vyhrajte-s-preventanem

Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Vitamíny pro děti

Vitamíny pro děti - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Jiřina
Jiřina
(anonym)
Datum vložení: 20.07.2020 v 21:17

Nechával někdo dělat testy otcovství? Co všechno to obnáší?

Gita
Gita
(anonym)
Datum vložení: 22.07.2020 v 21:22

Re:

Jiřino mám zkušenost s domácím odběrem a to můžu za sebe jenom doporučit

Jiřina
Jiřina
(anonym)
Datum vložení: 30.07.2020 v 20:58

Re: Re:

Nebylo to domácí testování těžké? A kde jste odběrovou sadu objednávala?

Gita
Gita
(anonym)
Datum vložení: 02.08.2020 v 19:23

Re: Re: Re:

Sadu jsem pořídila tady https://dnacen­ter.com/ceska-republika/ složité to nebylo, přišla spolu s návodem jak testovat

Erika
Erika
(anonym)
Datum vložení: 22.06.2020 v 15:12

Oběma dětem jsem koupila na doporučení to kozí kolostrum od betuli a je fakt, že je to už přes půl roku co jim ho dávám a ani jeden nebyl vůbec nemocný, což je zázrak, protože předtím byly na hromadě pořád.

Datum vložení: 23.05.2020 v 18:20

Vitamíny pro děti

Zdravím, já doporučuji Vitamín D-3 Efekt od Naturevia. Děti ho berou celoročně, vitamín D je důležitý na správný růst kostí a zubů, navíc děti nebývají nemocné.

Gabča
Gabča
(anonym)
Datum vložení: 21.05.2020 v 16:47

Tak to moc dobře znám, v loňském roce jsme řešili to stejné a bavila jsem se o tom i s ostatníma maminkama a ta nám doporučila tady tohle kozí kolostrum www.betula.cz a musím zaklepat, že se zatím malá drží.

Datum vložení: 20.05.2020 v 18:59

Vitamíny pro děti

Jaké vitamíny dáváte dětem? Dcerka je na první stupni a za týden nastoupí do školy, tak bych jí chtěla koupit nějaké vitamíny. Doporučíte mi nějakou kvalitní a osvědčenou značku? Děkuji.

Datum vložení: 25.05.2020 v 19:39

Re: Vitamíny pro děti

Dobrý den, souhlasím, taky dětem kupuju vitamín D. Nejčastěji tento https://www.pi­lulka.cz/swiss-naturevia-vitamin-d3-efekt-kids-tbl-60. Chuťově je moc dobrý, jsou to cucací tabletky.

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.