, ale přesto si nemůžu pomoct. Ona asi nic netuší a já se jí to bojím říct. Vůbec nevím, co dělat,“ vypráví Simona (33).

 

Kamarádka a milenka v jednom sex-a-vztahy-jsem-zamilovana-ii-sxc-nahled

Láska si nevybírá, říká se. A je to pravda. Mnohdy se náhle dostaneme do situací, které bychom nikdy nečekaly. I když jsme přesvědčené, že jsme jen na muže, najednou potkáme někoho, kdo všechna naše přesvědčení zbortí jak domeček z karet. „Nikdy by mě nenapadlo, že budu milovat ženu. Muže jsem měla ráda, vystřídala jsem jich dost, sex s nimi mě bavil. A pak jsem se najednou seznámila s dívkou, ke které jsem pocítila něco úplně jiného. To, co mi žádný muž nedokázal dát. Ukázalo se, že o mě stojí i ona, a tak jsme se nakonec daly dohromady. Jsem teď nesmírně šťastná. Miluju ji a vím, že je tou nejlepší kamarádkou a milenkou, zkrátka parťačkou, jakou jsem mohla mít. Okolí mě ale odsoudilo,“ mluví otevřeně o své zkušenosti Julie (28).

 

Chcete ji? Jednejte!

Dostat se do podobné situace není lehké. Každá rada, jak se zachovat, je v tomto případě drahá. Ujasněte si, co chcete, zda byste s ní chtěla žít. Je-li touha tak silná, pak jednejte. Možná se vám otevřou oči po rozhovoru s ní a vzplanutí odezní, možná také ne. Život je ale jen jeden, a pokud to nezkusíte, nic nezískáte.

 

Tipy MIMIFORA:

Co dělat, když se zamilujete. Do ženy.

 

-          Ujasnit si priority. V první řadě, dřív, než se jí svěříte, si ujasněte, co vlastně chcete. Položte si otázky – dokázala byste s ní žít? Odešla byste kvůli ní od rodiny? Přitahuje vás tolik sexuálně? Co by bylo s dětmi, kdybyste odešla k ženě? Dobře zvažte, zda klady převažují.

 

-          Připravte se na reakce okolí. Pokud byste odešla od partnera k ženě, budou reakce okolí udivené, možná i nechápající a odsuzující. Připravte se na to a dobře zvažte, zda i přesto vše chcete absolvovat.

 

-          Svěřit se jí. Pokud se rozhodnete, že byste o ni opravdu stála a ona nic netuší, nezbude vám, než jí vše říct. Pozvěte jí na skleničku a v klidu a otevřeně si s ní promluvte. Může se stát, že vás odmítne, ale také nemusí – třeba o vaší náklonnosti ví a není jí vůbec nepříjemná.

 

Text: asm

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa