vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Hádky na dovolené. Proč se nejčastěji hádáme?

7. srpna 2018

Hádky na dovolené. Proč se nejčastěji hádáme?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: prázdniny hádka vztah dovolená sex

preventan-mimiforum-banner

Proč se na dovolené nejčastěji hádáme? Jaké jsou důvody toho, že řešíme spory místo toho, abychom si užívali? 

Kvůli jiné představě

Každý máme jinou představu o tom, jak ideálně trávit dovolenou. Pokud se ta naše ale výrazně liší od partnerovy, jeden z páru nakonec ustoupí a jeden někam proti své vůli, může to být jen začátek hádek. Vy chcete týden relaxovat na pláži, on chtěl aktivní dovolenou na kolech. Nakonec s vámi jel, ale od začátku se rozhodl dát najevo, že on se nudí a obtěžuje ho to. A o hádky je postaráno.

 

Kvůli špatnému výběru

Celou dovolenou nechal na vás. Vy jste vše zařídila, zaplatila, zabalila. Přijedete na místo a on je nespokojený. Tady se mu nelíbí, on by přece vybral lépe! Vyčítá vám kde co. Všechno je špatně – hotel, pokoj, jídlo, okolí, dokonce i za počasí můžete! Kvůli údajně špatnému výběru dovolené začíná série nekončících hádek.

 

Kvůli sexu a flirtování

Málo, anebo naopak moc. Sex může vyvolat hádky v obou případech. Zvlášť, když si jeho frekvenci každý představujete jinak. Zatímco vy jste jela na dovolenou s tím, že si na vás konečně udělá čas, on si chce odpočinout a nedělat vůbec nic – s vámi ani s žádnou jinou. Nejen téma sexu se stálým partnerem může být důvodem ke sporům. Partnerovi může vadit třeba to, že vy lehce flirtujete s jinými, anebo vám to, že se otáčí za každou štíhlou slečnou v plavkách. Stačí málo – a hádky jsou tu.

 

Kvůli penězům

Další velký problém na dovolených. Pokud vám oběma není jedno, kolik utratíte, mohou být právě peníze důvodem ke sportům. Vy si chcete koupit něco pěkného na sebe a partnerovi to připadá zbytečné, protože je to škoda peněz. Vám se zas nelíbí, že vyhazuje peníze za místní drahé pivo a cigarety. V tomto případě je ideálním řešením dohodnout se předem a peníze si rozdělit. Každý si nechat kapesné pro svou potřebu, které ten druhý nebude nijak řešit.

 

Kvůli trávení volného času


I když jste se oba shodli na výběru destinace na dovolenou, neznamená to, že máte vyhráno. Nemusíte se totiž shodnout na tom, jak čas budete trávit. Vy chcete ležet na pláži a ani se nehnout, on si chce půjčit auto a jezdit na výlety. I to může být důvodem nemalých sporů a hádek, které dovolenou totálně zkazí.

 

sex-a-vztahy-hadky-na-dovolene-ii-sh-nahled Kvůli tomu, s kým jedete

Hádky na dovolené může vyvolat i to, s kým jedete či naopak nejedete. Vy jste chtěla jet jen s partnerem, on chtěl jet i s přáteli. Anebo vy jste si přála vzít rodiče, on byl proti tomu. Pokud se neshodnete na tom, jak dovolenou trávit, a ještě k tomu s kým ji trávit, může to prázdniny pokazit. Čekají vás výčitky, že všechno mohlo být lepší, kdyby s vámi jel či naopak nejel ten a ten… Připravte se na to, pokud nejste stejně rozhodnutí, s kým vyrazit.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse