vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Intimní zpověď: Láká mě drsný sex a partner to neví

17. dubna 2016

Intimní zpověď: Láká mě drsný sex a partner to neví

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: výprask SM tvrdý sex drsný sex sex partner

preventan-mimiforum-banner

O sexu má každý jiné představy. Jednomu stačí klasika, jiný ho nepotřebuje vůbec a třetího lákají odvážnější praktiky – třeba drsný sex. Jenomže problém je, pokud to partner neví. 

Diskutujte: Mluvíte s partnerem otevřeně o tom, co vás láká v sexu, nebo si to necháváte pro sebe?


„V sexu jsem nikdy nic zvláštního nezažila, všichni mí partneři byli jen na klasiku. Ta je sice hezká a baví mě, ale už delší dobu mě pronásledují jiné vzrušující představy. Láká mě drsný sex, jenže se to bojím říct. Mám strach, že si partner bude myslet, že jsem divná, nebo úchylná, prostě mám obavy, že to náš vztah spíš naruší. Jenomže tyto choutky mě pronásledují čím dál víc, a tak si aspoň na internetu hledám videa a fotky toho, co mě táhne. Vím, že je to chyba, ale s partnerem jsme nikdy o sexu otevřeně nemluvili,“ mluví o svých pocitech Izabela (28).

Až 70 % lidí by rádo zkusilo něco tvrdšího

Podle nejrůznějších průzkumů praktikují tři čtvrtiny lidí normální sex a ke spokojenosti jim stačí misionářská poloha, případně ještě jedna až dvě další. Mezi ty nejčastější patří pozice »na koníčka«, zezadu a poloha 69. Touhy však mají lidé často jiné – až 70 % jich přiznává, že by si dalo říct a vyzkoušelo by tvrdší sex. Německý deník Bild ale provedl ještě odvážnější průzkum a ptal se, zda dotyčné vzrušuje představa neobvyklých praktik. 12 % lidí přiznalo, že touží po drsnějším sexu, včetně praktik SM. 11 % pak uvedlo, že by si rádo vyzkoušelo milování, kdy by se svému partnerovi vydalo na milost – se svázanýma rukama, anebo očima.

Výprask a sex. To chci zkusit! sex-a-vztahy-laka-me-drsny-sex-ii-sh

„Mám partnera, kterého miluji, ale v sexu je s ním nuda. Střídáme jednu až dvě polohy, nijak neexperimentujeme, a mě to vadí. Poslední dobou navíc přemýšlím stále víc, jaké by to bylo milovat se svázaná, oddat se partnerovi a nemoct dělat vůbec nic. Ráda bych zkusila i něco tvrdšího, třeba menší výprask, po kterém by následoval sex. Tahle představa mě láká a vzrušuje. Partnerovi se to ale stydím říct, a tak se dívám po internetových seznamkách a přemýšlím, zda své představy nevyzkoušet s někým neznámým, kdo po něčem takovém touží,“ svěřuje se se svými touhami Darina (29).

Drsný sex musí bavit oba

Tvrdší sex může mít více podob a každý si pod ním představuje něco jiného. Pro někoho značí jen to, že se jde rovnou »na věc« a veškeré hlazení a něžné dotyky se nechají stranou, pro jiného znamená praktiky SM, bondage, výprask a podobné drsné praktiky. Pokud vás něco tvrdšího láká, neduste to v sobě a promluvte si o tom opatrně s partnerem. Je totiž docela možné, že i on by rád něco drsnějšího zkusil, ale nemá odvahu vám to říct. Odborníci se shodují v jednom – v sexu je v pořádku všechno, co neohrožuje život a zdraví a co se líbí oběma partnerům. Pokud však drsnější praktiky jednoho nelákají, nepouštějte se do nich. Mohou být vzrušující, ale musí bavit oba dva.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse