vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fresh dieta – ideální na léto

14. srpna 2013

Fresh dieta – ideální na léto

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: aktivátor Fresh dieta štíhlá linie jidlo hubnutí

preventan-mimiforum-banner

Je pestrá, vyvážená, nevnucuje žádný jednotvárný jídelníček. Základem jsou čerstvé potraviny, které si sama kombinujete. Jen je třeba dodržet pár základních pravidel.

MaxiCor

· Doplněk stravy.
· MaxiCor® obsahuje v tobolce min. 90% omega – 3 nenasycené mastné kyseliny
· Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny (ve formě etylesterů) vyrobených čištěním oleje získaných z vybraných druhů mořských ryb.
· Nejdůležitější zástupci:kyselina eikosapentaenová (EPA) 225mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 170 mg. EPA + DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-novy

Doplněk stravy

Více ZDE

Nový hit. Právě tak se mluví o Fresh dietě, která má stále více stoupenců nejen mezi ženami. Nenutí vás totiž hladovět, ani vám nevnucuje jídla, která jsou pro vás nezvyklá, či která dokonce nesnášíte. Nevyžaduje, abyste vařením strávila hodiny denně – základem jsou totiž jídla minimálně náročná na přípravu. A navíc – nenutí vás počítat kalorie.

Dieta bez hladu a omezování

Pohodová dieta. I tak by se o ní dalo mluvit. Bude vám chutnat a můžete si být jistá, že hlad se vám při ní vyhne obloukem. Přitom budete hubnout. Zní to neuvěřitelně, ale funguje to. Stačí dodržet pár jednoduchých pravidel a vyřadit některé potraviny z jídelníčku. Kila pak půjdou dolů sama.

Hlavní dělení potravin

Fresh dieta dělí potraviny na tři základní skupiny – aktivátory, stabilizátory a inhibitory. Nejdůležitější jsou aktivátory, které hubnutí podporují. Stabilizátory váhu sice nesníží, ale linii ani neublíží. Mohou se konzumovat v omezené míře. Problematické jsou inhibitory, kterým byste se během diety měla zcela vyhnout.

MIMIFORUM zjistilo:

Dělení potravin u Fresh diety

-          Aktivátory: Všechny druhy libového masa (vč. hovězího, vepřového i zvěřiny), ryby, mléčné výrobky – pouze nízkotučné, případně polotučné (mléko, tvaroh, sýry do 40 % tuku, zakysané výrobky, kefír), ovoce a zelenina (většina druhů s výjimkou těch patřících do skupin níže), tekutiny (voda, čaj, káva), rýže, brambory, celozrnné pečivo a těstoviny.

-          Stabilizátory: Středně tučné maso a ryby, ryby v konzervě, mléčné výrobky (plnotučné mléko, měkké a zrající sýry, brynza, smetanové jogurty), sójové pečivo, špalda, kroupy, otruby, některé druhy ovoce a zeleniny (kukuřice, česnek, červená řepa, křen, sterilizovaná zelenina, banány, olivy, avokádo, datle), tekutiny (ovocné a zeleninové šťávy), luštěniny, kuskus, těstoviny, pohanka, rostlinné tuky a oleje.

-          Inhibitory: mastné maso, vnitřnosti, trvanlivé salámy, párky, paštiky, produkty ze zabíjaček, některé mléčné výrobky (tučné sýry, šlehačka), tekutiny (alkohol, slazené limonády, energy drinky), hranolky, krokety, knedlíky, noky, sušené a kandované ovoce, kompoty, konzervovaná zelenina, kečup, hořčice, majonéza, sádlo, ořechy, sladkosti včetně čokolády, koláče, zákusky, müsli, bílé pečivo, cukr, instantní jídla.

Hlavní pravidla Fresh diety dieta-fresh-dieta-ii-sh-nahled

Aby byla Fresh dieta úspěšná, je třeba dodržet tři základní pravidla. Zvýšit příjem potravin s obsahem vody (aktivátory), která zvýší jejich objem, ale nepřidá jim kalorie. Snížit příjem sacharidů, a to během celého dne. Sladkostem a potravinám bohatých na sacharidy je třeba se během diety vyhnout. Dodržovat pravidlo 3+2 jídla denně – tři hlavní jídla a dvě svačiny. Pravidelnost je jedním ze základů úspěchu. Výhodou Fresh diety je, že je pestrá, nevnucuje vám daný jídelníček, je vyvážená a přináší dostatek energie. Nejde o jednotvárnou stravu – kombinovat můžete jak bílkoviny, tak tuky a sacharidy. Pokud vydržíte, brzy se dočkáte úspěchu.

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse