vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Jablečná dieta: Hubneme s jablky

19. listopadu 2014

Jablečná dieta: Hubneme s jablky

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: jablka očista vláknina vitaminy dieta

preventan-mimiforum-banner

Jablka jsou nejen zdravá, ale prospívají i hubnutí a očistě těla. Čistí střeva, zbavují toxinů. Třídenní dieta vám dodá energii a skvěle nastartuje metabolismus. 

Aspenzym

Pokud vás (nejen) pod vlivem diety pálí žáha, trpíte nadýmáním, plynatostí nebo naopak nechutenstvím, vyzkoušejte Aspenzym – enzymový přípravek, který přispívá k úpravě zažívání a udržení správné funkce trávicího ústrojí. Zlepšuje vstřebávání potřebných živin, vitaminů a minerálních látek. Jde o enzymový komplex DigeZyme získaný z Aspergillus oryzae. Amylázy, lipázy a proteázy obsažené v přípravku pomáhají při štěpení tří základních složek potravy – cukrů, tuků a bílkovin na základní jednotky. Tím se stanou lépe stravitelnými a využitelnými pro organismus.

aspenzym-20-nahled

Doplněk stravy

Doporučená cena: 34 Kč

Jablka jsou plná nejen vitaminů, ale vynikají také vysokým obsahem vlákniny. Posilují imunitu, cévy, dásně, čistí střeva. A jsou skvělá i pro hubnutí. Vědci prokázali, že lidé, kteří pravidelně jedí dvě jablka denně, jsou štíhlejší, než ti, kteří se jim vyhýbají. Existuje ale také přímo jablečná dieta, kterou můžete snadno vyzkoušet.

 

Třídenní dieta

Jablečná dieta je rychlá, účinná a zdravá. A navíc – velmi jednoduchá. Stačí, když budete během tří dnů jíst jen a pouze jablka. Množství není omezené, jen se doporučuje si je rozložit do šesti denních dávek. Je to individuální – někomu bude stačit jablek šest, jiný jich sní mnohem víc. K tomu je třeba dodržovat pitný režim. Poslední den snězte navíc lžičku olivového oleje, která pomůže játra zbavit zbylých škodlivin.

 

Tip MIMIFORA:

Jablka můžete jíst syrová, vcelku i strouhaná, uvařená i sušená. Skvělá je kombinace strouhaného jablka posypaného skořicí, která nejen podporuje trávení, ale pomáhá čistit organismus, např. od plísní. Výborná je také jablečná kaše.

 

Dieta a očista v jednom dieta-jablecna-dieta-ii-sxc-nahled

Jablečná dieta je nejen snadná, ale ani vás finančně nezruinuje. Není dobré ji ale držet příliš často či příliš dlouho. Stejně jako u jiných jednodruhových diet by tělu mohly chybět důležité vitaminy a zdraví prospěšné látky. Pro tělesnou očistu je vhodné ji držet dvakrát za rok, a to na jaro a na podzim. Nečekejte ale velký váhový úbytek. Za tři dny shodíte kolem 1 kg, ale zato tělo skvěle pročistíte od toxinů a škodlivin.

 

Tip MIMIFORA:

Zkuste jablečný ocet!

 

Skvělým pomocníkem při hubnutí může být také jablečný ocet. Obsahuje řadu minerálů, vitaminů, antioxidantů a dalších cenných látek. Jeho součástí jsou např. kyselina octová, pektin i vitaminy skupiny B (B1,B2 a B6), niacin, kyselinu pantothenovou, biotin, ale i draslík, železo, fosfor či vápník. Odstraňuje škodlivé látky z těla, čistí organismus a zlepšuje metabolismus. Pomáhá zmírnit pocity hladu, chutě na sladké a spalovat tuky. Dopřejte si lžičku jablečného octa každé ráno, nejlépe rozmíchanou ve sklenici vody. Za zkoušku stojí u tzv. Jarvisův nápoj, který připravíte ze sklenice vody, dvou lžiček octa a dvou lžiček medu.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse