vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jakou zmrzlinu lízáš, takový jsi!

23. května 2014

Jakou zmrzlinu lízáš, takový jsi!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: zmrzlina povaha milování sex partner

preventan-mimiforum-banner

Muži se umějí přetvařovat. Chcete-li odhalit, jací doopravdy jsou, zjistěte si, jakou milují zmrzlinu! Ta totiž prozradí víc, než si myslíte. 

Chcete vědět, jaký je váš partner doopravdy? Jakou má povahu a jaký je v posteli? Tak se zeptejte, jakou má rád zmzlinu! Podle toho, jakou lízá, totiž můžete zjistit, jaký je.

 

Čokoládová

Povaha: Optimista, se kterým bude legrace vždy a za všech okolností. Je plný energie, kterou vás ihned nabije.

Jaký je v posteli: Cloumá s ním vášeň, a tak milování s ním připomíná uragán. Pohltí vás a hned tak nepustí. Nuda při sexu s ním nehrozí. Naopak se může stát, že už ho budete prosit, aby přestal, protože v posteli vydrží řádit celé hodiny!

 

Vanilková

Jaký je: Klidný, trpělivý, vyrovnaný a tak trochu flegmatik. Je hodně citově založený a vztahy na jednu noc neprovozuje.

Jaký je v posteli: Jestli milujete dlouhé předehry, tak je to pro vás ideál. Na experimenty v posteli s ním ale zapomeňte. Má totiž rád dlouhé a klidné milování, miluje mazlení a orální sex.

 

Jahodová

Jaký je: Něžný, rád se mazlí a dlouze vášnivě líbá. Je pilný, pracovitý a své partnerce by snesl modré z nebe.

Jaký je v posteli: Pozorný a citlivý. Snaží se partnerku uspokojit, zajímá se o její potřeby. Vášnivý sex s ním ale nezažijete.

 

Citrónová sex-a-vztahy-jakou-zmrzlinu-lizas-ii-sh-nahled

Jaký je: Vášeň a ohnivý temperament. To číhá v muži, který miluje citrónovou zmrzinu! Temperament a energii by mohl rozdávat.

Jaký je v posteli: Sex s ním, to je exploze! Jeden orgasmus za druhým a dlouhá výdrž. No neberte to, když si chcete opravdu užít!

 

Kávová

Jaký je: Klidný a nehrozí s ním žádné drama. Zažijete s ním pocit duchovního souznění. Na italskou domácnost a temperament zapomeňte.

Jaký je v posteli: Stydlivý, rád se miluje po tmě. Je konvenční, má rád klasiku, experimenty nevyhledává. Polohy příliš nestřídá, sex s ním je tak trochu stereotyp.

 

Oříšková

Jaký je: Věrný. Jedna partnerka – a nejlépe na celý život. Tak po tom touží milovníci oříškové. Nemají rádi žádné velké změny, naopak milují svůj klid. Bouře vášně a žádné drama k životu nepotřebují, velká láska je pro ně na prvním místě.

Jaký je v posteli: Dominantní a majetnický. Rád si sex řídí sám, nemá rád, pokud chce partnerka převzít iniciativu. Chce ji mít pod kontrolou. Ideální typ pro submisivní ženy!

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse