vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jsem milenka ženatého muže. Co teď?

16. května 2014

Jsem milenka ženatého muže. Co teď?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: manželka milenka vztah nevěra sex

preventan-mimiforum-banner

Milenky ženatých můžů to nemívají lehké. Bývají druhé v pořadí, víkendy tráví samy a sliby mužů, že kvůli nim opustí rodinu, se většinou nesplní. 

Proč se muži dopouštějí nevěry? Jen 8 % to prý dělá kvůli sexu! U většiny je hlavním důvodem emocionální nespokojenost v manželství. Milenka je přece, na rozdíl od manželky, dokonale chápe, vyslechne, nenadává a nepřikazuje. Pokud si ale myslíte, že milenka je vždy hezčí, než manželka, jste na omylu. Muži údajně nepodvádějí ani kvůli vzhledu. 88 % mužů v průzkumu uvedlo, že milenka nevypadala lépe, ani neměla lepší postavu, než jejich manželka. Jak si muži milenky vybírají, se asi nedozvíme, avšak jedno je jasné – ne každá má v takovém vztahu na růžích ustláno.

 

Vztahy mají stejný scénář

Velká většina mileneckých vztahů má společné jedno – jeden z páru, většinou muž, je doma nespokojený, a tak hledá útěchu jinde. Pokud se do něj milenka zamiluje, má na dlouho vyhráno. Jako všichni nevěrníci bude tvrdit, že mu to doma neklape, s manželkou nežije, rozvádí se, jen je třeba trpělivost, protože to není tak jednoduché odejít od rodiny. Podobný často bývá i závěr – muž se kajícně vrátí k manželce, která ho samozřejmě vezme zpět, anebo se s milenkou rozejde, aniž by jeho žena o vztahu vůbec věděla.

 

Má takový vztah cenu?

„Zamilovala jsem se do muže svých snů, který má jediný problém – je ženatý. Od začátku mi tvrdí, že se bude rozvádět a doma mu to nefunguje, s manželkou prý bydlí, ale nežijí. Zatím doma zůstává jen kvůli dětem. Jenže já už nevím, zda mu můžu věřit. Trvá to už skoro dva roky a mě už dochází trpělivost. Nevím, zda na něj mám čekat a má-li to vůbec cenu. Tvrdí, že mě miluje, ale nic pro to nedělá,“ vypráví svou zkušenost Soňa (31).

 

Konec šťastný nebývá sex-a-vztahy-milenka-zenateho-muze-ii-sh-nahled

Milenky ženatých mužů na tom bývají podobně. Většinou zůstávají co nejdéle v utajení, víkendy a svátky tráví o samotě, na společnou dovolenou si také mohou nechat zajít chuť, protože tu muž přece, ač samozřejmě nerad, musí trávit se svou rodinou. Milenec za nimi dorazí jen tehdy, když má čas a vymluví se u manželky. Zkrátka být milenkou ženatého muže není žádná slast. O tom svědčí i krušný fakt, že většina takovýchto vztahů často skončí v neprospěch milenky. Právě proto se vyplatí dobře zvážit, zda má vůbec cenu takový vztah začít. I když je jasné, že láska si nevybírá…

 

Tipy MIMIFORA:

3 rady pro milenky »ženáčů«

 

-          Příliš si od vztahu neslibujte. A hlavně ne budoucnost. Pokud se pro vás milenec nakonec rozhodne, budete příjemně překvapená. A když ne, nebudete tolik zklamaná.

 

-          Vydržet musíte víc, než myslíte. Není totiž snadné být pořád ta druhá, netrávit s ním víkendy a svátky, nejet na dovolenou. Zvažte, zda se vám trápení, které se ženatým milencem přijde, vyplatí. A zvlášť, pokud má doma děti.

 

-          Nedávejte ultimáta. Muži je nesnášejí, a zvlášť od milenek. Dáte-li mi jasné ultimátum mezi manželkou a vámi, je skoro jisté, že manželka to vyhraje.

 

Text: lju

Foto: Shuttestock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
21:20 10.10.2016 - Melanie -

Ano

Všechny vdané ženy jsou zákonitě odporné, hloupé, protivné a neschopné, zlé, zákeřné, nepřející, jedovaté a ošklivé. Nemají rády sex, nemají rády svého muže, nerozumí mu, nechtějí mu v ničem vyhovět. Přesně tak, jak to o nich tvrdí všichni záletníci. Proboha, ženské, proberte se!!!
15:50 23.04.2016 - Nina -

Re: Milenka

Presne tak :(
15:20 02.10.2015 - Irena Nissl -

Milenka

Samozřejmě, nikdy opravdu nikdy nevyhraje milenka nad manželkou. Tak jak mi bylo vysvětleno: na jedné misce vah děti, dům, firma, zařízená domácnost a odporná žena, na misce druhé krásnná hodná milenka…kam myslíte, že se přiklonila miska? Je to jen strašná bolest, lítost a utrpení, které po tom následuje…věřte mi…

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse