vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jsem zamilovaná. Do ženy…

22. listopadu 2017

Jsem zamilovaná. Do ženy…

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska milenka vztah žena sex

preventan-mimiforum-banner

Láska si nevybírá. A tak se i ženě, kterou dosud přitahovali jen muži, může stát, že se zamiluje. Ovšem do ženy…

„Jsem pět let vdaná a mám tříletého syna. Vždycky mě přitahovali jen muži a nikdy mě ani nenapadlo si představit, že bych to bylo jinak. Jenže před půl rokem se to změnilo. Zamilovala jsem se, náhle, silně a nečekaně. Jenže do ženy. Je to moje kolegyně v práci a to, co cítím k ní, jsem nikdy k nikomu necítila. Strašně mě přitahuje, vím, jak moc bych ji chtěla a nemůžu jí pustit z hlavy. Uvědomuju si, že mám dítě a hodného manžela, že se mi holky nikdy nelíbily, ale přesto si nemůžu pomoct. Ona asi nic netuší a já se jí to bojím říct. Vůbec nevím, co dělat,“ vypráví Simona (33).

 

Kamarádka a milenka v jednom sex-a-vztahy-jsem-zamilovana-ii-sxc-nahled

Láska si nevybírá, říká se. A je to pravda. Mnohdy se náhle dostaneme do situací, které bychom nikdy nečekaly. I když jsme přesvědčené, že jsme jen na muže, najednou potkáme někoho, kdo všechna naše přesvědčení zbortí jak domeček z karet. „Nikdy by mě nenapadlo, že budu milovat ženu. Muže jsem měla ráda, vystřídala jsem jich dost, sex s nimi mě bavil. A pak jsem se najednou seznámila s dívkou, ke které jsem pocítila něco úplně jiného. To, co mi žádný muž nedokázal dát. Ukázalo se, že o mě stojí i ona, a tak jsme se nakonec daly dohromady. Jsem teď nesmírně šťastná. Miluju ji a vím, že je tou nejlepší kamarádkou a milenkou, zkrátka parťačkou, jakou jsem mohla mít. Okolí mě ale odsoudilo,“ mluví otevřeně o své zkušenosti Julie (28).

 

Chcete ji? Jednejte!

Dostat se do podobné situace není lehké. Každá rada, jak se zachovat, je v tomto případě drahá. Ujasněte si, co chcete, zda byste s ní chtěla žít. Je-li touha tak silná, pak jednejte. Možná se vám otevřou oči po rozhovoru s ní a vzplanutí odezní, možná také ne. Život je ale jen jeden, a pokud to nezkusíte, nic nezískáte.

 

Tipy MIMIFORA:

Co dělat, když se zamilujete. Do ženy.

 

-          Ujasnit si priority. V první řadě, dřív, než se jí svěříte, si ujasněte, co vlastně chcete. Položte si otázky – dokázala byste s ní žít? Odešla byste kvůli ní od rodiny? Přitahuje vás tolik sexuálně? Co by bylo s dětmi, kdybyste odešla k ženě? Dobře zvažte, zda klady převažují.

 

-          Připravte se na reakce okolí. Pokud byste odešla od partnera k ženě, budou reakce okolí udivené, možná i nechápající a odsuzující. Připravte se na to a dobře zvažte, zda i přesto vše chcete absolvovat.

 

-          Svěřit se jí. Pokud se rozhodnete, že byste o ni opravdu stála a ona nic netuší, nezbude vám, než jí vše říct. Pozvěte jí na skleničku a v klidu a otevřeně si s ní promluvte. Může se stát, že vás odmítne, ale také nemusí – třeba o vaší náklonnosti ví a není jí vůbec nepříjemná.

 

Text: asm

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse