banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Jak předem poznat, jak velký má penis!

20. ledna 2016

Jak předem poznat, jak velký má penis!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: délka pyj penis velikost vztahy muži sex

preventan-mimiforum-banner

Velikost penisu můžete odhadnout, aniž byste ho viděla. Tedy alespoň podle některých vědeckých výzkumů. Funguje to ovšem i v praxi, nebo se stejně musíte nechat překvapit?

Diskutujte: Snažíte se odhadnout, jak má muž velký penis? Co se vám osvědčilo?Když chce muž vědět, jak má žena velká prsa, stačí jen sjet pohledem na hruď a hned má celkem jasno. Jenže když chce vědět žena, jak má partner velký penis, nestačí pouhý pohled. Abyste to zjistila, musíte si být intimně blízcí. Jenže »kupovat zajíce v pytli« také není ideální. Proto se můžete řídit několika znaky, které vám prozradí, jak vybavený by váš partner mohl být. Ovšem pozor, ne u každého to funguje. Za zkoušku to ale stojí. Nic horšího, než že pak budete mile či nemile překvapená, vám totiž nehrozí.

Čím větší noha, tím větší penis

Chcete vědět, jak má muž velký penis? Podívejte se na nohy, hlásají ruští vědci. Podle nich se totiž velikost partnerova přirození dá vypočítat. Záleží na tom, jak má dlouhé chodidlo. Je to zcela jednoduché, jen k tomu potřebujete znát délku jeho nohy. Když ji víte (a snadno ji odhadnete podle velikosti jeho bot), máte vyhráno. K délce v centimetrech připočtěte číslo 5 a vše vydělte dvěma. Vyjde vám délka jeho penisu ve ztopořeném stavu! Podle Rusů to opravdu funguje a úspěšný odhad se potvrdí u 90 % mužů.

Penis podle délky prstů

Pokud chcete znát míry jeho intimních partií, podívejte se mu na prsty u rukou. A zvlášť dobře se zaměřte na délku jeho prsteníčku a ukazováčku. Korejští vědci totiž tvrdí, že právě podle nich se dá velikost penisu docela dobře odhadnout. Pokud je jeho ukazováček kratší než prsteníček, dá se předpokládat, že má penis větších rozměrů. Je-li to naopak, čekejte spíše menší mužskou chloubu. Je-li rozdíl mezi těmito dvěma prsty příliš malý, pak je to prý také dobrá zpráva – penis je delší ve ztopořeném stavu.

Zajímavost MIMIFORA: sex-a-vztahy-takto-poznate-velikost-penisu-1-ing

Podle délky prstů můžete poznat i to, zda není vámi vybraný partner gay. Alespoň to tvrdí vědci z Kalifornie. Pokud má muž delší ukazováček než prsteníček, je to v pořádku a je orientován na ženy. Je-li to naopak, hrozí, že se mu bude líbit spíš váš bratr. A pak si vyberte, co z prstů vlastně vyčtete.

Délka přirození podle rozpětí prstů

Délku penisu z rukou můžete vyčíst i jinak. Říká se totiž, že plně odpovídá rozpětí mezi palcem a ukazováčkem. Stačí tedy, když muž položí na stůl ruku s nataženými prsty a hned máte jasno. Je údajně dokázáno, že to funguje. A jakmile se dostanete dál, můžete vzorec vyzkoušet v praxi.

Zajímavosti MIMIFORA:

● Velikost penisu se podle některých tezí dá poznat i podle nosu. Čím větší nos, tím větší úd. Nikdy však nikdo nepotvrdil, že by to fungovalo, a tak jde pravděpodobně jen o pověru.
● Čím méně vlasů, tím větší penis. Takže pokud má muž velkou pleš, máte se na co těšit. Je to pravda? Stěží. Jediné, co je potvrzeno, je fakt, že vypadávání vlasů souvisí s vyšší hladinou testosteronu, a tím i větší potřebou sexu. Na velikost to však nemá vliv.
● Upovídaní muži mají menší penis. Na tom možná něco bude. Délku penisu prý můžete odhadnout i podle toho, jak moc muž mluví. Pokud je ukecaný a nepustí vás ke slovu, má ho s největší pravděpodobností malého a tento mindrák si kompenzuje přemírou mluvení.

Muž s velkým penisem: Jak vypadá!

Jak by tedy podle všech výzkumů měl vypadat ideální muž s velkým penisem? Plešatý, upovídaný, s velkou nohou jako Yetti a dlouhými prsty, tudíž buď zloděj, nebo klavírista. Ukazováček by pak měl být menší než prostředníček a nos by měl mít jak Cyrano z Bergeracu. Nelíbí se vám taková představa? Nevadí, podle odborníků stejně na velikosti nezáleží, a tak vybírejte toho, kdo vás bude přitahovat a jeho mírami se nechejte překvapit.

MIMIFORUM zjistilo:

Nedávná studie, která proběhla ve Velké Británii, zcela popřela všechna tvrzení o tom, jak zaručeně zjistíte velikost partnerova penisu. Podle ní přímá souvislost mezi jeho délkou a velikostí ostatních částí těla prostě není. Myslete si o tom, co chcete, ale v každém případě vám takový nevinný odhad neublíží.

Text: mob
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
08:41 03.11.2016 - Miki -

rozpětí palec ukazováček

Jo, přesně! Na milimetr!:)
21:47 21.07.2016 - Karel -

Velikost penisu podle ohryzku

Velikost penisu se nejlépe odhadne podle velikosti ohryzku. Čím větší ohryzek, tím bude mít muž větší penis. Velký ohryzek je také důkaz, že jeho majitel je heterosexuální a že je dobrý a výkonný milenec.
00:20 01.06.2016 - yoda -

Re: Re: Re:

Třeba Penirium Forte. Opravdu to fungujé. Znamená, ne mysl si že když maš 10 cm budeš mit 23, ale nějak 2–4 cm vice to jo :P
23:51 30.05.2016 - Honza -

Re: Re:

A řekl bys co je dostupné?
11:28 29.05.2016 - yoda -

Re:

Mediciny a přirody :P Třeba ženšen pomahá a tak jsou ted; dostupné pilulky pravě s tímhle.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa