vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jarní trendy v líčení: Co je letos in?

22. dubna 2015

Jarní trendy v líčení: Co je letos in?

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: řasy líčení jaro trend barvy

preventan-mimiforum-banner

Jaké barvy jdou k letošnímu jaru? Jak se nalíčit, abyste byla trendy? Kromě růžové letošní sezóně vládne oranžová, ale in je i modrá či zelená! A hlavně – nezapomeňte na třpytky.

OcuMax Lutein 4 Farmax

·    Obsahuje přírodní karotenoidy (lutein, zeaxanti) a bylinné extrakty (borůvka, světlík).
·    Vysoký obsah luteinu – 15mg, tj. čistého 12 mg.
·    Vhodný k dlouhodobému užívání.

ocumax-lutein-4-farmax-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

Jaké trendy se objevují letos v líčení? Pokud chcete být za »kočku«, která jde s módními hity, inspirujte se v tomto malém přehledu.

 

Záplava v růžové

Letošní jarní trendy barvám přejí. A to nejen v oblečení, ale i v líčení. Růžová i oranžová budou zkrátka hitem. Zatímco oranžová je méně tradiční a je spíše pro odvážnější, růžovou mohou v široké škále odstínů využít i ženy, které se nechtějí příliš zviditelňovat. Růžová dokáže být něžná, ženská a smyslná, a to jak na rtech, tvářích, tak i na očích. Umí být ale i smyslná a vášnivá ve své tmavé variantě. S růžovou letos chybu rozhodně neuděláte.

 

Tip MIMIFORA:

Necítíte se v růžové, nebo je pro vás příliš fádní? Pak zkuste oranžovou! I ta má spoustu odstínů, a tak můžete zkusit světlejší tóny, anebo přímo sytou barvu pomerančů. Nejen na rtech, ale i na nehtech! Možná budete překvapená, jak celá prokouknete.

 

Modrá je dobrá

Modrá barva v líčení? Ale proč ne! Modrá řasenka, modré oční stíny. Tato barva letos také letí. Jaký odstín modré zvolíte a zda bude se třpytkami či bez nich, je na vás. A se stíny vůbec nemusíte šetřit. Povoleny jsou i mnohem extravagantnější aplikace, než jen na horní víčko. Můžete je protáhnout do stran, anebo aplikovat na víčko a směrem pod obočí. Záleží, jak moc si troufáte a jak umíte být nápadná. Fantazii se meze nekladou.

 

Tip MIMIFORA:

Netroufáte si jít do modré, nebo vám nesluší? Pak můžete zkusit i zelenou. Také ta bude letos in a díky ní můžete vytvořit svůdný kočičí vzhled. Pozor ale na to, aby se z vás nestala vodnice. Se zelenou se to nemá přehánět, měla by se nanášet v tenké vrstvě, aby působila přirozeně.  

 

Třpytky

Když na vás zasvítí slunce, anebo světlo v místnosti, začnete zářit jako hvězda. Tedy – pokud použijete třpytky či make-upy a pudry se třpytkami. Čím víc se budete lesknout, tím lépe. A nebojte se ani výrazných třpytivých očních stínů! Trendy budou barvy, které znáte z oblohy – zlatá jako hvězdy, stříbrná jako měsíční svit. Pokud se vkusně nalíčíte a dodáte tváři i dekoltu třpyt, prý vám muži budou padat k nohám!

 

Výrazné řasy shutterstock-96249209-nahled

Velmi výrazné řasy, až nepřirozené a expresivní, budou letos in! Výrazné líčení očí, černé linky i řasenka, k tomu kontrastní stíny. Tak, abyste byla nepřehlédnutelná. Není to sice ideální líčení na den, ale na večerní párty můžete expresivní look vyzkoušet.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse