vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jaké cukroví jíte, taková jste v posteli II.

27. prosince 2011

Jaké cukroví jíte, taková jste v posteli II.

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: rychlovky Cukroví milování orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Tak už víte, jaká jste milenka podle vašeho oblíbeného vánočního cukroví? Pokud jste v první části našeho zábavného článku nenašla svoji oblíbenou pochoutku, přinášíme další laskominy. Mrkněte, zda to na vás sedí!

UroMax Brusinka

Začaly vás během svátků trápit potíže s močením, nebo se vám rozbíhá zánět močových cest? Zkuste UroMax Brusinku. Je vyroben z vysoce koncentrovaného patentovaného extraktu z kanadských brusinek (Vaccinium macrocarpon) CystiCran s garantovaným obsahem účinných látek proanthokyanidinů (PAC) 36 mg v jedné tobolce. Díky tomuto kvalitnímu extraktu s vysokým obsahem PAC stačí užívat pouze 1 tobolku denně. Množství extraktu v 1 tobolce odpovídá min. 338 400 mg čerstvých plodů brusinek. UroMax Brusinka je doporučován jak pro případy akutních potíží močových cest, tak pro dlouhodobé užívání.

uromax-brusinka-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

 


Diskutujte: Jaké vánoční cukroví nejvíce milujete?


Kokosky

Kokosky jsou křehké, příjemné při ukousnutí, přitom na přípravu jednoduché. Žena, která jim holduje, má proto ráda snadný a přímočarý sex. Když má chuť, jde rovnou na věc a nesnáší jakékoliv rušivé vlivy. Není typem, který je třeba dlouho svádět a dělá drahoty. Na milování buď má náladu a nic ji neodradí, nebo nemá, a to ji pro změnu ničím nepřemluvíte. Neprožívá předehry, ani dlouhé líbání. Nemiluje orální sex. Nejoblíbenějšími polohami jsou pro ni misionářská a poloha zezadu.

Mozartovy koule

Nugát, marcipán, čokoláda. Spojení lahodných chutí, které se vám rozplynou na jazyku, je pro Mozartovy koule typické. Jedinečná kombinace vás nadchne a budete ji chtít ochutnat znovu a znovu. Přesně taková je i žena, která Mozartovy koule miluje. Sex si umí vychutnat, dát do něj vše. Uspokojí muže tak dobře, že se s ní bude chtít milovat znovu a znovu. Zahrne partnera vlnou vášně a dokáže mu dopřát i několik orgasmů po sobě.

Marokánky

Jsou plné rozinek, oříšků, nechybí ani čokoláda. Jedni je milují, druhým moc neříkají. Na někoho jsou příliš tvrdé, jinému zase nevyhovuje tato kombinace. Úplně stejné je to i se ženami, které je mají rády. Nejsou milenkami pro každého. S mužem v posteli si musí sednout, jinak budou oba nespokojeni. Mají různé speciální potřeby, a pokud jim muž nechce nebo neumí vyhovět, milují se s ním jen z povinnosti. Když ale najdou společnou řeč, jsou úžasnými milenkami, které si muži neumějí vynachválit.

Mandlové cukroví

Mandle jsou nejen dobré, ale i zdravé. Prospívají mimo jiné pleti, vlasům a nehtům, jsou však dobré i při hubnutí. Ženy, které milují mandlové cukroví, patří v posteli k nejlepším. Muž při milování s nimi přímo rozkvete. Jsou aktivní, dobře vědí, kam sáhnout, aby muže potěšily a přivedly k orgasmu. Nevyhýbají se experimentům, naopak nesnášejí nudný a stereotypní sex.

Dopila jste kávu a dojedla cukroví? Schválně si vzpomeňte, jaké druhy jste měla, a který vám nejvíce chutnal. Možná díky tomu už přesně víte, jaká jste vlastně v posteli.

 

Text: lju

Foto: Ingimage.com, SXC

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse