vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Internetové seznamky: Na co si dát pozor?

23. října 2015

Internetové seznamky: Na co si dát pozor?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: rande osobní údaje seznamka internet

preventan-mimiforum-banner

Internet dnešní době vládne a až 90 % Čechů se na seznamování přes internet dívá velmi kladně. Jenže najít partnera ve virtuálním světě nemusí být tak jednoduché a je třeba velké opatrnosti. Na co si tedy dát pozor?

OcuMax Lutein 4 Farmax

·    Obsahuje přírodní karotenoidy (lutein, zeaxanti) a bylinné extrakty (borůvka, světlík).
·    Vysoký obsah luteinu – 15mg, tj. čistého 12 mg.
·    Vhodný k dlouhodobému užívání.

ocumax-lutein-4-farmax-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

„Seznámení přes internet se bojím. Všude slyším a čtu o spoustě úchylů a mám strach, abych na nějakého takového nenarazila. Kamarádka se takto zkoušela seznámit, ale když mi vyprávěla, jaká individua potkala, přešla mě na internetová rande chuť. Na druhou stranu se takto švagr seznámil se svou ženou a jsou spolu šťastní už pár let,“ říká čtenářka Ida (28).

Noviny nejsou »in«, vládne internet

V dnešní době není vůbec lehké se seznámit. Pokud ráno jdete do práce a vrátíte se až večer, jste ráda, že si lehnete. Nemáte tedy moc možností k seznámení. Zvlášť, když kolem vás není žádný vhodný objekt. Inzerát v novinách si dá už opravdu jen pár výjimek ze starší generace, protože světu vládne internet. A tak, pokud toužíte po tom najít vhodný protějšek, nezbývá, než zabrousit právě tam.

Na internetu je výběr. Opravdu?

Internetové seznamování má své výhody. V první řadě je zde opravdu velký výběr »randechtivých« kandidátů. Muži nejrůznějšího věku, vzdělání i zájmů hoří touhou se seznámit! Všichni jsou bez závazků, svobodní, věrní, společenští a tolerantní, zkrátka muži snů. Bohužel jde však zároveň o hlavní zradu virtuálního prostředí. Každý si zde může napsat, co chce a jak chce a jen málokdo hned přizná pravdu.

Rada 1: Nevěřte všemu a všem 

A tak se snadno může stát, že se z nezadaného vysokého fešáka, který je samozřejmě zajištěný a strašně touží po rodině, vyklube malý plešatý »ženáč«, který si chce zpestřit uvadající milostný život. První rada nač si dát pozor tedy zní – nevěřte všem a všemu, co vám napíší. Mohlo by se stát, že se zamilujete do virtuálního »pana Božského«, který s ním však v realitě nebude mít společného vůbec nic.

Rada 2: Nesdělujte osobní údaje

Jistě – ne každý na druhé straně je divný nebo nepíše pravdu. Ale takových, co si věci upravují k obrazu svému, je spousta. A protože dotyčného, s nímž si píšete, neznáte a nevíte, kdo se za obrazovkou skrývá, držte se další dobře míněné rady – neprozrazujte osobní údaje a nic, co by se dalo zneužít. Neříkejte, kde pracujete a už vůbec ne, kdy bydlíte. Nepište mu svou adresu a telefon. Neposílejte fotky, na nichž je vidět váš byt či dům a už vůbec ne lechtivé erotické snímky, které by mohl druhý zneužít. Nemusí znát ani vaše příjmení, stačí křestní jméno. Zkrátka buďte velmi opatrná.

Rada 3: Rande na veřejnosti

sex-a-vztahy-internetove-seznamky-2-sxc

Pokud se vám dotyčný, s nímž jste se přes internet poznala, zdá natolik zajímavý, že se s ním chcete sejít, vždy si domluvte rande na veřejném místě. Nikdy si ho na první rande nezvěte domů, ani nechoďte k němu. Jděte do kavárny v centru města, kde je dostatek lidí a odkud se můžete nenápadně vytratit, kdyby bylo třeba. Vždy dejte někomu vědět, kam jdete a s kým. Pokud bydlíte sama, nechejte alespoň napsaný vzkaz. Opatrnost je v tomto případě to hlavní.

Další tipy MIMIFORA

Co byste ještě měla vědět…

● Pokud se vám dotyčný nelíbí, anebo vám cokoli na něm vadí, raději setkání ukončete a odejděte.

● Nenechejte se do ničeho tlačit, pokud se vám otázky druhého nelíbí, neodpovídejte na ně.

● První internetové rande určitě nekončete návštěvou jeho bytu.

 

Text: ino

Foto: Ingimage.com, SXC

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse