vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Hubnutí podle Hollywoodu. Tohle teď letí!

4. ledna 2012

Hubnutí podle Hollywoodu. Tohle teď letí!

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: Hollywood kalorie diety celebrity hubnutí

preventan-mimiforum-banner

Hollywood je místem, kde se to dietami jen hemží. Vždy se najdou takové, které momen-tálně vládnou a poblázní ostatní. Dnes to už není Atkinsonova dieta, po které herečky šílí. Co tedy právě teď letí ve filmových ateliérech?

UltraGuard

Chcete v novém roce zhubnout? Pak zkuste UltraGard. Jde o přípravek obsahující patentova-nou a ověřenou trojkombinaci standardizovaných rostlinných extraktů, pod názvem Lean-Gard. Tato směs přírodních látek příznivě pomáhá v boji s nadváhou a je vhodným doplňkem při redukčních dietách. Účinné látky rostlin přispívají k omezení chuti k jídlu a navodí pocit sytosti. Příznivě ovlivňují metabolismus tuků, neodbourávají svalovou hmotu a pomáhají bo-jovat s jo-jo efektem.

ultragard-60-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

 


Diskutujte: Držíte diety podle toho, jaké jsou právě populární mezi celebritami?


Pětková (pětifaktorová) dieta

Co o ní víme: Velmi oblíbená dieta mezi hollywoodskými celebritami. Pokud dodržíte její pravidla, můžete dosáhnout vyváženého jídelníčku i úbytku na váze. Problém ale je, že dopo-ručovaný denní příjem kalorií je příliš nízký, a tak se může objevit únava, nevolnost apod.
Co je třeba dodržet: Jak už napovídá název, hlavní roli hraje číslo pět. Jí se pět jídel denně (každá porce max. 300 kcal), každé jídlo by se mělo skládat z pěti zastoupených složek (bíl-koviny, tuky, sacharidy s nízkým glykemickým indexem, vláknina, nekalorický nápoj). Dietu je třeba držet pět týdnů a pětkrát můžete zhřešit (každý týden jednou) a dát si, na co máte chuť. Posledním doporučením je cvičit 25 minut denně. Maximální denní příjem ve všech 5 jídlech by neměl přesáhnout 1500 kcal.

Tříhodinová dieta

Co o ní víme: Základní myšlenkou diety je jíst pravidelně, a to každé tři hodiny. Podle autora diety George Cruise vám tento přesný režim umožní kontrolovat chuť k jídlu, zachovat svalo-vinu a spalovat tuky. Pokud jej dodržíte, můžete během tří týdnů shodit až 5 kg.
Co je třeba dodržet: Především přesné načasování jídla. První by se mělo sníst do hodiny po probuzení, poté každé tři hodiny, celkem 5× denně. Můžete si dopřát, co máte ráda, ale porce by neměly být neúměrně velké. Počítá se s třemi hlavními jídly a dvěma svačinami. Jídlo by mělo být méně tučné, zvýšit byste měla podíl ovoce a zeleniny, a také dodržovat pitný režim. Bílé pečivo nahraďte celozrnným a omezte cukr. Důležitý je také pravidelný pohyb, alespoň delší rychlá chůze.

Octová dieta

Co o ní víme: Další dieta, která zažívá v Hollywoodu boom. Je postavena na zázračných účin-cích jablečného octa, ovšem pokud se to s ním přežene, může být i zdraví nebezpečná. V ra-dikální podobě ji držela například Megan Fox, a to tak, že od rána pila jablečný ocet. Ten sice tělo pročistí, ovšem může poškodit sliznice, trávící soustavu, ale i zubní sklovinu. Z toho dů-vodu se doporučuje pít jablečný ocet pouze hodně zředěný.
Co je třeba dodržet: Ráno nalačno vypít speciální nápoj, který se nazývá Jarvisův. Sklenici vody smícháte se dvěma lžičkami jablečného octa a přidáte dvě lžičky medu. To ale není všechno. Abyste byla v hubnutí úspěšná, musíte upravit jídelníček, vyhnout se sladkým a tuč-ným jídlům, jíst maximální podíl zeleniny, drůbežího a rybího masa, naopak vynechat kávu a alkohol. Za týden můžete shodit až tři kilogramy.

Bezlepková dieta dieta-hubnuti-podle-hollywoodu-2-ing

Co o ní víme: Dieta s vyloučením veškerého lepku, kterou obvykle drží nemocní celiakií, za-žívá v Hollywoodu velký boom. I když z ní odborníci nejsou příliš nadšeni, celebrity si ji chválí – údajně se po ní cítí lehčí, plné energie, a také ztrácejí přebytečná kila.
Co je třeba dodržet: Vynechat z jídelníčku vše, co obsahuje lepek. V našich podmínkách to není až tak jednoduché, navíc potraviny bez obsahu lepku jsou poměrně drahé. Podle odbor-níků to může vést k tomu, že ženy hubnou ne proto, že nejedí lepek, ale proto, že mají velmi nízký denní příjem kalorií.

Text: mob
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
21:47 08.01.2012 - Erika -

zaručeně

Hollywood je daleko, české herečky a celebrity chodí na kavitaci. Třeba sem: www.kavitace-liposukce-praha.cz. Tuhle jsem tam byla a viděla jsem tam ty dvě z ordinace v růžový ohradě…

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse