banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Jsem nymfomanka. Partner mi nestačí!

13. března 2017

Jsem nymfomanka. Partner mi nestačí!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: hypersexualita nymfomanka touha sex partner

preventan-mimiforum-banner

Žena nymfomanka je snem mnoha mužů. Ale jen do chvíle, než se s ní dají dohromady. Zatímco ona je k neutahání, partneři šílí – už toho mají dost!

„Sex potřebuji prakticky pořád. Musím ho mít několikrát denně, jinak nemůžu existovat. Myšlenky na něj mě pronásledují všude. Doma, v práci, v autě, dokonce i ve spánku. Milovat se s partnerem musím minimálně třikrát denně a mezitím si často vypomáhám rukou. Nemůžu si pomoct, prostě to musím mít! Partner byl zpočátku naladěný na stejnou vlnu, jenže poslední dobou se milování začíná vyhýbat. Jenže já sex potřebuju. A tak to řeším náhodnými známostmi. Seznamuju se přes internet, anebo někde v baru. Ty muže neznám. Chci si s nimi jen užít, a pak už se nevidíme,“ vypráví Jana, která se hrdě hlásí k tomu, že je nymfomanka (27). Odborníci často hovoří o tzv. hypersexualitě.

Sex několikrát denně. A pořád to nestačí!

Každý z nás má odlišnou sexuální touhu a potřebu. Někdo nemusí mít sex skoro vůbec a nechybí mu, jiný by naopak mohl několikrát denně a stále nemá dost. Podle odborníků je velmi těžké určit, co je ještě normální a co už přesahuje jisté hranice. Většina z nich se shoduje, že v sexu je v pořádku to, co vyhovuje oběma. Pokud se oba partneři chtějí milovat pětkrát denně, není to problém. Ten ale nastane, když jsou sexuální potřeby páru zcela rozdílné.

Pohled muže: Strhaná sexuální mašina

I když se většinou mluví o mužích jako o těch, kdo po partnerkách vyžadují sex, zatímco ty se vymlouvají na bolest hlavy, může to být i zcela naopak. Zvlášť tehdy, je-li žena nymfomanka. „Zpočátku se mi líbilo, jak je moje partnerka náruživá. Jenže po nějaké době mě to začínalo obtěžovat. Chtěla sex několikrát denně a já na to neměl sílu ani chuť. Cítil jsem se úplně vyčerpaný a připadal si jako nějaká sexuální mašina. Začal jsem se vymlouvat, a to byla chyba. Později jsem zjistil, že si za mými zády užívá s jinými. To jsem neunesl a skončilo to rozchodem,“ líčí celou situaci bývalý partner paní Jany, Milan (31).

Nymfomanie není nemoc

Nymfomanii odborníci nepovažují za nemoc. Dobrou zprávou ale je, že se její projevy dá zvládnout a potlačit. Ideální je v takovém případě vyhledat psychoterapeuta, který dokáže pomoct. Řešením je i najít si takového partnera, který bude stejně založený a ženiny potřeby dokáže uspokojit. To však není až tak jednoduché, neb mužům se zvýšená sexuální aktivita jejich partnerky většinou líbí jen ze začátku. 

MIMIFORUM zjistilo:
Takto se pozná nymfomanka!

sex-a-vztahy-jsem-nymfomanka-ii-sh-nahled – K životu neustále potřebuje sex.
 – Je neustále nespokojená, i když zažije několik orgasmů za sebou. Chce pořád víc.
 – Většinou nevydrží jen s jedním partnerem, muže často střídá.
 – V sexu hledá stále nové věci a podněty, nic ji na dlouho neuspokojí.
 – Pokud sex nemá, projevují se u ní klasické abstinenční přízraky.
 – Je promiskuitní. Vyhledává i náhodné sexuální partnery, a tak u ní hrozí velké riziko nakažení pohlavními nemocemi.


Text: ino
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
22:06 29.05.2017 - Kláda Ráďa -

rovný rovného si hledá

myslím si že na častém splynutí mezi mužem a ženou je něco krásného.. jde o to být vnímavý k tomu druhému.. jasně že chlap se neustálým výkonem unaví, a může mu to zprotivnět když se stane povinností.. přestane si toho vážit.. mít požitek z něčeho co není k mání jen tak. Nymfomanka by měla najít chlapa který jí má fakt rád a chce to s ní dělat často, ale dát mu prostor aby iniciátorem byl on… pak to může fungovat a on je v sedmém neby, když má pocit že je pro ní king a ona se nechá od něj obšťastňovat. Krásný život když se takoví dva potkaj. Na druhou stranu není nic víc frustrujícího než krásná žena která to nechce skoro vůbec, má různé výmluvy a chlapa z tohoto pohledu vůbec nepotřebuje. Tam může chlap tak akorát dělat domácí práce a hledat na netu nymfomanky (a nacházet stále podobné články o nich, jak je to s nima hrozné a tak… pro někoho kdo si prožil dlouhou dobu na sexuální sahaře, to může být oáza na hodně dlouhou dobu . Radek-Le at seznam.cz

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa