vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jaké kalhotky nosíš, taková pro muže jsi

3. dubna 2015

Jaké kalhotky nosíš, taková pro muže jsi

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Spodní prádlo kalhotky žena sex partner

preventan-mimiforum-banner

Jaká jste nejen povahou, ale i v posteli se může snadno poznat podle kalhotek, které nosíte! Schválně – sedí to na vás?

I spodní prádlo má svůj mezinárodní den! Každý rok připadá na 3. dubna a ve velkých světových metropolích se slaví velkolepě. Pořádají se například pochody ve spodním prádle, anebo výrobci nabízejí lákavé slevy a akce. Věděla jste ale, že podle toho, jaké spodní prádlo nosíte, vás vidí i muži?

 

Kalhotky s volánky

Žena, která nosí kalhotky s volánky, chce, aby si jí muž cenil a věděl, že je výjimečná. Ráda se nechá hýčkat, obskakovat, chce se nechat svádět. Je romantická a cení si toho i na mužích. V posteli se ráda nechá vést, dává přednost dominantním partnerům.

 

Kalhotky G-string

Podobají se populárním tangám, ale na rozdíl od nich na nich moc látky nenajdete, tvoří je jen tenké šňůrky. Jaká je žena, která nosí s oblibou jen tyto »provázky« připomínající víc než kalhotky zubní nit? Sebevědomá a bez zábran. Je smyslná a v posteli spíše dominantní. Ráda se předvádí a upozorňuje na sebe. Miluje polohu na koníčka, ale má to ráda i zezadu. Příliš sebevědomý partner vedle ní místo nenajde.

 

Kalhotky brazilky

Vypadají jako klasické kalhotky, ale jen zepředu. Zezadu jsou více vykrojené, a tak dělají velmi sexy zadeček. Žena, která se nosí, si velmi ráda hraje. Nemá ráda rychlovky, zato zbožňuje dlouhé předehry, mazlení a laskání. Ráda se líbá, nechává se hladit, a také to oplácí. Je něžná, ale umí to i pořádně rozparádit.

 

Bílé bavlněné kalhotky

Mnohé ženy upřednostňují klasiku. Jaké jsou ale nositelky bílých bavlněných kalhotek? Mají rády dobrý sex, ale nerady experimentují. Misionářská poloha je pro ně ideální. Jsou skvělými partnerkami pro muže, které dávají přednost mateřským typům. Rády se o ně totiž starají! Bývají velmi citlivé a snadno zranitelné, velkou roli u nich hrají emoce.

 

Vysoké kalhotky

Žena, která je nosí, potřebuje vedle sebe silného, sebevědomého partnera. Chce totiž, aby on udělal první krok a vedl ji životem, ale ovládal ji i v posteli. Je učenlivá, ráda se muži podřídí a je přímo ideální pro dominantní partnery.

 

Kalhotky s nápisy sex-a-vztahy-jake-kalhotky-nosis-ii-sh-nahled

Neznamená to, že žena, která nosí kalhotky s nápisy, ať už vpředu či vzadu, byla dětinská či nezralá. Naopak bývá často ostýchavá a může jí déle trvat, než se v posteli uvolní a muži se zcela otevře. Bývá veselá se smyslem pro humor, ale ve vztazích mívá problémy. Pokud však k sobě najde vhodného partnera, časem se odhodlá, spadnou z ní zábrany a je mu skvělou milenkou.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
09:37 29.09.2021 - Vlastik -

Kalhotky

Partnerka nosí bílé bavlněné kalhotky a skutečně má ráda misionarskou polohu. Ráda ji ale střídá s polohou na koníčka.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse