vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Intimní holení ve dvou: Jak na to?

13. března 2015

Intimní holení ve dvou: Jak na to?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: předehra chloupky holení orální sex sex

preventan-mimiforum-banner

Většina mužů podle průzkumů upřednostňuje, když je partnerka dole vyholená či alespoň pěkně upravená. Holení se ale může stát i skvělou součástí milostné předehry!

Až 88 % mužů. Právě tolik jich dává přednost ženám, které si intimní partie holí, anebo alespoň pěkně upravují. Zvlášť na to dbají mladší muži – naopak s věkem procento těch, kteří řeší holení intimních míst, klesá.

 

Mladší ženy se holí více sex-a-vztahy-intimni-holeni-ve-dvou-ii-sh-nahled

Průzkumy říkají, že u nás se pravidelně holí až 55 % žen, avšak opět záleží na věku. Po třicítce je jich jen 33 % a po čtyřicítce už jen čtvrtina. A je tu ještě jedna věc – přes 50 % žen tvrdí, že by uvítalo, aby je na intimních místech oholil jejich partner. Holení by se tak mohlo stát skvělou součástí milostné předehry a navnadit celý pár na vášnivý sex. Jak na to?

 

4 kroky, jak na holení ve dvou

 

1. Společná sprcha

Předtím, než začnete, dejte si společnou sprchu. Důkladně se vzájemně omyjte, to vás na následující hrátky nejen skvěle naladí, ale navíc to chloupky i pokožku změkčí. Kůže zde je totiž velmi citlivá, a tak je dobré jí věnovat zvláštní péči.

 

2. Zkrácení

Připravte si nůžky. Jsou-li chloupky delší, je dobré je před samotným holením zkrátit. Nevybírejte ale příliš ostré, aby v návalu nadchzející vášně nedošlo ke zranění. Ideální jsou s kulatými špicemi.

 

3. Gel a žiletka

A nyní přichází na řadu samotné holení. Připravte si gel či pěnu, kterou partner intimní partie jemně potře. Už to samo o sobě může přinést nečekanou slast. Poté přijde na řadu žiletka – ideálně holicí strojek přímo určený pro ženy. Je třeba holit po směru růstu chloupků, aby nedošlo ke vzniku nepěkných pupínků.

 

Tip MIMIFORA:

Zkuste šablony na holení!

Koupíte je například v sexshopech a díky nim může partner ve vašem klíně vykouzlit nejrůznější tvary, třeba srdce. Hrát si tak může i dál – i chloupky v klíně se totiž dají nabarvit.

 

4. Balzám na závěr

Jakmile je hotovo, nechejte si osprchovat či omýt klín, aby se odstranily zbytky gelu a chloupků. Pak následuje vetření balzámu po holení, který zklidní citlivou podrážděnou kůži. Výsledek jistě stojí za to a byl by v tom čert, aby vás to nenavnadilo na vášnivé milování či orální sex.

 

Zajímavosti MIMIFORA:

Holení a orální sex

-          62 % žen si upravuje chloupky v klíně.

-          88 % mužů by u partnerky oholený klín uvítalo.

-          50 % žen se líbí oholené pánské přirození.

-          58 % mužů rádo uspokojuje svou partnerku ústy.

-          Jen 72 % dospělých považuje uspokojení ústy za opravdový sex.

-          41 % žen se domnívá, že orální sex je více intimní než samotná soulož.

-          4 lidé z 10 údajně neposkytli svému partnerovi nikdy orální sex.

-          45 % žen uvádí, že partnerovi poskytuje orální sex nerado.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse