banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Jak poznat, že je muž nevěrný

19. srpna 2016

Jak poznat, že je muž nevěrný

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska milenka nevěra sex partner

preventan-mimiforum-banner

Poznat nevěru u muže nemusí být až tak těžké. Stačí jen mít oči otevřené a sledovat, co se kolem vás děje. I když partnera milujete napadlo vás, že by mohl mít milenku?

Diskutujte: Dokázala byste partnerovi odpustit nevěru?


Během dlouhodobého vztahu je nevěrných až 65 % mužů. Alespoň to tvrdí statistiky. A tak se nevěra týká každé z nás víc, než si myslíme. Spousta žen však o tom, že jim partner zahýbá, vůbec neví. I když okolí je mnohdy informované velmi dobře, partnerky záletníků často netuší, že v partnerově posteli nejsou samy. Přitom stačí mít oči otevřené a sledovat, jak se partner chová. Muži totiž nevěru neumějí tak dobře maskovat jako ženy, a tak ji někdy není těžké odhalit.

1. Mění se jeho zájem o sex

Dříve jste se milovali dvakrát týdně, ale poslední dobou je všechno jinak. Zájem o sex z jeho strany totiž náhle zmizel. Vymlouvá se na únavu, nebo přepracování a jste ráda, pokud je s ním něco jednou za měsíc. Jistě, může mít problémy se zdravím či v práci, ale také může jít o jeden ze znaků, že má milenku.

2. Začal o sebe pečovat sex-a-vztahy-jak-poznat-ze-je-muz-neverny-ii-sh

Dřív mu bylo úplně jedno, že má na tričko flek a klidně si ho na sebe vzal znovu. Nikdy se nevoněl, necvičil, protože raději seděl u televize. Jenomže najednou se změnil – nakoupil si nové oblečení, používá toaletní vodu a v posilovně je třikrát týdně. Divné? Ani ne – milence se chce líbit.

3. Schovává si mobil

Jeho telefon dřív ležel všude. Nechával ho na stole, když šel do sprchy a na záchod si ho rozhodně nebral. Ovšem je tu velká změna – najednou mobil nosí všude s sebou, pořád mu chodí zprávy, a to i v noci, a když telefonuje, tak se zavírá v jiné místnosti. Moc podezřelých náhod najednou, nemyslíte?

4. Nebývá moc doma

Pravděpodobně se začne vymlouvat na práci. Řekne, že tam musí zůstávat déle a je přetížený, přitom si tajně užívá sex s milenkou v jejím bytě. Pak je jasné, že domů přijde pozdě, zničený a o milování nebude mít nejmenší zájem. Pokud se to bude opakovat, pozor na to.

5. Dívá se nepřítomně a nevnímá vás

Po příchodu z práce mu dáte večeři a nadšeně vyprávíte, co jste přes den zažila. Když se ho na něco zeptáte, mlčí. Aby také ne, když myslí úplně na něco jiného. Pokud je stále jakoby mimo, zasněný, má nepřítomný pohled a vůbec vás nevnímá, může to být znakem toho, že má milenku.

6. Má stále nové věci

Partner je pořádný spořílek, který by si pro korunu nechal koleno vrtat a sám by si nikdy nic nekoupil. Najednou vidíte, že si domů nosí nové věci. Dokonce má i řetízek, i když šperky nikdy nenosil. Pokud nastane taková situace, zbystřete. Mohlo by to být signálem, že má jinou.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa