vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Hlavní důvody, proč ženy opravdu štvou muže

6. února 2015

Hlavní důvody, proč ženy opravdu štvou muže

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: žena můž bolest krása alkohol

preventan-mimiforum-banner

Důvodů, proč ženy muže opravdu štvou, je hodně. Jsou ale některé, které nejsou ještě hůř. Zde je jejich přehled!

Důvodů, proč ženy opravdu vytáčejí muže, je hodně. Přinášíme hlavní z nich, které se mužům opravdu nelíbí a čemu je lépe se vyhnout.

 

Příliš mnoho make-upu

Nalíčená žena je sice krásná, ale nic se nemá přehánět. Pokud vás po probuzení partner nepozná do chvíle, než si znovu namalujete obličej, je to špatně. Příliš mnoho make-upu muži nesnášejí – krása je totiž v přirozenosti a jednoduchosti.

 

Příliš mnoho parfému

Je to podobné jako s make-upem. Je sice krásné, když žena voní, ale pokud se na ní mísí několik vůní ze sprchového gelu, tělového mléka i parfému, které se navzájem razí, nemusí to být pro muže nic příjemného. Raději si zachovejte jednu svěží vůni, než mísit několik vzájemně!

 

Když na ně šišláte sex-a-vztahy-duvody-proc-zeny-stvou-muze-ii-sxc-nahled

Muži nesnášejí, když s nimi jednáte jako s malými dětmi a zvlášť ne, když na ně šišláte. „Co budeš papat, broučínku?“ Podobné věty nadchnou jen málokoho. Pokud máte malé dítě, podobným řečem se raději vyhněte. Rozlišujte mezi partnerem a potomky, dobře uděláte.

 

Když je chcete oblékat

Jen málokterý muž je nadšený, pokud mu zkritizujete šatník a budete se ho snažit oblékat, jak se vám líbí. Je třeba si uvědomit, že partner není žádný panáček Ken, ale dospělý člověk. Pokud se vám nelíbí, co nosí na sobě, nevyhazujte mu jeho věci a nekupujte ukvapeně nové. Jděte na to pomalu, diplomaticky a hlavně ho chvalte. Muži jsou přece ješitní!

 

Když příliš pijete

Když muž hodně holduje alkoholu a nedělá neplechu, většinou se to přechází a toleruje, či dokonce považuje za zcela normální. Pokud to ale dělá žena, už to tak normální není. Muži příliš nemají v lásce opilé ženy, stejně jako ty, které s nimi v pití statečně drží krok. Pozor na to, abyste si přílišnou láskou k alkoholu partnera neodradila.

 

Když vás pořád bolí hlava

Stará dobrá výmluva zní: „Dnes ne, bolí mě hlava.“ Bolesti hlavy, únava, ženské dny a jiné výmluvy jsou zkrátka postrachem většiny mužů. Pokud mají chuť na večerní radovánky a jejich partnerku neustále bolí hlava, není divu, že jsou pořádně naštvaní.

 

Když dáváte ultimáta

Muži ultimáta bytostně nesnášejí. A když je ženy dávají, často to nedopadne v jejich prospěch. Pokud ho postavíte před hotovou věc – buď svatba, nebo rozchod, je možné, že si vybere druhou variantu. Ultimátům se raději zkuste vyhnout.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse