banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Ideální milenec: Takového muže ženy chtějí!

28. ledna 2016

Ideální milenec: Takového muže ženy chtějí!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: partnerství láska milenec milování vztahy sex partner

preventan-mimiforum-banner

Jak by měl vypadat ideální milenec, to zkoumají vědecké týmy na celém světě. Podívali jsme se proto na zoubek tomu, jak by měl vypadat podle žen. A zde jsou výsledky!

Diskutujte: Jak si ideálního milence představujete vy?Ideální muž podle Němek: Vzdělaný a sebevědomý

Ani krásný, ani vášnivý. Zato vzdělaný, slušně oblečený a sebevědomý. Právě tak by měl vypadat ideální muž a milenec. Alespoň podle rozsáhlé ankety, kterou zpracovat jeden německý magazín. Všichni čekali, že jako značka ideál vyjde svalnatý krasavec s velkým kontem. Omyl, 91 % žen uvedlo, že je pro ně důležité vzdělání, hned za ním následovalo dobré oblečení, zdravé sebevědomí a smysl pro humor. Pouze 39 % kladlo důraz na schopnosti v posteli a žalostných 9 % na vypracované tělo a svaly. Svalovci jsou zkrátka out.

Americká profesorka říká: Ideální milenec není

Podle americké profesorky existují čtyři typy milenců. Intenzivní, senzitivní, vytrvalostní a přizpůsobiví. První velmi intenzivně prožívají emoce, jsou náruživí a silně reagují na vzrušení. Druhá skupina má ráda jemné laskání, a velmi důležitá je pro ně vůně partnera. Milenci vytrvalostní se maximálně věnují partnerce a snaží se ji za každou cenu uspokojit. Muži přizpůsobiví v posteli se ženě rádi podvolí, nic jim nedělá problém. A výsledek? Ideální milenec neexistuje. Musely by se totiž zkombinovat všechny typy dohromady.

Britky se shodly: Takového chlapa chceme! sex-a-vztahy-idealni-milenec-2-ing

Dvoumetrový dvacetiletý zrzek toho času nezaměstnaný, který neumí vařit a nezajímá ho umění. Právě tak by ideální muž rozhodně vypadat neměl! Shodly se na tom Britky ve velkém průzkumu, v němž měly uvést, jak si představují muže snů. Většina se jasně shodla na tom, že nehledají žádné hollywoodské krasavce, ale průměrné partnery, kteří jsou spolehliví a postarají se o rodinu. Ideálem je tmavovlasý muž mezi 30 a 45 lety, který má slušnou práci i plat a měří kolem 175 cm. Měl by také umět vařit a ve volných chvílích předvádět své utajené umělecké sklony básníka či hudebníka. A v posteli by měl ženě samozřejmě splnit všechna přání! Problém ale je, že ani jedna z účastnic průzkumu takového muže ještě nepotkala.

Nový Zéland: Štíhlý milenec je nej!

Doby, kdy se svalovci s dokonale vypracovanými těly považovali za ideál muže a milence, jsou pryč. Nejenže v sexu měli problémy a jejich »velikost« neodpovídala proporcím zbytku těla, ale Novozélanďané nyní potvrdili, že ženám se prostě nelíbí. Přitahují je totiž stále více štíhlí muži, kteří mají postavu plavce či běžce. A kdo je ideálem? Jude Law! S takovým typem skončí ženy v posteli dříve, než se nadějí.

MIMIFORUM zjistilo:

Co je podle žen na mužích nejvíc sexy

● Lehce zarostlý hrudník. Na ženy totiž působí vyzývavě a živočišně, pokud pod rozhalenou košilí zahlédnou kus mužného ochlupení. Až 70 % žen dokáže takový pohled nažhavit!
● Boxerky. Nejpřitažlivější jsou jednoznačně muži v boxerkách. Ty totiž dokážou zvýraznit jejich mužské přednosti. Hned na druhém místě stojí trenýrky, ovšem v modernější a vzhledově přijatelnější verzi. Mnohem méně oblíbené jsou slipy a jako nejhorší kousek spodního prádla u mužů ženy označují tanga.
● Červené oblečení. Nedávná německá studie ukázala zajímavou věc. Pro ženy jsou velmi sexy muži v červeném! A nemusí to být nutně spodní prádlo. Stačí, když si dotyčný vezme červené tričko a na úspěch u žen nebude dlouho čekat. Je to proto, že červená je podle psychologů barvou a symbolem sexuality, hříchu, vášně a odvahy.

Text: mob
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa