vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jsem nevěrná. A bez výčitek!

15. května 2018

Jsem nevěrná. A bez výčitek!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: výčitky vztah nevěra sex manželství

preventan-mimiforum-banner

Někdo je nevěrný a má z toho výčitky. Jiný to ale vůbec neřeší a je konečně spokojený. Záleží totiž také na tom, jaký měl k nevěře důvod a proč k ní vlastně došlo. 

Když vám to doma neklape, partner si vás nevšímá a o sex nemá zájem, není se čemu divit, že se začnete rozhlížet jinde. A když se najde vhodný objekt, nevěra na sebe nenechá dlouho čekat. „Žila jsem pár let v manželství, ale vůbec nám to neklapalo. Manžel se mnou přestal spát, pořád se na něco vymlouval, žili jsme jako bratr a sestra. Asi se mi nikdo nemůže divit, že jsem si brzy našla jiného. Žijeme spolu stále kvůli dětem, jsem mu nevěrná a bez výčitek,“ svěřuje se Mirka (35).

 

S nevěrou nemám problém!

„Jsem partnerovi nevěrná a nemám s tím nejmenší problém,“ vypráví podobný příběh Ina (37). „Je ale samozřejmě jasné, že nám to doma nefunguje. Pokud by to klapalo, nikdy bych mu nezahýbala. Jenže když si vás muž přestane zcela všímat, nespí s vámi a jste pro něj vzduch, nemůže se nikdo divit, že se rozhlížíte jinde,“ dodává. „Až díky svému milenci a nevěře jsem spokojená a s partnerem se zatím rozcházet nechci,“ zakončuje.

 

Milenec, nebo konec vztahu? sex-a-vztahy-jsem-neverna-ii-sh-nahled

Máte-li partnera, který si vás přestane všímat, žije vedle vás jako bratr, místo sexu hledá jen výmluvy, s ničím vám nepomůže a ještě se tváří, že jste pro něj vzduch, pak je na čase to začít řešit. Když nepomůže společná rozmluva a jemu je zcela jedno, co vy chcete a potřebujete, pak máte dvě možnosti. Vztah ukončit, anebo v něm z jakýchkoli důvodů vytrvat, ale najít si milence. „Jsem nevěrná, vím to a je mi fajn. Otázkou je, zda se o nevěře dá vůbec mluvit, když s vámi partner doma nespí,“ říká Irena (39). „Všem, kdo se nechtějí kvůli sexu rozcházet, bych toto řešení doporučila,“ dodává.

 

MIMIFORUM zjistilo:

5 důvodů, proč být nevěrná, když si vás partner nevšímá

  

  1. Zlepší se vám nálada. Když budete spokojená ve vztahu i v posteli, jednoznačně se vám zlepší nálada. Na psychické pohodě se to prostě podepsat musí!
  2. Váš vztah to může jen zlepšit. Stává se, že nevěra váš stávající vztah paradoxně posílí. Záleží na tom, v jakém je stavu a zda o to ještě stojíte.
  3. Budete spokojenější a krásnější. A to stojí za to! Jste-li v milování spokojená, podepíše se to totiž kladně i na vašem vzhledu. Budete vypadat mladší, spokojenější a šťastnější.
  4. Budete více žádoucí. Je-li žena po všech stránkách spokojená, je to na ní vidět na první pohled. A tak se stane, že zatímco před tím by jí mnozí přehlédli, nyní je kandidátů více. Možná si ještě budete moct vybírat!
  5. Přejde vás stres, deprese a splíny. Spojený sexuální život přináší samá plus. Mimo jiné zlepšuje náladu, odvádí deprese a špatné myšlenky.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse