vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před osmi roky - Sex a vztahy

Jídlo místo sexu: Co vás dostane do nálady?

Bez sexu se žít dá, ale bez jídla ne. A když nemáte na postelové radovánky partnera, je to právě jídlo, které vás může dostat do nálady. Třeba čokoláda, anebo jahody!

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
14:11 30.08.2021 - olinkazdrava -

O tomto víte?

A o webu zgastro .cz jste už slyšely holky? Já dostala doporučeníčko od mé známé z kuchyně. Dělám totiž školní kuchařku a tak se skoro o ničem jiném než o práci nebavíme. No a v domácnosti nám zase nesmí umřít chlapi na hlad, ve škole děti. Je to tak pěkně provázané, že? Já bych vám neradila nic špatného, to mi věřte. Doufám, že dáte na mé rady, opravdu ráda chodím sem na webík za vámi.

14:48 30.08.2021 - kristyrychla -

Re: O tomto víte?

Oli, mockrát děkuji za tvoje rady. Vyzkouším něco objednat a jakmile se vrátí můj chlap z práce, oznámím mu, že jsem si jednou za čas zase udělala radost. On ví, že já nákupy přes internet moc nedělám, protože nemáme peníze, ale nákup do kuchyně jistě ocení. Tak se mějte holky a sbohem!

14:09 30.08.2021 - barbora998 -

Poradíme si

Holky, musíme si pomáhat. Kor v té dnešní uspěchané době, že? Já vám zkusím taky poradit, jelikož vím, že esterka je delší dobu na dovolené. Psali jsme si totiž ohledně porodnice před pár dny v jiné diskuzi a dozvěděla jsem se, že je na dovolené v Rakousku. Třeba si to přečte jak přijede. Já jsem kupovala nádobí z bazaru, protože vloni nebylo moc peněz. Ale třeba se objeví někdo povolanější z holek.

14:07 30.08.2021 - kristyrychla -

Nádobí je základ

O nádobí mluvil i můj bratr, se kterým jsem dlouhou dobu bydlela ve společné domácnosti. Vždy říkal, že právě nádobí dokáže uvařit více věcí než samotná kuchařka. My jsme měli staré hrnce a tak jsem si nechala poradit od babičky, co ona používá. Říkala, že na titanové nádobí už nedá dopustit. Esterko, jaké nádobí a odkud máte prosím vy?

21:10 25.08.2021 - esternovakova1970 -

Je to věda

Tak to my s přítelem si občas dáme před číslem nějaký ten dobrý steak s brusinkami. A nebo když je nám ouvej, tak si nechám od přítele udělat svíčkovou. On je kuchař a vařit takové delikatesy opravdu moc dobře umí. To mě baví. Říká, že je to hlavně tím, že máme v domácnosti kvalitní titanové nádobí.

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.