vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jízda na kole a hubnutí: Důvody, proč šlápnout do pedálů

21. května 2015

Jízda na kole a hubnutí: Důvody, proč šlápnout do pedálů

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: spinning jízda Sport kolo orgasmus hubnutí

preventan-mimiforum-banner

Chcete posílit tělo a shodit přebytečná kila? Pak si pořiďte kolo a vyrazte s rodinou na výlet. Zlepší se vám nálada, zhubnete a možná zažijete i pořádný orgasmus. 

Jízda na kole patří od jara do podzimu k velmi oblíbeným sportovním aktivitám. Přináší nejen zábavu a relaxaci, ale i mnohá plus pro zdraví a štíhlou linii. Protáhnete při ní celé tělo, spálíte kalorie, a dokonce můžete zažít i orgasmus!

 

Protáhnete tělo, zlepšíte rovnováhu

Kolo je skvělým dopravním prostředkem, ale navíc prospívá našemu zdraví i štíhlé linii. Nejen, že protáhnete celé tělo, ale během jízdy také spalujete přebytečné kalorie, zlepšujete rovnováhu, ohebnost i vytrvalost, ale také odbouráte přebytečný stres.

 

Tip MIMIFORA:

Nemáte orgasmus? Jeďte na kole!

Každá druhá zažije vyvrcholení při sportovní aktivitě, tvrdí američtí odborníci z Indiana University. Třeba při jízdě na kole! Možná si vzpomenete na film »Holky to chtěj taky«, kde hlavní aktérka zažila pořádný orgasmus právě na kole. Zkuste to, jaro je k tomu příležitostí přímo ideální.

 

Silnější svaly, lepší nálada

Je prokázáno, že jízda na kole zlepšuje náladu, posiluje svaly, rychleji spaluje tuky, a tak pomáhá zhubnout. Na rozdíl od běhu tolik nezatěžujete klouby.  Za hodinu jízdy spálíte průměrně 680 kcal.

 

zdravi-a-krasa-jizda-na-kole-a-hubnuti-ii-sxc-nahled Tip MIMIFORA:

Chcete miminko? Partnerovi kolo zakažte!

Toužíte-li po miminku, pak partnera držte od dlouhých jízd na kole raději dál. Vědci totiž prokázali, že muži, kteří tráví v sedle pravidelně více hodin, mají výrazně nižší počet spermií než ti, kteří na kole nejezdí. A z těch co mají, je většina nepohyblivých, tedy neschopných oplodnit vajíčko. Může za to pravděpodobně poškození drobných cévek, která vyživují varlata. K tomu dochází právě při častých jízdách na kole.

 

Kolo je rychlejší než auto!

A je tu ještě jedno plus – ve městě je prý jízda na kole až 2,5× rychlejší, než cesta autem, a tak se vyplatí na něm jezdit i do práce. A když si spočítáte, kolik ušetříte za benzin, vychází ze souboje s autem kolo jednoznačeně vítězně.

 

Tip MIMIFORA:

Co při špatném počasí? Spinning!

Není venku hezky? Pak zkuste spinning, skupinovou jízdu na stacionárních kolech za doprovodu hudby. Velkou výhodou je, že nezatěžuje klouby, ale svaly nohou a hýždí dokonale procvičí. Posiluje avšak také trup a paže. Za jednu hodinu zde podle zátěže spálíte 400 až 600 kalorií!

 

Text: mob

Foto: Sxc.hu

 

5 Posledních příspěvků v diskusi
21:11 10.12.2019 - Mia -

Bez nadpisu

Holky, teď do toho asi nepůjdu, ale po novém roce bych se na to hubnutí vrhla. A právě bych zkusila tuhle poradnu. Zajímá mě ale, jak je to tam s objednáním a případnou čekací dobou? Díky moc.
20:37 23.01.2018 - Koblížková -

Re: Ano!

Dobrý den Olino, mohu se Vás zeptat, jak dlouho jste se Světem zdraví hubla a kolik jste zhubla? A jak vám to jde dál? Džíte si váhu?
20:41 04.08.2017 - Olina Pelcová -

Ano!

No, holky, tak asi takhle… Po porodu jsem měla dost kil nahoře a ne a ne se jich zbavit :/ Musím ale říct, že po všech mých neúspěšných pokusech mi fakt pomohl svět zdraví. Takže ano, opravdu to funguje! Mám váhu nižší, než před porodem.
13:56 27.04.2017 - Renata -

Bez nadpisu

Taky jsem to tak měla, kamarádka mi poslala článek na svět zdraví, otevřel mi oči a zjistila jsme, kde jsem dělala chybu.
22:04 24.04.2017 - Magda -

efektivita

a je to opravdu účinné?

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse