banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Jsem těhotná. A vím, že mě podvádí!

10. března 2016

Jsem těhotná. A vím, že mě podvádí!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska milenka nevěra těhotenství sex partner

preventan-mimiforum-banner

Když žena v těhotenství sex mít nemůže, nebo na něj nemá chuť, může se jí stát věc, kterou by od svého partnera nikdy nečekala. On to nevydrží a najde si milenku!

Diskutujte: Jak byste reagovala, kdyby vás partner podváděl během těhotenství?


Sex v těhotenství je sice dnes běžnou záležitostí, kterou odborníci rozvodně nezavrhují, ale to platí jen v případě, že vše probíhá bez problémů – a těhotenství není rizikové. Chutě nastávajících maminek na sex jsou různé – jedny mají takový apetit, že jim partner téměř nestačí, druhé na něj nemají ani pomyšlení. Kolísavé hladiny hormonů zkrátka s tělem udělají své. Jenomže – je-li partner sexuálně náruživý a jeho těhotná partnerka na milování choutky nemá, anebo jí sex lékaři zakážou, je tu problém. A první, co muže napadne je – Najdu si milenku!

V těhotenství mi zakázali sex. Našel si milenku!

„Než jsem otěhotněla, milovali jsme se s partnerem denně. A někdy i dvakrát. Jenže pak jsem přišla do jiného stavu, krvácela a lékaři hrozili potratem. Sex mi zcela zakázali. I když jsem se snažila najít jiné cesty, jak partnera uspokojit, viděla jsem na něm, že je to pro něj rána. Sex prostě k životu potřeboval a já se bála toho, co bude – oprávněně. Asi po měsíci si mě přestal všímat a já věděla, že je zle. Nedalo mi moc práce zjistit, že má milenku. Obvinil mě, že je to má vina, protože s ním nespím. To, že čekám jeho dítě, mu bylo zcela jedno. Denně se kvůli tomu trápím, mám strach o miminko, ale nechci ho připravit o tátu,“ vypráví Kateřina (28).

Našel si milenku a opustil mě. Těhotnou!

Říká se, že těhotenství je pro mnoho žen nejkrásnějším obdobím života. Pro hodně z nich je to však pravý opak. I když dosud měly za to, jak mají skvělého partnera, a že jejich vztah hned tak něco nerozhodí, najednou se jim otevřely oči. „Na sex jsem v těhotenství neměla ani nejmenší chuť a myslela jsem, že to partner chápe. To jsem se ale mýlila. Náhodou jsem se totiž dozvěděla, že má milenku. Byla jsem v šoku. Jak mi to mohl udělat? Vždyť přece čekám jeho dítě! Udělala jsem scénu a dodnes toho lituju. Víte, jak reagoval? Odstěhoval se k ní. Řekl mi, že s hysterkou žít nebude, a že by se na mě stejně nemohl dívat, když vidí, jak přibírám,“ mluví o své nepříjemné zkušenosti Gizela (30), která nakonec zůstala sama.

Uspokojte ho jinak, hlavně se mu věnujte sex-a-vztahy-jsem-tehotna-a-podvadi-me-2-ing-nahled

Protože muži, kteří mají větší sexuální potřebu, se při dlouhé abstinenci ovládají jen stěží, radí odborníci – věnujte se jim. I když se milovat nemůžete, anebo nechcete, existují jiné možnosti, jak partnera uspokojit. Třeba ústy, nebo rukou. Můžete se hladit, mazlit, zažít krásné večery i bez styku. Pokud se ale stáhnete a partnera najednou v posteli nebudete chtít ani vidět, jen mu tím nahrajete ke kroku, který řadu z nich logicky napadne – k milence. Dobrou zprávou ale je, že jen málokterý muž to opravdu uskuteční…

Nic nevědět je často lepší

Pochopit jednání takového muže se sice dá, ale to ho zdaleka neomlouvá. Těhotná partnerka to bere ještě tragičtěji. Je citlivější a nervóznější. Hormony s tělem mávají, a když se k tomu přidá informace o nevěře partnera, může to mít na ni i miminko velmi nepříznivý vliv. Proto se mužům nejen věnujte, ale – nepátrejte. Nic nevědět je totiž často mnohem lepší…

 

Text: ino

Foto: Ingimage.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa