vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

preventan-mimiforum-banner

Horoskopy >> Ryby

Ryby

Ryby

Horoskop pro den: 16. 11. 2018
Pro narozené od 21. 02. do 20. 03.

Rodina má pocit, jako byste s ní chtěli manipulovat. Oproti předchozí etapě se více projevujete, bohužel místo nadšení a chvály volíte spíše kritická slova. Co takhle méně mluvit a víc naslouchat druhým? Nejspíš vám unikají dost podstatné informace. ...

Láska a sex

Láska a sex

Když vám někdo skutečně padne do oka, dáte to jasně najevo. Nechcete riskovat, že byste mohli propásnout jedinečnou šanci.

Práce a peníze

Práce a peníze

Jednání s náročným klientem prověří pevnost nervů. Rádi byste mu řekli od plic, co si myslíte. Ale výsledek by byl jasný.

Domov a rodina

Domov a rodina

Postavení Merkura k Marsu ukazuje na rodinné spory. Dokud nepochopíte, že nemůžete ovládat široké okolí, nic se nezmění.

Vyberte si svého osobního astrologa

Opustil vás? Je pro vás život bez NĚJ těžký? Co bude dál? S pomocí karet odhalím cestu vašeho osudu! Zavolejte mi na tel.: 906 701 701! Vaše Jindřiška

Je to ten pravý? Vydrží váš vztah? Najděte shodu s vaším protějškem pomocí hvězd! Kontaktujte astroložku a kartářku Monu na tel.: 906 701 701!

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 906 701 701!

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.ema.bz, www.platmobilem.cz