vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

preventan-mimiforum-banner

Horoskopy >> Váhy

Váhy

Váhy

Horoskop pro den: 16. 11. 2018
Pro narozené od 23. 09. do 23. 10.

Kariéra může dosáhnout netušených výšin. Dokážete zhmotnit své představy a začít pracovat na jejich realizaci bez ohledu na to, co říká okolí. Merkur v sextilu k Venuši ulehčuje konverzaci a připravuje samá krásná slova. Nechcete začít psát knihy? ...

Láska a sex

Láska a sex

Pokud potřebujete získat srdce vytouženého protějšku, teď je k tomu ideální doba. Milostné dopisy ještě nevypadly z módy.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nebojte se trochu zariskovat a následovat svůj pověstný instinkt. Jistě se vám to vyplatí, byť výsledky nemusí být okamžité.

Domov a rodina

Domov a rodina

Rodina s vámi v mnohém nesouhlasí. Znát je to především tehdy, pokud vaše touha po jisté změně doléhá i na jejich bedra.

Vyberte si svého osobního astrologa

Opustil vás? Je pro vás život bez NĚJ těžký? Co bude dál? S pomocí karet odhalím cestu vašeho osudu! Zavolejte mi na tel.: 906 701 701! Vaše Jindřiška

Je to ten pravý? Vydrží váš vztah? Najděte shodu s vaším protějškem pomocí hvězd! Kontaktujte astroložku a kartářku Monu na tel.: 906 701 701!

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 906 701 701!

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.ema.bz, www.platmobilem.cz