vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Hubneme sexem. Jak na to?

3. ledna 2014

Hubneme sexem. Jak na to?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: kalorie sex líbání hubnutí dieta

preventan-mimiforum-banner

Potřebujete-li po Vánocích shodit pár kilo a nechce se vám držet diety, pak zkuste sex. Díky pravidelným hrátkám v posteli se totiž dá krásně zhubnout. 

Hledáte dietu, která vás nebude nic stát a ještě vám bude chutnat? Pak zkuste sex. Je totiž prokázáno, že pokud si ho dopřáváte dostatek, spálíte hodně kalorií, tělo posilujete a hubnete. Shodit pár kilo díky sexu není vůbec těžké. Stačí si postelových radovánek dopřávat pravidelně a co nejvíce. Aby bylo hubnutí účinné, je třeba se milovat alespoň dvakrát týdně.

 

Milujte se vášnivě

Zapomeňte na pomalý a něžný sex. Čím vášnivější dovádění bude, tím lépe pro vaši linii. Za čtvrt hodiny intenzivního milování spálíte 1 675 kJ. Když však v posteli budete řádit hodinu, můžete úspěšně shodit až 6 700 kJ.

 

Svlékněte si partnera

Jen za tento úkon spálíte 33,5 kJ navíc. A když to zvládnete jednou rukou, bude to ještě více – 50 kJ. Naopak vy se nechejte partnerem svléknout. Když u sundávání svršků budete dělat drahoty, můžete přijít až o 785 kJ.

 

Milujte se vestoje

Stykem v této poloze spálíte 469 kJ. Pokud však vytrváte v poloze 69, bude to jen 34 kJ. Stát u sexu se v tomto případě vyplatí.

 

Předstírejte orgasmus

Pro hubnutí je to prý vynikající. Musíte se totiž hodně snažit a do hry zapojit všechny možné i nemožné svaly. Předstíraným orgasmem spálíte třikrát více než při skutečném vyvrcholení. Partnerovi se se svým způsobem hubnutí raději nesvěřujte.

 

Nasazujte mu kondom

Nejlepší je s tím ovšem začít hned, když ještě nemá erekci. Tak totiž můžete celkovým úsilím spálit až 1 318 kJ. V případě, že se erekce už dostavila, spálíte jen 25 kJ.

 

Líbejte se po francouzsku

I líbáním se hubne, za hodinu spálíte zhruba 400 kJ. Není to sice příliš, ale když se budete líbat během předehry i milování, nějaké spálené kalorie navíc vám to přidá.

 

Rychle se oblékněte sex-a-vztahy-hubneme-sexem-ii-sh-nahled

Jakmile s milováním skončíte, žádné lenošení! Co nejrychleji se oblečte. Pokud totiž na sebe svršky naházíte ve spěchu, spálíte dalších 411 kJ. Pokud byste se ale oblékala pozvolna, pak by vás tento úkon připravil jen o 134 kJ.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse