vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Hlavní věci, které škodí mužské erekci

10. srpna 2015

Hlavní věci, které škodí mužské erekci

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: cyklistika erekce nemoc sex stres

preventan-mimiforum-banner

Stres, zdravotní problémy, ale i příliš častá jízda na kole nebo plasty. To jsou jen někteří ze zabijáků, které škodí mužské erekci!

MaxiCor

· Doplněk stravy.
· MaxiCor® obsahuje v tobolce min. 90% omega – 3 nenasycené mastné kyseliny
· Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny (ve formě etylesterů) vyrobených čištěním oleje získaných z vybraných druhů mořských ryb.
· Nejdůležitější zástupci:kyselina eikosapentaenová (EPA) 225mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 170 mg. EPA + DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-novy

Doplněk stravy

Více ZDE

S erekcí má problém každý druhý muž po čtyřicítce. A to rozhodně není málo! Co za ně nejčastěji může a jak se jim bránit?

 

Stres

Velký spouštěč řady problémů, včetně těch s erekcí. Podle odborníků až 20 % případů můžou stres a deprese. Je to dáno tím, že v těle vyvolávají napětí, které vede k zúžení cév v penisu. A protože průtok krve je pro erekci nezbytný, je problém rázem na světě. Kromě problémů s erekcí (případně úplnému se vyhýbání sexu) bývá v tomto případě partner podrážděný, má problémy se spánkem, je unavený, zrychleně dýchá, je přetížený, má starosti. Potíže je vhodné řešit s odborníkem.

 

Zdravotní problémy (vysoký tlak, cukr…)


Za problémy s erekcí může stát nejen stres, ale také řada zdravotních problémů, o kterých muž nemusí vůbec vědět. Přesto vedou k tomu, že mu to v posteli prostě nefunguje… K těm nejčastějším patří vysoký krevní tlak, který neléčený vede ke kornatění tepen, a to i těch drobných, které se nacházejí v penisu. A právě to vede k tomu, že jsou zúžené a hůře se do nich dostává krev – a právě tento fakt je pro dobrou erekci nezbytný. Další příčinou může být vysoká hladina cukru v krvi. A opět o ní muž nemusí vědět. Přitom cukr poškozuje nejen nervy a cévy, ale i topořivé tkáně. Erekce tak nepřijde vůbec, nebo je pomalá, slabá a nelze ji udržet.

 

Cyklistika

Je váš partner vášnivý cyklista, z kola skoro nesleze, a pak má problémy v posteli? Není se čemu divit, protože právě cyklistika je velkým zabijákem erekce. Podle vědců muži, kteří jezdí na příliš úzkých sedlech, mívají poškozené cévy, které vedou k penisu, a tím pádem trpí poruchami v sexuální oblasti. Jízda na kole neprospívá ani těm, kteří plánují mít dítě. Intimní partie se jim přehřívají a počet spermií klesá. To snahám o otěhotnění nepomáhá.

 

Plasty sex-a-vztahy-hlavni-veci-ktere-skodi-erekci-ii-sh-nahled

Za problémy s erekcí mohou stát i plasty, tedy bisfenol A/ BPA, který se vyskytuje v plastových výrobcích, s nimiž denně přicházíme do styku. Dokázaly to i výzkumy v čínské továrně, které u mužů pracujících s plasty potvrdily až 4× vyšší poruchy erekce a 7× vyšší riziko problémů s ejakulací. Bisfenol A se používá například při výrobě CD a DVD, PET lahví, plastových příborů a dóz na potraviny a uvolňuje se z nich po zahřátí.

 

Zajímavost MIMIFORA:

Věděla jste, že průměrný muž zažívá 6 až 8 erekcí denně? Na sex pak myslí každý den průměrně dvacetkrát. Mýtus o tom, že muži na milování myslí každých sedm vteřin, už vědci úspěšně vyvrátili. Chuť na sex pomalu klesá po třicítce.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi
13:16 08.09.2015 - Dana Kvapilová -

spokojenost

Můj chlap užívá Arginmax na zvýšení sexuálního libida a větší výkon. Jsme oba maximálně spokojeni, že vše funguje tak jak má a přirození má tvrdé jako dřív.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse