vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Vitamín D

Vitamín D - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Gabča
Gabča
(anonym)
Datum vložení: 10.10.2018 v 11:01

Holky vy co už máte děti starší 2 let budete v tomto období dávat zase vigantol nebo je to zbytečné ?

Magda
Magda
(anonym)
Datum vložení: 22.03.2018 v 21:20

Všude čtu jen o vigantolu, to tu nikdo nedává baby d ? Já ho teda dávám, myslím si, že je to to stejné, protože taky obsahuje vitamín D a hlavně není na recept.

Evča
Evča
(anonym)
Datum vložení: 08.07.2018 v 13:26

Re:

Mně by spíš zajímalo jestli má některá z vás zkušenost s vigantolvitem ? Dělá ho stejná společnost jako vigantol, ale vigantolvit je přímo určený pro dospělé

Alena
Alena
(anonym)
Datum vložení: 22.07.2018 v 11:19

Re: Re:

Já vigantolvit beru kvůli nedostatku vitamínu D, takže ho beru skoro celý rok :) můžu ti tu nechat odkaz, v jakých případech by se měl doplňovat www.vigantolvit.cz

Hanka
Hanka
(anonym)
Datum vložení: 23.09.2018 v 16:27

Re: Re: Re:

Dáváte vigantolvit i dětem ? Nevíte jestli ho můžou ? Kamarádka ho právě bere společně se 14letým synem což mě docela zarazilo, protože jsem nevěděla, že je vhodný i pro děti

Datum vložení: 11.05.2018 v 14:29

Re:

Taky jsem dávala Vigantol,ten druhý ani neznám.

Sami
Sami
(anonym)
Datum vložení: 12.03.2018 v 21:09

Mohla bych se zeptat jestli nemáte zkušenost s tím, zda ho může i dospělý ?

Ilona
Ilona
(anonym)
Datum vložení: 21.03.2018 v 10:34

Re:

Pro dospělé je spíš určený vigantolvit :)

Sami
Sami
(anonym)
Datum vložení: 04.04.2018 v 23:11

Re: Re:

A ten je taky na předpis jako ty dětské kapky ? To už by být nemělo, když je to pro dospělé ne ? A jak dlouho by se měl brát ?

Ilona
Ilona
(anonym)
Datum vložení: 05.04.2018 v 23:00

Re: Re: Re:

Nene, ten na předpis není a brát by si ho měla podle toho, jaké máš potíže. Jestli nedostatek vitamínu D, tak užívání bude dlouhodobé, že jo než když by si ho brala jen tak preventivně přes zimu, protože v tomto období vitamín D schází snad každému, kdo se nepohybuje na sluníčku. Tady je o něm potom víc informací www.vigantolvit.cz

Sami
Sami
(anonym)
Datum vložení: 06.04.2018 v 10:35

Re: Re: Re: Re:

Ty brďo .. oni by ho měly brát i osoby s vyšším bmi jo ? :O no tak to jsem ho měla brát už dávno teda ..

Ilona
Ilona
(anonym)
Datum vložení: 21.04.2018 v 13:43

Re: Re: Re: Re: Re:

Noo já jsem to taky nevěděla, že by ho měli doplňovat lidi s vyšším BMI, takže jsem ho koupila i mamce, protože má i po menopauze, takže jedno k druhému.

Emma
Emma
(anonym)
Datum vložení: 12.03.2018 v 18:53

To jsem ráda, že to vím. Už mi to říkala i doktorka, že dávku nemám nahrazovat, protože tělo ten tuk špatně tráví a neumí ho zpracovat.

Andrea
Andrea
(anonym)
Datum vložení: 25.02.2018 v 10:46

Nene, určitě dávku nenahrazovat !

emma
emma
(anonym)
Datum vložení: 24.02.2018 v 21:52

a když se vám stane, že zapomenete dát, tak nahrazujete dávku druhá den ?

Andrea
Andrea
(anonym)
Datum vložení: 24.02.2018 v 12:51

Já jsem teda dceři dávala vigantol i přes léto, sice jen jednu kapku, ale pro jistotu dávala www.sukl.cz/mo­dules/medicati­on/detail.php

Milena
Milena
(anonym)
Datum vložení: 24.02.2018 v 11:40

Záleží, co ti řekne doktorka. Já jsem synovy dávala přes zimu dvě kapky a přes léto jen jednu, ale po konnzultaci s pediatrem

Datum vložení: 23.02.2018 v 20:34

Myslíš, že je potřeba ho dávat i v létě, když se budu s malou pohybovat venku ?

Milena
Milena
(anonym)
Datum vložení: 22.02.2018 v 15:33

Co by tě zajímalo ? Vigantol dávám dcerce půl roku, tak třeba poradím.

Následující →

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.