vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jak poznat, že o vás už nemá zájem

13. srpna 2016

Jak poznat, že o vás už nemá zájem

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: zájem láska vztah můž sex partner

preventan-mimiforum-banner

Trávili jste spolu veškeré volné chvíle, milovali něžné doteky a pětkrát denně si volali. Jenže pak se vše změnilo – přestal vám telefonovat, začal chodit ven s kamarády a o vás se nezajímá. Přinášíme sedm znaků jak poznat, že o vás muž ztrácí zájem. 

Diskutujte: Co je pro vás jasným signálem, že už o vás chlap opravdu nestojí?


1. Přestal vám volat

Dřív vám telefonoval desetkrát denně a zajímal se o každý váš krok. Ptal se, co děláte, zda něco nepotřebujete, jasně dával najevo, že se těší, až se uvidíte. Ale najednou jako když utne. Už vám nevolá, neptá se a vůbec nic ho nezajímá. Když mu zavoláte vy, většinou telefon nevezme a později se vymluví, že byl zaneprázdněný. A pokud se přece ozve, přestane vás titulovat láskyplnými jmény a zdrobnělinami.

2. Nesnese něžnosti

Kdysi miloval, když jste se k němu v posteli přitulila, či když jste ho objala kolem ramen u televize, nebo ho vzala venku za ruku. Doteky vám láskyplně vracel a vy jste cítila, že mu na vás záleží. Pak se vše změnilo. Jak mávnutím kouzelného proutku mu něžnosti začaly vadit. Odtahoval se, ruku z ramen vám oddělal a odsedl si tak, že z gauče mále spadl. V posteli se otočil na druhou stranu a zamumlal něco o tom, že spí.

3. Je netaktní sex-a-vztahy-jak-poznat-ze-o-vas-chlap-nema-zajem-ii-sh

Když vás miloval, nikdy by si vám nedovolil říct, že máte nadváhu a měla byste zhubnout, anebo že vám něco nesluší. Jenže veškerý takt je pryč. Najednou se velmi nevybíravě dozvíte, že jste tlustá a máme se omezovat v jídle, protože se za vás stydí. Anebo že vám ty vaše umaštěné zrzavé vlasy nesluší a máte s tím něco dělat. Začal být netaktní – a vás tím zraňuje.

4. Flirtuje s jinými

A zcela otevřeně. Je mu jedno, že jste s ním. Klidně se dívá po jiných a ještě k tomu s nimi flirtuje. Vůbec ho nezajímá, že se vám to nelíbí a vadí vám to. V baru se začne bavit s jinou, i když jste přišli spolu a ještě jí dá své číslo. Flirtuje otevřeně a bez zábran. A vám je z toho do breku. Když se ozvete, jste hysterická žárlivka.

5. Přestal se vám svěřovat

Každý den když přišel z práce, vykládal vám, co se ten den dělo, co se mu podařilo, a co naopak ne. Otevřeně jste mluvili o všem a vy jste za ním stála v každé situaci. Když jste mohla, pomohla jste mu, vždy jste chtěla, aby byl s vámi spokojený a cítil se dobře. Nevíte proč, ale vše se změnilo. Svěřovat se vám přestal, a dokonce se s vámi o svém pracovním dni i volnu odmítl bavit.

6. Chodí ven sám čím dál častěji

Dřív jste podnikali všechno společně a nedovedli si představit, že byste volný čas trávili každý sám. Vy si to nedovedete představit stále, ale není vám to nic platné. Partner totiž začal chodit ven bez vás. Čím dál tím víc večerů tráví v hospodě s kamarády, neříká vám, kdy přijde a nezajímá se, co děláte vy.

7. Schovává si mobil

Nechat si mobil na nočním stolku když jde do sprchy, bylo pro partnera zcela normální. Tedy až do chvíle, kdy se s ním začal schovávat. Začaly mu chodit záhadné SMSKy, a to i v noci. Když šel telefonovat, zavíral se na terasu. A mobil si s sebou bral i na záchod. Pokud se tak nechoval už dřív, normální to není. Naopak je pravděpodobné, že nemá zájem o vás, ale o milenku.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse