vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jak přežít sex, když vás opravdu nebaví

20. května 2016

Jak přežít sex, když vás opravdu nebaví

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: polohy nechuť fantazie milování sex partner

preventan-mimiforum-banner

Když vás s partnerem přestane bavit sex, je dobré vědět, že v tom zdaleka nejste sama. Spousta žen se kvůli tomu trápí, a tak hledají nejrůznější řešení, jak z toho ven.

Diskutujte: Co děláte, když vás sex opravdu nebaví?Ne každá žena je stejná, a tak ne každou baví sex. Některé netěší nikdy a s nikým, jiné, a těch je většina, nebaví jen s některými partnery – a často bohužel s jejich vlastním. Jak tedy přežít sex, pokud vás opravdu nudí a je pro vás místo zábavy nutným zlem? Podívali jsme se na tuto problematiku trochu s nadhledem a zeptali se našich čtenářek. A zde je výsledek. Některé rady jsou vskutku kuriózní. Pokud vás neinspirují, alespoň se u nich zasmějete.

Helena (35): Představuju si Copperfielda!

Když vás s vaším partnerem nebaví sex, ale nechcete mu být nevěrná, máte jedinou možnost – dát prostor fantazii. Zavřete oči a můžete si představovat, že se milujete s oblíbeným hercem či mužem, který vás přitahuje. „Po deseti letech vztahu mě partner přestal přitahovat. Přibral, je plešatý, prostě se mi nelíbí. A tak mě s ním nudí i sex. Proto vždy zavřu oči a představuji si, že se miluju s Davidem Copperfieldem, to je pro mě ideál muže! Díky tomu se dokážu vzrušit a sex přežiju bez úhony,“ říká.

Jana (32): „U sexu si čtu!“ sex-a-vztahy-jak-prezit-sex-1-ing

Zajímavým způsobem řeší sex čtenářka Jana. Protože ji s partnerem nebaví, ale ví, že mu ho nemůže zcela odepřít, vsugerovala mu, že nejlepší je to pro ni zezadu. A tak má prostor věnovat se zcela jiné činnosti. „Hlavu si dám pod polštář, kde mám nachystanou knížku, a než on se uspokojí, pár stránek si přečtu. Pak předstírám orgasmus, aby měl radost, jak je dobrý,“ radí Jana.

Ivana (29): „Před sexem si dám skleničku.“

Je dobře známo, že alkohol před sexem uvolňuje zábrany, dodá odvahu i lepší náladu. Nesmí se to však přehnat. Čtenářka Ivana jím řeší situaci, kdy ji milování s partnerem strašně nebaví. „Sex s partnerem je hrozná nuda. Vím přesně, jak bude probíhat, kam sáhne, co udělá. Nikdy není žádná změna. Za střízliva to prostě nezvládnu, a tak si před sexem musím dát skleničku, nebo raději dvě. Pak je mi ten stereotyp celkem ukradený. Nebojte se, nejsem alkoholik. Sex doma nemáme častěji než jednou za měsíc. Naštěstí,“ říká Ivana.

Magda (38): „Volím polohu zezadu a spím!“

Spát u sexu? Proč ne! Čtenářka Magda s tím má bohatou zkušenost. „Schválně volím polohy zezadu. Řekla jsem partnerovi, že mě jen tak uspokojí. Nejradši mám vleže na boku. On se snaží, já zavřu oči a pospávám. Opravdu mě sex s ním nebaví, navíc mu dlouho trvá, takže já si mezitím pěkně odpočinu. Už se párkrát stalo, že jsem opravdu usnula. Ani si toho nevšiml. On se totiž hned odvalí a usne,“ říká Magda.

Tipy MIMIFORA:

Co dělat, když vás přestane bavit sex

● Zamyslete se nad tím, proč tomu tak je a zkuste to začít řešit.
● Promluvte si s partnerem. Zkuste s ním situaci probrat a najít společné řešení. Ne vždy to jde a pomůže, ale za pokus to stojí.
● Oživte sex. Zkuste sex oživit, být sama aktivní. Kupte erotický film, sexy prádlo a nějakou pomůcku. Partnera můžete vyprovokovat i vy, pokud vás sex s ním nudí.
● Poraďte se. Když nic nepomůže, zkuste se poradit. Nejlépe s odborníkem, protože kamarádky u kafíčka vám sice zaručeně poradí, ale málokdy něco, co by se dalo použít.

Text: mob
Foto: Ingimage.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse