vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Výběr kočárku

Výběr kočárku - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Kája
Kája
(anonym)
Datum vložení: 24.11.2018 v 18:24

S dovolením se připojím do diskuze .. Od kinderkraftu máte jaký kočárek ? Jste s ním spokojená ? Chci od nich kupovat sporťáček, ale ještě jsem nenarazila na maminku co má kočárek od této značky :)

Sandra
Sandra
(anonym)
Datum vložení: 24.11.2018 v 18:38

Re:

Hele střídám obojí, protože u vaření ho mám nerada u sebe, takže ho dám hezky do houpačky, kde si malej vždycky zdřímne a když je pak nejhůř a chce se nosit, tak ho dám do nosítka. To jse si taky koupila od kinderkraftu www.babyplace­.cz/nositko-pro-dite-kinderkraft-nino

Sandra
Sandra
(anonym)
Datum vložení: 14.11.2018 v 18:52

Když se tam zastavíš tak ti určitě poradí. Taky jsem je navštívila a žensky mi pomohly vybrat komplet výbavu pro malého. Co se týče kočárku, tak záleží jaký máš cenový limit. Já se zamilovala do kočárku od Kinderkraftu, tak to byla jasná volba a pak mi žensky poradily, že pokud by se neujalo nosítko, tak mám zkusit ještě tady tu houpačku www.babyplace­.cz/lehatko-kinderkraft-flo/

Joe
Joe
(anonym)
Datum vložení: 21.11.2018 v 21:33

Re:

Jé no o té houpačce jsem taky přemýšlela a tahle vypadá moc hezky a za dobrou cenu teda :). Na kočárky mrknu protože vůbec nevím jaké kočárky tady ta značka má. A nosítko si koupila jaké ? Co z těch dvou věcí se nakonec ujalo nejvíc ? :)

Joe
Joe
(anonym)
Datum vložení: 08.09.2018 v 22:32

Děkuju moc … taky jsem nad tím nosítkem nebo spíš šátkem přemýšlela, ale sama ho určitě nevyberu, to stejné co se týče kočárku. Víc informací o tom veletrhu najdu normálně na jejich stránkách www.babyplace.cz ? Nebo jinde ?

Sandra
Sandra
(anonym)
Datum vložení: 07.09.2018 v 22:54

Jestli ještě nemáš vybráno, tak teď v září 14 – 15 bude v Baby place veletrh tak třeba by se ti tam povedlo nějaký vybrat. Budou prezentovat i nosítka, což by se ti mohlo hodit jestli ho doma ještě nemáš. Mně v začátcích pomohlo moc a tam ti poradí profíci jaké by bylo nejvhodnější.

Mia
Mia
(anonym)
Datum vložení: 21.08.2018 v 22:55

Určitě bych volila větší a prostorný kočárek. Já osobně třeba nemám ráda ta malá vozítka typu stokke :) nebo nuna.

Datum vložení: 26.05.2018 v 17:27

Ahoj, jsem úplná začátečnice co se týče výběru kočárku a celé výbavičky, ale ten kočárek mi přijde, že je nejtěžší vybrat. Vím, že je tady mnoho diskuzí ohledně výběru kočárku, ale jsou pro mě už moc „odborné“, řeší se tam určitě typy, značky. Já bych potřebovala poradit od čeho mám začít. Jinak co se týče mě, tak jezdit budeme nejvíc po zámkové dlažbě v ulici, děťátko se nám narodí v květnu, čili to už bude nejspíš pěkně a teplo a léto bude před námi, miminko nebudu muset tolik oblékat, ale až přijde podzim říjen bude děťátku 5 měsíců a to už ho budu oblékat teple, tak aby se mi do kočárku ještě vešlo. Myslíte tedy že je lepší koukat po větších korbičkách?

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.