vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jsem příliš krásná. A muži se mě bojí! Co s tím?

10. července 2018

Jsem příliš krásná. A muži se mě bojí! Co s tím?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska vzhled žena můž sex krása

preventan-mimiforum-banner

Krása u ženy nemusí být vždy výhodou. Alespoň to tvrdí ty ženy, které kvůli kráse nemohou najít stálého partnera. Je to opravdu tak, že lepší je spadat do průměru, než být sexy krasavicí?

„Všichni říkají, že krása je výhoda. Mě ale byla vždycky jen na obtíž. Od dětství jsem byla nejkrásnější holčička ve školce, pak škole a krásy jsem se nezbavila. Na základce mi kluci nadbíhali, na střední se ale už ukázalo to, co mě drží dodnes. Nechtějí se mnou chodit, maximálně se mnou chtějí spát. Prý jsem příliš krásná, a tak se mě bojí. A museli by se bát i to, že si najdu jiného. Proto se mi rovnou vyhýbají. Krása mi nikdy v ničem nepomohla,“ svěřuje se Inna (28).

 

MIMIFORUM zjistilo:
Vědci souhlasí: Krása není vždy výhodou!

Ne vždy je krásná tvář výhodou, tvrdí i vědci. Vyplývá to z jednoho výzkumu, který se snažil ukázat, zda to mají krásné ženy v životě a v práci jednodušší. Výsledkem bylo, že jen na některých pozicích. Zatímco půvabná tvář je výhodou pro místa asistentek či sekretářek, u žen ve vedoucích funkcích je to jinak. Na vyšší pozice, které jsou často doménou mužů, bývá dokonce na škodu. Možná je to i proto, že krása u žen nebývá spojována s inteligencí…

 

Muži ze mě mají strach!

„Zatímco moje průměrné kamarádky mají partnery, rodiny a žijí si spokojeně, já jsem pořád sama. A jsem přesvědčena, že kvůli tomu, jak jsem krásná. Vypadám jak panenka Barbie a to je asi na škodu. Muži ze mě mají strach, žít se mnou nechce nikdo. Zájemců mám sice hodně, ale každý chce jen jednu noc, užít si a vrátit se za svou průměrnou partnerkou. A to už mě přestalo bavit. A tak jsem radši sama a přemýšlím, co se sebou udělat, aby mi krása tak neubližovala,“ stěžuje si další kráska, Natálie (30).

 

MIMIFORUM zjistilo:
Nevýhody příliš krásných žen

 

-          Muži se vás bojí. Z příliš krásných žen mají muži obavy. Ne, že by je nelákaly, ale automaticky u nich očekávají jen krátký románek, nikoli trvalý vztah. Taková žena, pokud není zrovna známá osobnost, pak může mít problém s nalezením partnera a rodiny.

-          Nemáte kamarádky. Kromě toho, že se vás bojí muži, nebudete mít ani příliš kamarádek. Možná dokonce žádnou. Jen málokterá totiž snese to, že bude neustále ve vašem stínu. Vy budete vždy ta hezčí a žádanější a ona druhá. Krása povede spíš k tomu, že vás ženy budou za zády pomlouvat a vy budete sama.

 

Využijte své přednosti! sex-a-vztahy-jsem-prilis-krasna-ii-sh-nahled

Patříte také k těm ženám, které vynikají krásou? Pak všem ukažte, že krása může jít dohromady i s inteligencí! Dokažte, že máte nejen krásný zevnějšek, ale jste i uvnitř krásný člověk. Okolí zbytečně neprovokujte minisukněmi a obrovskými výstřihy, oblékejte se normálně, jako ženy v okolí. Neuvažujte tak, že je vám krása na škodu. Naopak – čerpejte  z jejich předností Třeba v jednání s muži na úřadech apod. budete mít samá plus. Jen tedy nesmíte natrefit na nevzhlednou úřednici…

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
12:06 13.07.2018 - podnebný -

Jsen opačný případ

Nikdy jsem se necítil moc jistý s tím, jak vypadám. Často jsem poznal opravdu krásné holky, ale styděl jsem se je jen oslovit nebo zaujmout. Pokud jsme měli hezké učitelky, zhoršil se mi z jejich předmětů můj prospěch, ale neuměl jsem si s tím poradit.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse