vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jdeme na svatbu: Vtipné dárky pro novomanžele

2. června 2014

Jdeme na svatbu: Vtipné dárky pro novomanžele

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: novomanželé vtip svatba dárek peníze

preventan-mimiforum-banner

Vymyslet vtipný, a nejlépe i praktický, dárek na svatbu není vůbec jednoduché. Přinášíme malou inspiraci pro všechny, kdo se na svatbu v dohledné době chystají a chtějí darovat něco originálního.

V červnu to každý rok vypadá, jako by se se svatbami roztrhl pytel. Pokud se i vy někomu chystáte na svatbu a chcete darovat něco netradičního, pak přinášíme několik tipů, co vybrat a čím neobvyklým novomanžele překvapit.

 

Finanční injekce

Pořiďte velkou injekční stříkačku, do ní dejte hotovost dle libosti. Na stříkačku nalepte nápis Finanční injekce a zabalte, nejlépe do krabičky. Vtipný dárek a praktický zároveň!

 

Zlatá cihla

Je to snadné, levné a efektní. Kdo by si nepřál vlastnit zlatou cihlu! Dejte jednu takovou i novomanželům. Pořiďte si obyčejnou cihlu, kterou nastříkejte či natřete zlatou barvou. Efekt bude dokonalý – zvlášť, když ji ještě pěkně zabalíte.

 

Meloun

Velmi levný a vtipný dárek zároveň. Abyste darovala milion, který by si novomanželé přáli, na to samozřejmě nemáte. Ale jeden pěkný zralý »meloun« může udělat mnohem lepší službu. Minimálně v tom, že pobavíte všechny kolem a zajistíte zdravé občerstvení.

 

Originální polštářek

Máte chuť na sex, anebo naopak vůbec ne? Všechno řeknete originálním polštářkem. Na jedné straně má nápis „Dnes ano, miláčku“ a na druhé „Dnes ne, miláčku“. Originální dárek, který potěší. A na které straně bude o svatební noci? Můžete se sázet! Takový polštáček je pro novomanžele dalším z řady vtipných dárků.

 

Pirátská truhla s pokladem sex-a-vztahy-jdeme-na-svatbu-ii-sxc-nahled

V hračkářství kupte pirátskou truhlu na poklad libovolné velikosti a naplňte ji vším možným – zátkami od piva, umělými šperky, kostmi pro pejsky a různými drobnosti a mezi to vložte hotovost v mincích – záleží, kolik chcete investovat. Novomanželé tak můžou strávit příjemný večer počítáním a hledáním pokladu.

 

Oslíčku, otřes se

Vtipný a velmi oblíbený dárek, kterým novomanžele rozhodně potěšíte! Kupte plyšového oslíka, rozpárejte mu bříško, vyjměte výplň, vnitřek naplňte mincemi. Bříško zašijte a k oslíkovi napište instrukce. Mince se z něj budou sypat, jak v oblíbené pohádce. O veselý a praktický dárek je postaráno.

 

Sklenice od Popelky

Pětilitrovou zavařovačku naplňte střídavě hrachem, fazolemi a čočkou a mezi to vložte drobné mince. Novomanželé se záhy ocitnou v roli Popelky – budou totiž muset vše vysypat a přebrat, aby se k penězům dostali.

 

Zlatý déšť

Kupte velký deštník, rozevřete jej a na drátky navěšte bankovky. Pak jej opatrně sklopte a ovázejte velkou mašlí. Jakmile deštník novomanželé otevřou, budou na ně pršet peníze pro štěstí a zažijí »zlatý déšť«.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse