vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Začátky v podnikání

Začátky v podnikání - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Karolína
Karolína
(anonym)
Datum vložení: 21.12.2019 v 21:03

Ahojky všem :) Dělám úklid a zjistila jsem, že mám hodně víček z PET. Co s nimi? Nějaké nápady?

Naďka
Naďka
(anonym)
Datum vložení: 21.12.2019 v 18:55

Dobrý den všem, já bych se prosím chtěla zeptat, čemu se vlastně Kruk věnuje? Dneska jsem se bavila s kamarádkou a měla změškaný hovor. Podle netu je to Kruk… No, neměla čas, tak budou volat později. No, ale docela by nás zajímalo, co to je za společnost. Díky moc za info.

Výkup PET víček
Výkup PET víček
(anonym)
Datum vložení: 05.09.2019 v 22:29

Ahojky všem, chtěla bych se zeptat… Výkup víček? Jako z PET lahví… Setkali jste se s tím něktří? A pokud ano, co o tom soudíte? A jaká společnost se tomu věnuje?

Mindy
Mindy
(anonym)
Datum vložení: 04.09.2019 v 18:34

Já jsem celý život dělala administrativní práce. Jinak mám vystudovanou Bc. Takže tomuhle bych se ráda věnovala :) Ale ten Kruk, ten by docela šel :) Díky moc za info :) Hlavně je to v HK a to je důležitý!

Libuška
Libuška
(anonym)
Datum vložení: 01.08.2019 v 20:11

Já jsem celý život dělala administrativní práce. Jinak mám vystudovanou Bc. Takže tomuhle bych se ráda věnovala :)

Janka
Janka
(anonym)
Datum vložení: 21.12.2019 v 19:02

Re:

A práci jsi teda našla? :) Jakou nakonec a kde jsi hledala?

Erika
Erika
(anonym)
Datum vložení: 03.07.2019 v 20:03

Ahoj, nevím co máš přesně za vzdělání, ale zkus se podívat na tuhle nabídku http://www.lmcg2­.com/pd/1360781844?ex­portID=18133080­4&rps=254&sou­rce=3– Zkus tam napsat, třeba tě to osloví :)

Barbara
Barbara
(anonym)
Datum vložení: 05.06.2019 v 16:38

Proč? Však v HK je Kruk. Tam zrovna nabírají. Hodně na adminu, back office. Myslím dost pohodová práce. Dělá tam moje sestra a je teda moc spokojená.

Barbara
Barbara
(anonym)
Datum vložení: 30.11.2019 v 21:32

Re:

Ahoj, nevím, jak to je teď, ale my docela hledáme sem tam nějakou adminu :) Hele, mrkni sem https://cz.kruk­.eu/kariera nebo případně pošli CVecko a třeba se postesti :)

Terka
Terka
(anonym)
Datum vložení: 03.02.2019 v 21:29

Ahoj holky, já mám dotaz trochu z jiného soudku. Vracím se po mateské do práce a docela ráda bych zkusila nějakou změnu. Jsem z Hradce Králové a našla jsem si, že v Kruku hledají nové lidi. Ta společnost se mi líbí, líbí se mi její přístup k lidem a ráda bych se stala součástí jejího týmu. Zajímalo by mě ale kdo má s touto společností zkušenosti. Děkuji moc.

Karin
Karin
(anonym)
Datum vložení: 04.02.2019 v 07:44

Re:

Ahoj, já mám se společností Kruk zkušenosti jednak jako jejich klient a jednak i jako jejich zaměstnavatel. Taky jsem si před časem hledala práci (jsem z Hradce Králové) a oni zrovna nabírali, tak sjem to šla zkusit a uspěla jsem. Já jsem tam chtěla jít, protože společnost je to dobrá, líbil se mi jejich přístup k klidem. Takže za mě rozhodně zkusit!

Bonnie
Bonnie
(anonym)
Datum vložení: 31.10.2019 v 18:35

Re: Re:

Oni se snaží o smírčí přístup, možnost rozložit si dluh do splátek podle tvých finančních možností. Jako přišlo mi, že se snaží udělat vše pro to, aby nedošlo k exekuci.

Pacient
Pacient
(anonym)
Datum vložení: 23.08.2018 v 06:32

Co bys potřebovala vědět? Takto obecně mohu doporučit, aby sis ujasnila v čem by jsi chtěla podnikat, jak by to mělo vypadat a fungovat a poradit se s odborníky, případně jim svěřit účetnictví. Já jsem spokojená s http://come­flexoffice.cz/sluz­by/vedeni-ucetnictvi-praha

Datum vložení: 19.04.2018 v 13:42

Klidně se ptej…nedávno jsem si tím prošla.

Následující →

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.