darkove-baleni

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Ideální milenec: Takového muže ženy chtějí!

28. ledna 2016

Ideální milenec: Takového muže ženy chtějí!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: partnerství láska milenec milování vztahy sex partner

preventan-mimiforum-banner

Jak by měl vypadat ideální milenec, to zkoumají vědecké týmy na celém světě. Podívali jsme se proto na zoubek tomu, jak by měl vypadat podle žen. A zde jsou výsledky!

Diskutujte: Jak si ideálního milence představujete vy?Ideální muž podle Němek: Vzdělaný a sebevědomý

Ani krásný, ani vášnivý. Zato vzdělaný, slušně oblečený a sebevědomý. Právě tak by měl vypadat ideální muž a milenec. Alespoň podle rozsáhlé ankety, kterou zpracovat jeden německý magazín. Všichni čekali, že jako značka ideál vyjde svalnatý krasavec s velkým kontem. Omyl, 91 % žen uvedlo, že je pro ně důležité vzdělání, hned za ním následovalo dobré oblečení, zdravé sebevědomí a smysl pro humor. Pouze 39 % kladlo důraz na schopnosti v posteli a žalostných 9 % na vypracované tělo a svaly. Svalovci jsou zkrátka out.

Americká profesorka říká: Ideální milenec není

Podle americké profesorky existují čtyři typy milenců. Intenzivní, senzitivní, vytrvalostní a přizpůsobiví. První velmi intenzivně prožívají emoce, jsou náruživí a silně reagují na vzrušení. Druhá skupina má ráda jemné laskání, a velmi důležitá je pro ně vůně partnera. Milenci vytrvalostní se maximálně věnují partnerce a snaží se ji za každou cenu uspokojit. Muži přizpůsobiví v posteli se ženě rádi podvolí, nic jim nedělá problém. A výsledek? Ideální milenec neexistuje. Musely by se totiž zkombinovat všechny typy dohromady.

Britky se shodly: Takového chlapa chceme! sex-a-vztahy-idealni-milenec-2-ing

Dvoumetrový dvacetiletý zrzek toho času nezaměstnaný, který neumí vařit a nezajímá ho umění. Právě tak by ideální muž rozhodně vypadat neměl! Shodly se na tom Britky ve velkém průzkumu, v němž měly uvést, jak si představují muže snů. Většina se jasně shodla na tom, že nehledají žádné hollywoodské krasavce, ale průměrné partnery, kteří jsou spolehliví a postarají se o rodinu. Ideálem je tmavovlasý muž mezi 30 a 45 lety, který má slušnou práci i plat a měří kolem 175 cm. Měl by také umět vařit a ve volných chvílích předvádět své utajené umělecké sklony básníka či hudebníka. A v posteli by měl ženě samozřejmě splnit všechna přání! Problém ale je, že ani jedna z účastnic průzkumu takového muže ještě nepotkala.

Nový Zéland: Štíhlý milenec je nej!

Doby, kdy se svalovci s dokonale vypracovanými těly považovali za ideál muže a milence, jsou pryč. Nejenže v sexu měli problémy a jejich »velikost« neodpovídala proporcím zbytku těla, ale Novozélanďané nyní potvrdili, že ženám se prostě nelíbí. Přitahují je totiž stále více štíhlí muži, kteří mají postavu plavce či běžce. A kdo je ideálem? Jude Law! S takovým typem skončí ženy v posteli dříve, než se nadějí.

MIMIFORUM zjistilo:

Co je podle žen na mužích nejvíc sexy

● Lehce zarostlý hrudník. Na ženy totiž působí vyzývavě a živočišně, pokud pod rozhalenou košilí zahlédnou kus mužného ochlupení. Až 70 % žen dokáže takový pohled nažhavit!
● Boxerky. Nejpřitažlivější jsou jednoznačně muži v boxerkách. Ty totiž dokážou zvýraznit jejich mužské přednosti. Hned na druhém místě stojí trenýrky, ovšem v modernější a vzhledově přijatelnější verzi. Mnohem méně oblíbené jsou slipy a jako nejhorší kousek spodního prádla u mužů ženy označují tanga.
● Červené oblečení. Nedávná německá studie ukázala zajímavou věc. Pro ženy jsou velmi sexy muži v červeném! A nemusí to být nutně spodní prádlo. Stačí, když si dotyčný vezme červené tričko a na úspěch u žen nebude dlouho čekat. Je to proto, že červená je podle psychologů barvou a symbolem sexuality, hříchu, vášně a odvahy.

Text: mob
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Antonín
mamybaby14.12.2016
Jaroslav
Izabela
italka29.09.2016
Nikola
Pavla03.10.2015
Dítě Uživatelka Datum
Lucie
lussy01.12.
Alexandr
skyline02.12.
Adam
Karel12.12.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa