vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jak si »vyrobit« chlapečka: Tipy, co dělat!

18. února 2016

Jak si »vyrobit« chlapečka: Tipy, co dělat!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: otěhotnění oplodnění rodiče rodina těhotenství dítě

preventan-mimiforum-banner

Existuje spoustu zaručených metod, jak spolehlivě počít syna. Zda ale fungují, si budete muset vyzkoušet sama. Mělo by totiž stačit sex správně načasovat a zvolit vhodnou polohu.

Přípravek Folgravid® (doplněk stravy) je určen ženám v období plánování mateřství, těhotenství i v době kojení. Přípravek obsahuje kombinaci kyseliny listové a kyseliny dokosahexaenové (DHA), která přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku Vašeho miminka. Příznivého účinku je dosaženo při přijetí 250 mg DHA denně. Jednotlivá denní dávka nadstandartně pokryje tento příjem. Přípravek Folgravid® je určen jako doplněk k obohacení stravy žen plánujících těhotenství, těhotných a kojících matek.

folgravid-40-tabl-3d-nahled

Folgravid 30 + 10 tob.

Diskutujte: Vyzkoušela jste některé rady na početí dětí dle pohlaví a osvědčily se?


 

Říká se, že každý muž by měl v životě zplodit syna, postavit dům a zasadit strom. Každý po tom sice netouží, ale jen málokterý si alespoň tajně nepřeje mít následovníka. Jak se podle vědců dá ovlivnit pohlaví budoucího potomka a zajistit si syna?

Styk při ovulaci

Chcete mít syna? Pak si velmi dobře ohlídejte, kdy máte ovulaci. Výraznou souvislost mezi fázemi ženského cyklu a pohlavím počatého dítěte totiž objevil jeden britský lékař. Zjistil, že ženám, které počnou v den ovulace, nebo den před ní či po ní, se v 86,6 % narodí syn. Naopak ty, které měly styk několik dní před ovulací, porodí ve většině případů děvče. Je to dáno tím, že spermie s chromozomem Y, které jsou odpovědné za narození chlapce, jsou silnější v době ovulace. Nejsou totiž tak odolné, a tak pokud má žena styk o pár dní dříve, nevydrží, jsou oslabené a převládají spermie s chromozomem X. Díky tomu se pak víc rodí děvčata.

Poloha zezadu

O tom, zda zplodíte holku nebo kluka, může podle mnohých rozhodovat poloha při vyvrcholení. Pokud chcete syna, zapomeňte na klasického misionáře, po něm se totiž více rodí děvčata. Naopak na chlapce si dopřejte polohu zezadu. Je to z toho důvodu, že se spermie dostanou co nejhlouběji k děložnímu krčku. Variantou ještě může být poloha na koníčka.

Vytvořit zásadité prostředí sex-a-vztahy-jak-si-vyrobit-chlapecka-2-ing-nahled

Chcete-li syna, musíte v pochvě vytvořit zásadité prostředí, protože to kyselé ničí mužské spermie. Odborníci tedy radí: opláchněte pochvu před stykem vodou s rozpuštěnou sodou. A pokud se vám ještě podaří dosáhnout orgasmu ve stejné chvíli jako váš partner, budete mít připravenou tu nejlepší půdu pro narození syna. Pokud byste naopak chtěli holčičku, měla byste si pochvu umýt roztokem vody a octa a orgasmus si odpustit. Ničí totiž kyselé prostředí, které k početí holčičky potřebujete. Navíc dopředu popustí rychlejší spermie, což ty »klučičí« rozhodně nejsou.

Nedržte dietu, jezte kaloricky

Britští vědci přišli se zajímavým zjištěním. Chlapci se častěji rodí ženám, které si nehlídají přísun kalorií a neomezují se. Vyšší energetický příjem žen totiž podle odborníků vede k početí kluků. Velmi záleží hlavně na snídani. Ta by měla být sytá, nedietní, a aby měla vliv na pohlaví dítěte, neměl by v ní chybět vápník, sodík a vitaminy C, E a B12. Ukázalo se, že pro nastávající maminky toužící po synovi je vhodné snídani obohatit také miskou cereálií. Ženy, které je ráno jedí pravidelně, prý mají častěji syny.

Chlapcům přeje draslík

A u stravy budoucí maminky ještě zůstaneme. Nejde totiž jen o snídaně a přijaté kalorie. Vědci také tvrdí, že početí chlapců je pravděpodobnější, pokud má žena v těle dostatek draslíku. Chcete-li syna, jezte hlavně banány a maso. To totiž tělu dává pocit jakéhosi blahobytu, který nahrává narození chlapců.

MIMIFORUM zjistilo:

Další rady, jak prý mít kluka

● Pořiďte si kompas a milujte se s hlavou otočenou na sever. Tak prý budete mít o kluka postaráno.


Nechejte se svést. Říká se, že pokud se žena nechá dobývat a svést mužem, má větší šanci, že bude mít syna. Muž má totiž v té chvíli vyšší hladinu testosteronu.


● Pokud delší dobu nemůžete otěhotnět, máte vyšší šanci, že se vám narodí kluk. A s každým rokem, kdy se o miminko snažíte, se šance na jeho početí ještě zvyšuje.


Liché dny. Tato metoda vychází z toho, že při početí v lichý den se rodí mnohem více chlapečků a sudým dnům naopak vládnou holčičky.

 

Text: lju

Foto: Ingimage.com

 

Navšivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse