darkove-baleni

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Jsem příliš krásná. A muži se mě bojí! Co s tím?

10. července 2015

Jsem příliš krásná. A muži se mě bojí! Co s tím?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska vzhled žena můž sex krása

preventan-mimiforum-banner

Krása u ženy nemusí být vždy výhodou. Alespoň to tvrdí ty ženy, které kvůli kráse nemohou najít stálého partnera. Je to opravdu tak, že lepší je spadat do průměru, než být sexy krasavicí?

Q Max

· Q Max® obsahuje tělu vlastní koenzym Q10 – 30 mg.
· Garantovaná Kaneka Q10™ kvalita (japonský koenzym Q10, který se vyrábí přirozeným biologickým procesem).
· Bez nežádoucích příměsí.

 

q-max-nahled

Doplněk stravy


Více zde!

„Všichni říkají, že krása je výhoda. Mě ale byla vždycky jen na obtíž. Od dětství jsem byla nejkrásnější holčička ve školce, pak škole a krásy jsem se nezbavila. Na základce mi kluci nadbíhali, na střední se ale už ukázalo to, co mě drží dodnes. Nechtějí se mnou chodit, maximálně se mnou chtějí spát. Prý jsem příliš krásná, a tak se mě bojí. A museli by se bát i to, že si najdu jiného. Proto se mi rovnou vyhýbají. Krása mi nikdy v ničem nepomohla,“ svěřuje se Inna (28).

 

MIMIFORUM zjistilo:
Vědci souhlasí: Krása není vždy výhodou!

Ne vždy je krásná tvář výhodou, tvrdí i vědci. Vyplývá to z jednoho výzkumu, který se snažil ukázat, zda to mají krásné ženy v životě a v práci jednodušší. Výsledkem bylo, že jen na některých pozicích. Zatímco půvabná tvář je výhodou pro místa asistentek či sekretářek, u žen ve vedoucích funkcích je to jinak. Na vyšší pozice, které jsou často doménou mužů, bývá dokonce na škodu. Možná je to i proto, že krása u žen nebývá spojována s inteligencí…

 

Muži ze mě mají strach!

„Zatímco moje průměrné kamarádky mají partnery, rodiny a žijí si spokojeně, já jsem pořád sama. A jsem přesvědčena, že kvůli tomu, jak jsem krásná. Vypadám jak panenka Barbie a to je asi na škodu. Muži ze mě mají strach, žít se mnou nechce nikdo. Zájemců mám sice hodně, ale každý chce jen jednu noc, užít si a vrátit se za svou průměrnou partnerkou. A to už mě přestalo bavit. A tak jsem radši sama a přemýšlím, co se sebou udělat, aby mi krása tak neubližovala,“ stěžuje si další kráska, Natálie (30).

 

MIMIFORUM zjistilo:
Nevýhody příliš krásných žen

 

-          Muži se vás bojí. Z příliš krásných žen mají muži obavy. Ne, že by je nelákaly, ale automaticky u nich očekávají jen krátký románek, nikoli trvalý vztah. Taková žena, pokud není zrovna známá osobnost, pak může mít problém s nalezením partnera a rodiny.

-          Nemáte kamarádky. Kromě toho, že se vás bojí muži, nebudete mít ani příliš kamarádek. Možná dokonce žádnou. Jen málokterá totiž snese to, že bude neustále ve vašem stínu. Vy budete vždy ta hezčí a žádanější a ona druhá. Krása povede spíš k tomu, že vás ženy budou za zády pomlouvat a vy budete sama.

 

Využijte své přednosti! sex-a-vztahy-jsem-prilis-krasna-ii-sh-nahled

Patříte také k těm ženám, které vynikají krásou? Pak všem ukažte, že krása může jít dohromady i s inteligencí! Dokažte, že máte nejen krásný zevnějšek, ale jste i uvnitř krásný člověk. Okolí zbytečně neprovokujte minisukněmi a obrovskými výstřihy, oblékejte se normálně, jako ženy v okolí. Neuvažujte tak, že je vám krása na škodu. Naopak – čerpejte  z jejich předností Třeba v jednání s muži na úřadech apod. budete mít samá plus. Jen tedy nesmíte natrefit na nevzhlednou úřednici…

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Antonín
mamybaby14.12.2016
Jaroslav
Izabela
italka29.09.2016
Nikola
Pavla03.10.2015
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa