banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Hlavní věci, které škodí mužské erekci

10. srpna 2015

Hlavní věci, které škodí mužské erekci

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: cyklistika erekce nemoc sex stres

preventan-mimiforum-banner

Stres, zdravotní problémy, ale i příliš častá jízda na kole nebo plasty. To jsou jen někteří ze zabijáků, které škodí mužské erekci!

MaxiCor

· Doplněk stravy.
· MaxiCor® obsahuje v tobolce min. 90% omega – 3 nenasycené mastné kyseliny
· Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny (ve formě etylesterů) vyrobených čištěním oleje získaných z vybraných druhů mořských ryb.
· Nejdůležitější zástupci:kyselina eikosapentaenová (EPA) 225mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 170 mg. EPA + DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-novy

Doplněk stravy

Více ZDE

S erekcí má problém každý druhý muž po čtyřicítce. A to rozhodně není málo! Co za ně nejčastěji může a jak se jim bránit?

 

Stres

Velký spouštěč řady problémů, včetně těch s erekcí. Podle odborníků až 20 % případů můžou stres a deprese. Je to dáno tím, že v těle vyvolávají napětí, které vede k zúžení cév v penisu. A protože průtok krve je pro erekci nezbytný, je problém rázem na světě. Kromě problémů s erekcí (případně úplnému se vyhýbání sexu) bývá v tomto případě partner podrážděný, má problémy se spánkem, je unavený, zrychleně dýchá, je přetížený, má starosti. Potíže je vhodné řešit s odborníkem.

 

Zdravotní problémy (vysoký tlak, cukr…)


Za problémy s erekcí může stát nejen stres, ale také řada zdravotních problémů, o kterých muž nemusí vůbec vědět. Přesto vedou k tomu, že mu to v posteli prostě nefunguje… K těm nejčastějším patří vysoký krevní tlak, který neléčený vede ke kornatění tepen, a to i těch drobných, které se nacházejí v penisu. A právě to vede k tomu, že jsou zúžené a hůře se do nich dostává krev – a právě tento fakt je pro dobrou erekci nezbytný. Další příčinou může být vysoká hladina cukru v krvi. A opět o ní muž nemusí vědět. Přitom cukr poškozuje nejen nervy a cévy, ale i topořivé tkáně. Erekce tak nepřijde vůbec, nebo je pomalá, slabá a nelze ji udržet.

 

Cyklistika

Je váš partner vášnivý cyklista, z kola skoro nesleze, a pak má problémy v posteli? Není se čemu divit, protože právě cyklistika je velkým zabijákem erekce. Podle vědců muži, kteří jezdí na příliš úzkých sedlech, mívají poškozené cévy, které vedou k penisu, a tím pádem trpí poruchami v sexuální oblasti. Jízda na kole neprospívá ani těm, kteří plánují mít dítě. Intimní partie se jim přehřívají a počet spermií klesá. To snahám o otěhotnění nepomáhá.

 

Plasty sex-a-vztahy-hlavni-veci-ktere-skodi-erekci-ii-sh-nahled

Za problémy s erekcí mohou stát i plasty, tedy bisfenol A/ BPA, který se vyskytuje v plastových výrobcích, s nimiž denně přicházíme do styku. Dokázaly to i výzkumy v čínské továrně, které u mužů pracujících s plasty potvrdily až 4× vyšší poruchy erekce a 7× vyšší riziko problémů s ejakulací. Bisfenol A se používá například při výrobě CD a DVD, PET lahví, plastových příborů a dóz na potraviny a uvolňuje se z nich po zahřátí.

 

Zajímavost MIMIFORA:

Věděla jste, že průměrný muž zažívá 6 až 8 erekcí denně? Na sex pak myslí každý den průměrně dvacetkrát. Mýtus o tom, že muži na milování myslí každých sedm vteřin, už vědci úspěšně vyvrátili. Chuť na sex pomalu klesá po třicítce.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi
13:16 08.09.2015 - Dana Kvapilová -

spokojenost

Můj chlap užívá Arginmax na zvýšení sexuálního libida a větší výkon. Jsme oba maximálně spokojeni, že vše funguje tak jak má a přirození má tvrdé jako dřív.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa