vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Hlavní důvody, proč se těšit na advent

26. listopadu 2013

Hlavní důvody, proč se těšit na advent

Kategorie: Děti a rodina, Připojené tagy: úklid Ježíšek dárky Advent Vánoce

preventan-mimiforum-banner

Adventní období letos začíná 1. prosince a končí večer na Štědrý den. I když by mělo být časem klidu a pohody, mnohdy jej provází stres a shon. Jaké jsou hlavní důvody, proč se na advent těšit? 

Preventan® Junior obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a inulin. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Inulin je rozpustná vláknina původem z čekanky, která doplňuje tento přípravek o další aktivní složku. Se sladidlem přírodního původu z rostliny stévie sladké. Určeno k dlouhodobému užívání.

preventan-junior-90-tabl-3d-nahled

1. Můžete »beztrestně« mlsat

Advent je doba, kdy hospodyňky pečou cukroví, a tak je samozřejmě musejí i ochutnat. V bytě to krásně voní, mnoho druhů dobrot vás k mlsání přímo láká. A proč taky ne – kdy jindy si dopřát sladkostí, než ve vánočním období. Máte-li chutě na sladké, využijte to, ale držte se hesla – všeho s mírou. Na hubnutí je sice dost času v novém roce, ale neznamená to, že musíte přibrat rovnou několik kilogramů.

 

2. Máte doma čisto a uklizeno

Velký předvánoční úklid probíhá v řadě našich domácností. Neznamená to ale, že byste se musela strhat při důkladném smýčení bytu. Před svátky máte výjimečnou možnost objednat si úklidovou firmu a mít čisto bez námahy. Chystáte-li se na úklid sama, dělejte to postupně a rozložte si jej do víc dnů. Pamatujte, že adventu by měl vládnout klid a pohoda a ne shon, stres a uklízení.

 

3. Můžete utrácet a nakupovat

Většina žen nakupuje ráda a před Vánocemi k tomu má navíc dobrý důvod. Potřebuje dárky pro celou rodinu, a tak prostě »řádit« v obchodech musí. Před svátky tam máte výjimečnou možnost – můžete utrácet víc, než kdy jindy. Plnit přání druhým, a také si dopřát něco pěkného pro sebe. A tu příležitost se vyplatí využít.

 

4. Čekají vás dny volna

Vánoční svátky letos vycházejí na všední dny, a tak stačí přibrat pár dnů dovolené a můžete si místo práce doma v klidu užívat zaslouženého volna s rodinou. Odpočinout si, odreagovat se a nabrat nové síly, které v novém roce budete potřebovat.

 

deti-a-rodina-duvody-proc-se-tesit-na-advent-ii-sxc-nahled 5. Užijete si více dětí a rodiny

Adventní doba a vánoční svátky přímo nabádají k tomu, abyste co nejvíce času trávila s rodinou a s dětmi. Udělejte si chvíli volna a upečte cukroví. Jděte se podívat na adventní trhy, dejte si vánoční punč a něco dobrého na zub, běžte si prohlédnout vánoční výzdobu. Užívejte si společné chvíle a nenechejte si je zkazit stresem a přílišným shonem. Vždyť dárky můžete objednat přes internet a vyhnout se tak předvánočnímu šílenství v obchodech.

 

6. Věnovat se můžete sama sobě

Která žena by na Vánoce nechtěla být co nejkrásnější! Pokud jste si během roku neudělala čas, teď máte výjimečnou příležitost. Vyrazte na masáž, na kosmetiku či ke kadeřníkovi. Nechejte se zkrášlit, uvidíte, že to rodina pod stromečkem ocení.

 

7. Setkáte se s rodinou a přáteli

Předvánoční období a následné svátky jsou nejen ve znamení čekání na Ježíška, ale provází je také setkávání s přáteli a rodinou. Některé z nich máte možnost vidět jen jednou za rok, a tak se právě během adventu můžete těšit na to, že se zase setkáte s těmi, o kterých celý rok neslyšíte.

 

8. Můžete hodovat i pít alkohol

K předvánočnímu období a ke konci roku jednoznačně patří dobré jídlo i pití. Můžete si dát i to, co si celý rok odříkáte. Připít si na zdraví s blízkými a dát si pár skleniček, na které během běžných pracovních dní nemáte čas. A tak se v průběhu adventu můžete těšit nejen na dárky, na chvíle s rodinou a přáteli, ale i na spoustu dobrot, které vás čekají.

 

Text: lju

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse