vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jídlo místo sexu: Co vás dostane do nálady?

21. března 2014

Jídlo místo sexu: Co vás dostane do nálady?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: hormon čokoláda jidlo orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Bez sexu se žít dá, ale bez jídla ne. A když nemáte na postelové radovánky partnera, je to právě jídlo, které vás může dostat do nálady. Třeba čokoláda, anebo jahody!

Jídlo i sex patří mezi základní lidské potřeby. Jenže zatímco bez sexu žít můžete, bez jídla to dlouho nevydržíte. Existují ale potraviny, které udělají podobnou službu, jako milování. Cítíme po nich totiž přímo slast!

 

Čokoláda

Patří mezi známá afrodiziaka a sama o sobě chuť na sex podporuje. Je tu ale ještě jedna důležitá věc, kterou čokoláda umí. Slast, která vás po její konzumaci přepadne, je prý lepší, než sex! Navíc tělo na ni reaguje mnohem déle, například pocity slasti si udrží až čtyřikrát déle než u líbání. Pokud se zakousnete do kvalitní a lahodné čokolády a začne se vám rozplývat na jazyku, tělo začne produkovat hormon dopamin a tělo začne zažívat podobnou slast, jako u orgasmu. Zvýší se také produkce hormonu štěstí, serotoninu, takže kromě toho, že cítíte rozkoš, jste navíc neskutečně šťastná. Zkrátka a dobře – kousek opravdu kvalitní čokolády je mnohdy lepší, než sex!

 

Jahody sex-a-vztahy-jidlo-misto-sexu-ii-sxc-nahled

Zralé, sladké, červené jahody se přímo rozplývají na jazyku a vyvolávají slastný pocit. A zvlášť v kombinaci se šampaňským se záhy dostanete do ráže a opojení. A vůbec nevadí, že si na nich pochutnáváte sama! Pokud vám jejich konzumace nestačí a rozhodnete se oddat sexu, pak dobře děláte – jahody totiž sexuální výkonnost zvyšují, a to díky vysokému obsahu zinku a antioxidantů.

 

MIMIFORUM zjistilo:

15    veselých důvodů, proč je jídlo lepší než sex

 

 1. Na nákup jídla klidně můžete být pod zákonem.
 2. Můžete si ho dopřát, kdykoli chcete.
 3. Pokud šlápnete při výběru vedle, přestanete jíst a dáte si něco jiného.
 4. Jíst s kolegou nevyvolá v práci skandál, na rozdíl od sexu.
 5. Když vám jídlo nechutnalo, nemusíte o tom kuchaři lhát – na rozdíl od sexu.
 6. Jídlo si nebude stěžovat, když na něj nebudete mít chuť.
 7. Jedinou ochrannou, jakou potřebujete, je ubrousek.
 8. Když jídlo nedojíte, může jej po vás dojíst kdykoli, na rozdíl od sexu.
 9. Bez jídla nemůžete žít, bez sexu klidně ano.
 10. Jídlo si můžete upravit pokaždé jinak – na rozdíl od sexu.
 11. Kdokoli se k vám může přidat, jíst můžete klidně hromadně.
 12. Je normální, když se o něj podělíte s přáteli.
 13. Můžete se dívat na ostatní, jak jedí, a nikoho nešmírujete.
 14. O jídle můžete do detailů vyprávět rodičům i partnerovi.
 15. Můžete si jej dělat sama a nevadí, když vás u toho někdo nachytá.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi
14:48 30.08.2021 - kristyrychla -

Re: O tomto víte?

Oli, mockrát děkuji za tvoje rady. Vyzkouším něco objednat a jakmile se vrátí můj chlap z práce, oznámím mu, že jsem si jednou za čas zase udělala radost. On ví, že já nákupy přes internet moc nedělám, protože nemáme peníze, ale nákup do kuchyně jistě ocení. Tak se mějte holky a sbohem!
14:11 30.08.2021 - olinkazdrava -

O tomto víte?

A o webu zgastro .cz jste už slyšely holky? Já dostala doporučeníčko od mé známé z kuchyně. Dělám totiž školní kuchařku a tak se skoro o ničem jiném než o práci nebavíme. No a v domácnosti nám zase nesmí umřít chlapi na hlad, ve škole děti. Je to tak pěkně provázané, že? Já bych vám neradila nic špatného, to mi věřte. Doufám, že dáte na mé rady, opravdu ráda chodím sem na webík za vámi.
14:09 30.08.2021 - barbora998 -

Poradíme si

Holky, musíme si pomáhat. Kor v té dnešní uspěchané době, že? Já vám zkusím taky poradit, jelikož vím, že esterka je delší dobu na dovolené. Psali jsme si totiž ohledně porodnice před pár dny v jiné diskuzi a dozvěděla jsem se, že je na dovolené v Rakousku. Třeba si to přečte jak přijede. Já jsem kupovala nádobí z bazaru, protože vloni nebylo moc peněz. Ale třeba se objeví někdo povolanější z holek.
14:07 30.08.2021 - kristyrychla -

Nádobí je základ

O nádobí mluvil i můj bratr, se kterým jsem dlouhou dobu bydlela ve společné domácnosti. Vždy říkal, že právě nádobí dokáže uvařit více věcí než samotná kuchařka. My jsme měli staré hrnce a tak jsem si nechala poradit od babičky, co ona používá. Říkala, že na titanové nádobí už nedá dopustit. Esterko, jaké nádobí a odkud máte prosím vy?
21:10 25.08.2021 - esternovakova1970 -

Je to věda

Tak to my s přítelem si občas dáme před číslem nějaký ten dobrý steak s brusinkami. A nebo když je nám ouvej, tak si nechám od přítele udělat svíčkovou. On je kuchař a vařit takové delikatesy opravdu moc dobře umí. To mě baví. Říká, že je to hlavně tím, že máme v domácnosti kvalitní titanové nádobí.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse