vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jaký muž je, poznáte podle chůze!

26. května 2016

Jaký muž je, poznáte podle chůze!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: povaha milenec chůze můž sex

preventan-mimiforum-banner

Může být sebelepší herec a přetvařovat se, jak chce, ale chůze ho prozradí! Podle toho, jaké kroky dělá, totiž můžete odhalit, jaký muž doopravdy je, ale také jak to umí v posteli.

Diskutujte: Věříte tomu, že se dá povaha poznat podle chůze?


Chcete vědět, jaký muž doopravdy je? Zaměřte se na jeho chůzi a hned budete vědět, na čem vlastně jste!

Rychlá chůze, dlouhé kroky

Muž, který chodí rychle a dělá dlouhé kroky, nemá se svým sebevědomím problémy. Naopak. Věří si často víc, než je zdrávo. Je rozený vůdce a nerad se někomu podřizuje. Je společenský, nemá rád samotu, je upovídaný a mezi ženami velmi oblíbený – zajímá se totiž i o jejich problémy.

Jaký je v posteli:

Dominantní, stejně jako v životě. Je skvělý milenec, ale chce, aby se mu žena zcela podřídila. Zajímá se o její uspokojení, rád střídá polohy a experimentuje a ženu se vždy snaží přivést k orgasmu.

Pomalá, uvolněná chůze

Velmi inteligentní člověk, který dobře ví, že život nestojí na honbě za kariérou, ale že je třeba pořádně žít. Umí si každou chvíli maximálně vychutnat a své partnerce se věnuje, jak jen to nejlépe umí. Má rád přírodu, túry i stanování, nesnáší spěch a shon a nerad žije ve stresu.

Jaký je v posteli:

Má rád dlouhé a něžné milování, do kterého se aktivně zapojují oba partneři. Nezapomíná na předehry a je velmi citlivým milencem. Nesnáší násilí a nemá rád ženy, které s ním chtějí manipulovat – jak v posteli, tak v životě.

Sportovní, hopsavá kůže

Sportovně založený a velmi akční člověk, který jen tak neposedí. Nerad se nudí a nesnáší, když se nic neděje. Potřebuje stále něco dělat a mít program. Ležení u televize, nebo vysedávání u počítače – to pro něj prostě není. Má vůdcovské sklony, často bývá ve vedoucích pozicích a i ve vztahu je »hlavou rodiny«.

Jaký je v posteli:

Velmi aktivní. Má rád dobrý sex, a čím je ho více, tím lépe. Velmi rád experimentuje a zná polohy, o kterých jste možná ani nevěděla. Nechává pracovat fantazii, chodí do sexshopů a zkouší různé erotické pomůcky. V posteli se s ním zkrátka nudit nebudete.

Neohrabaná chůze, rychlé střídání nohou  sex-a-vztahy-muze-poznate-podle-chuze-ii-sh-nahled

Chodí-li muž tak trochu neohrabaně a rychle střídá nohy, je to znamením, že je ve stresu a neví, kam dřív skočit. To se bohužel projevuje i v jeho životě, a tak bývá agresivní, rychle se uráží, na vše reaguje podrážděně a je velmi vztahovačný. Žít s ním je opravdové umění a jen málokterá žena to vydrží. Nemá totiž smysl pro humor a nezajímá se o nikoho jiného, než sám o sebe.

Jaký je v posteli:

Špatný, jak byste asi čekala. Pokud si vůbec na sex najde čas, je neohrabaný, hrozně spěchá a ženě se pořádně nevěnuje. Není proto divu, že pokud se s ním nějaká dostane takto daleko, raději rychle uteče. Většinou zůstává sám a cítí se ještě víc ublíženě.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse