banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Hubnutí ve světě: Takto prý shodíte kila navíc!

20. prosince 2016

Hubnutí ve světě: Takto prý shodíte kila navíc!

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: štíhlá linie jidlo diety hubnutí

preventan-mimiforum-banner

Dát si ráno banán, jíst jen to, co lze konzumovat vidličkou, anebo si dopřát stravu jako pračlověk. To jsou jen některé z neobvyklých diet, které se ve světě objevily. Zkoušet hubnout se však dá jen podle několika málo z nich. 

Japonsko: Ranní banánová dieta

Je to jednoduché, a prý to zaručeně funguje. Stačí, když si dáte každý den ke snídani banán a zapijete ho sklenicí vody o pokojové teplotě. Dál už jíte, co chcete, avšak alespoň trochu dietně. A ještě jedno je třeba dodržet – nechodit do postele po půlnoci a dostatečně spát. Tento jednoduchý trik údajně stačí na to, abyste pár kilo za měsíc shodila.

Francie: Dieta vůní

Francie je zemí módy, parfémů i vynikající kuchyně. A zdejší ženy jsou pověstné tím, že rády a často hubnou, aby si zachovaly štíhlou linii. Proto přišly s poněkud netradiční dietou – hodně vařte a připravujte jídlo, jaké chcete. Inhalujte jeho vůně a nechejte se jimi omámit. Podmínka je ale jedna – jídlo nejezte, naservírujte jej někomu jinému. Tato dieta sice funguje, ale raději ji nezkoušejte. Brzy byste totiž mohla mít problémy s mentální anorexií, anebo zkolabovat.

Francie: Vidličková dieta

A ve Francii se můžete inspirovat ještě jednou. Údajně zhubnete i tehdy, když budete držet speciální vidličkovou dietu. Její tajemství spočívá v tom, že na snídani a večeři si dáte, co chcete, ale k obědu pouze takové jídlo, které můžete sníst vidličkou. Zapomenout tak můžete na polévky, omáčky, pečivo, steaky. Dáte si zeleninový salát, rýži s masem či celozrnné těstoviny, a když to vydržíte, kila prý půjdou dolů.

Španělsko: Sendvičová dieta

Španělky v tom mají jasno – podle nich zhubnete, když jedno hlavní jídlo denně nahradíte sendvičem. Zapomeňte ale na křupavou bagetu a bílé pečivo vůbec. Vezměte dva plátky celozrnného chleba, mezi ně dejte zeleninu, případně kousek nízkotučného sýra, tuňáka apod. Když to vydržíte, údajně už za měsíc uvidíte první výsledky.

Švédsko: Pračlověkova dieta

Se zajímavou dietou přišli Švédi. Skupina mladých nadšenců zde totiž propagovala dietu, která se složením stravy blíží té z pravěku. Podle ní zaručeně zhubnete, když budete jíst pouze to, co kdysi jeskynní lidé – maso, ryby, zeleninu, ovoce, ořechy, semena či kořínky. Naopak zapomeňte na moderní produkty, jako jsou mléčné výrobky, polotovary, sladkosti, uzeniny. Jak dlouho však u této stravy vydržíte, a zda si tím nerozhodíte organismus, je ale otázka.

Austrálie: Hubnutí s klokanem

Nižší příjem kalorií a pohyb – to jsou základy každé diety. A v Austrálii je zvládají snadno. Za vším stojí klokani. Proto je víc než jasné, že je celé hubnutí postaveno na klokaním mase. Ze stravy totiž musíte vyloučit vše ostatní – vepřové, hovězí či kuřecí pro vás prostě musí zůstat tabu. Klokaní maso je nejen dobré, ale má také nízký obsah kalorií a vysoký podíl proteinů, a tak je pro dietu přímo ideální. Když si k tomu denně přidáte několik klokaních skoků a běh, půjde vám hubnutí samo.

USA: Miminkovská dieta

Zapomeňte na vaření. Na oběd si dejte skleničku rozmixované kojenecké stravy, samozřejmě v množství pro miminka, a záhy budete hubená. Tomu uvěřily i Jeniffer Aniston a Reese Witherspoon, které si dietu dlouho chválily. Je tu však jeden problém – jídlo pro nejmenší je sice kvalitní, s masem, zeleninou i ovocem, ale není určeno pro dospělé. Navíc pokud začnete konzumovat rozmixovanou stravu, střeva zleniví a mohou se objevit velké zdravotní potíže. Raději jezte menší porce pětkrát denně a na maminkovskou dietu zapomeňte.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa