vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jsem v práci radši, než doma. Co s tím?

11. dubna 2018

Jsem v práci radši, než doma. Co s tím?

Kategorie: Téma týdne, Připojené tagy: domov zaměstnání vztah práce partner

preventan-mimiforum-banner

Jste poslední dobou raději v práci, než doma? Pak dobře zvažte, proč tomu tak je a zkuste najít řešení. Utíkat před krizí ve vztahu do zaměstnání rozhodně není správné řešení.   

Q Max Active

Doplněk stravy.
Koenzym Q10 v přípravku:
·    Je aktivní forma koenzymu Q10 s 8× vyšší dostupností.
·    Je redukovaná forma koenzymu Q10.
·    Je okamžitě využitelný pro organismus.
·    Bez nežádoucích příměsí a balastních látek.
·    Redukovaný koenzym Q10 by se mohl doporučit k užívání společně se statiny ke snížení výskytu jejich možných nežádoucích účinků.

qmax-active

Doplněk stravy

Více ZDE!

„Vždycky jsem chtěla mít spokojený vztah a dobrou práci. Jenže mám dojem, že obojí nejde dohromady. Práce mě baví, máme tam skvělý kolektiv, vždycky se do ní moc těším. Doma je to jiné. Partner je pořád unavený, s ničím mi nepomůže, není s ním řeč. A tak jsem se přistihla, že jsem raději v práci, než doma. Často ani nespěchám a dělám přesčasy, jen abych nemusela domů. Vím, že je to špatně, ale nevím, jak z toho ven,“ říká Anna (30).

 

Utíkat před krizí do práce je špatně

Jste-li v práci raději než doma, kam se vůbec netěšíte a vlastně odtud utíkáte, je jasné, že je něco špatně. Pravděpodobně vám to ve vztahu příliš neklape, a chcete se vyhnout tomu, že se zase potkáte s partnerem, který vám více či méně leze na nervy. Utíkat však před krizí na pracoviště není dobré řešení. Potíže samy nepřejdou a časem se vám to může vymstít.

 

V práci je mi líp!

„Partner se poslední dobou hrozně změnil. Přestal se zajímat o mě i o chod domácnosti. Když přijde z práce, lehne si, dívá se na televizi a nehne prstem. Po mě ale chce, abych vařila, prala, uklízela, starala se o děti a hodně vydělávala. Nejsem robot, takže to nezvládám. Poslední dobou to řeším tak, že zůstávám co nejdéle v práci. Je mi tam dobře, cítím se mnohem lépe, než doma. Vím, že to není dobré řešení, ale jiné v tuto chvíli nevidím,“ svěřuje se Aneta (34).

 

Tipy MIMIFORA:

Co dělat, když jste raději v práci, než doma

 

-          Zjistit, proč to tak je. Zamyslete se nad tím, proč tomu tak je. Pravděpodobně vám to doma zrovna neklape, a vyhýbáte se tak problémům či povinnostem. Zkuste najít řešení, možná bude v životě stačit změnit jen něco málo.

 

sex-a-vztahy-jsem-v-praci-radsi-nez-doma-ii-sh-nahled -          Najít si důvod, nač se těšit. Netěšíte se z práce domů? Pak zkuste přijít na to, co by vám udělalo radost, aby to bylo naopak. Co vám doma chybí? Nudíte se tam? Anebo vás nečeká žádná radost? Zkuste si najít něco, nač se budete těšit. Koníčka, zajímavou činnost, nebo si pořiďte domácího mazlíčka.

 

-          Zvážit, zda má vztah cenu. Pokud se z práce domů netěšíte proto, že se s partnerem chcete vidět co nejméně, rozhodně stojí za zvážení, zda má takový vztah vůbec cenu. Opravdu chcete žít ve vztahu, ze kterého spíše utíkáte, než abyste z něj měla radost? Dá se s tím něco dělat? Pokud ne, dobře si promyslete, zda by vám nepomohla změna partnera.

 

Text: ino
Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi
15:50 12.04.2018 - mamavemeste.cz -

to snad ne

si delate srandu?

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse