vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Začátky v podnikání

Začátky v podnikání - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Erika
Erika
(anonym)
Datum vložení: 03.07.2019 v 20:03

Ahoj, nevím co máš přesně za vzdělání, ale zkus se podívat na tuhle nabídku http://www.lmcg2­.com/pd/1360781844?ex­portID=18133080­4&rps=254&sou­rce=3– Zkus tam napsat, třeba tě to osloví :)

Barbara
Barbara
(anonym)
Datum vložení: 05.06.2019 v 16:38

Proč? Však v HK je Kruk. Tam zrovna nabírají. Hodně na adminu, back office. Myslím dost pohodová práce. Dělá tam moje sestra a je teda moc spokojená.

Terka
Terka
(anonym)
Datum vložení: 03.02.2019 v 21:29

Ahoj holky, já mám dotaz trochu z jiného soudku. Vracím se po mateské do práce a docela ráda bych zkusila nějakou změnu. Jsem z Hradce Králové a našla jsem si, že v Kruku hledají nové lidi. Ta společnost se mi líbí, líbí se mi její přístup k lidem a ráda bych se stala součástí jejího týmu. Zajímalo by mě ale kdo má s touto společností zkušenosti. Děkuji moc.

Karin
Karin
(anonym)
Datum vložení: 04.02.2019 v 07:44

Re:

Ahoj, já mám se společností Kruk zkušenosti jednak jako jejich klient a jednak i jako jejich zaměstnavatel. Taky jsem si před časem hledala práci (jsem z Hradce Králové) a oni zrovna nabírali, tak sjem to šla zkusit a uspěla jsem. Já jsem tam chtěla jít, protože společnost je to dobrá, líbil se mi jejich přístup k klidem. Takže za mě rozhodně zkusit!

Pacient
Pacient
(anonym)
Datum vložení: 23.08.2018 v 06:32

Co bys potřebovala vědět? Takto obecně mohu doporučit, aby sis ujasnila v čem by jsi chtěla podnikat, jak by to mělo vypadat a fungovat a poradit se s odborníky, případně jim svěřit účetnictví. Já jsem spokojená s http://come­flexoffice.cz/sluz­by/vedeni-ucetnictvi-praha

Datum vložení: 19.04.2018 v 13:42

Klidně se ptej…nedávno jsem si tím prošla.

Naďa
Naďa
(anonym)
Datum vložení: 28.02.2018 v 22:20

Záleží, co konkrétně by tě zajímalo :)

Datum vložení: 23.02.2018 v 15:59

našla bych tu někoho kdo podniká a podělil by se o pár zkušeností případně udělil nějaké cenné rady ? :)

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.