vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jaké cukroví jíte, taková jste v posteli I.

26. prosince 2011

Jaké cukroví jíte, taková jste v posteli I.

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: rychlovky Cukroví milování orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Jaká jste milenka? Dá se to prý poznat podle toho, jaké vánoční cukroví máte nejraději. Podívejte se, zda to sedí i na vás!

UroMax Brusinka

Začaly vás během svátků trápit potíže s močením, nebo se vám rozbíhá zánět močových cest? Zkuste UroMax Brusinku. Je vyroben z vysoce koncentrovaného patentovaného extraktu z kanadských brusinek (Vaccinium macrocarpon) CystiCran s garantovaným obsahem účinných látek proanthokyanidinů (PAC) 36 mg v jedné tobolce. Díky tomuto kvalitnímu extraktu s vysokým obsahem PAC stačí užívat pouze 1 tobolku denně. Množství extraktu v 1 tobolce odpovídá min. 338 400 mg čerstvých plodů brusinek. UroMax Brusinka je doporučován jak pro případy akutních potíží močových cest, tak pro dlouhodobé užívání.

uromax-brusinka-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

 


Diskutujte: Jaké vánoční cukroví nejvíce milujete?


To, jaká jste v posteli, se pozná podle toho, jaké vánoční cukroví jíte! S tímto zjištěním přišel jeden zahraniční průzkum. Přinášíme jeho výsledky, ovšem obrázek o tom, zda to opravdu platí, si musíte udělat sama. Pokud na vás nesedí, nevadí. Vezměte si pár kousků cukroví, uvařte si kávu a bavte se u čtení toho, co všechno jsou lidé schopni zkoumat a vymyslet.

Linecké cukroví

Pokud linecké nenaplníte marmeládou, je suché, a tak trochu bez chuti. Není vláčné a nemá šťávu. A přesně taková je i žena, která ho má nejraději. V sexu je spíš konzervativní, nejvíc jí vyhovuje misionářská poloha a nerada experimentuje. Neumí se příliš odvázat, a ani jí to nechybí. Sex má ráda, ale nepotřebuje jej příliš často.

Vanilkové rohlíčky

Vanilkové rohlíčky jsou křehké a v puse se přímo rozpadají. Něžná a křehká je i žena, která si je s největší oblibou dopřává. Miluje mazlení a dlouhé předehry, ráda se líbá, dává přednost orálnímu sexu. Nesnáší jakékoliv drsnější praktiky, nemá ráda ani rychlovky, ale dlouhé a něžné milování.

Perníčky sex-a-vztahy-jake-cukrovi-jite-2-ing

Do perníčků se dává i směs koření a ženy, které je milují, mají rády i lehce kořeněný, pikantnější sex. Dávají přednost méně obvyklým polohám, rády experimentují a zkoušejí nové věci. Sex si dovedou užít se vším všudy. V posteli jsou rády dominantní a nerady se nechávají od partnera zcela ovládnout.

Cookies

Cookies s kousky čokolády, ale třeba i s ovesnými vločkami, jsou skvělé nejen k vánočnímu stolu. Jsou křupavé, lahodné, chutné. Někdy se však do nich musíte více zakousnout, hned se vám v puse nerozpadnou. Z toho samozřejmě vyplývá, jaká je žena, která je má nejradši. Nevyzpytatelná. Má ráda jak něžné milování, tak tvrdší rychlovky. Jednou je v posteli ráda dominantní, po druhé se nechá zcela ovládnout. Jde vlastně o ideální univerzální milenku, která umí být v posteli divoká, ale i něžně romantická.

Rumové kuličky

Rum patří k nejoblíbenějším druhům alkoholu vůbec. Je skvělý i do míchaných drinků a v zimě zahřeje ve formě grogu. Žena milující rumové kuličky je v posteli divoká. Umí se rozpálit a do víru vášně strhnout i partnera. Ráda je dominantní a zkouší i extrémnější praktiky. V posteli se s ní muž nudit nebude a je jisté, že ho pořádně zahřeje – jako rum.

Nenašla jste tu vaše oblíbené cukroví? Nezoufejte, již zítra přineseme pokračování!

 

Text: lju

Foto: Ingimage.com, SXC

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse