vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Umělé mlíčko pro alergika

Umělé mlíčko pro alergika - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Přesnídávky
Přesnídávky
(anonym)
Datum vložení: 30.03.2020 v 19:24

Ahojky holky, jak to máte doma s přesnídávkama? Děláte je doma dětem nebo je kupujete?

Tammy
Tammy
(anonym)
Datum vložení: 27.05.2020 v 16:56

Re:

Dřív ne, ale teď dětem dělám hodně smoothie. Oni je mají rádi, i já, tak je to svačinka pro celou rodinu. Jinak nám se na ně osvědčil tento mixer https://www.o­rava.eu/cz/smo­othie-mixer-s-5-nadobami-rm-1000-s. A určitě doporučuju.

Andy
Andy
(anonym)
Datum vložení: 03.05.2020 v 17:19

Re:

Ahojky, jako někdy není čas, tak je kupuju. Ale většinou se snažím je dětem doma připravovat. Je to lepší, než ty kupované. Jinak ale doporučuju kvalitní mixér, to je základ https://www.o­rava.eu/cz/mi­xery.

Síma
Síma
(anonym)
Datum vložení: 01.03.2020 v 21:33

Přesně jak píšeš, tady tím lékem se předchází těmto potížím a co vím tak sunar už tady ty mlíka dělá dlouho, pořád mají nějaké novinky :). Dětem v poslední době kupuju často ty zeleninové bio křupky, ty si oblíbili fakt hodně.

Irena
Irena
(anonym)
Datum vložení: 01.03.2020 v 21:28

To HA mléko se dává v případě, aby se předešlo alergii nebo i když se u dítěte alergie objeví ? A sunar už dělá tady ta speciální mléka ?

Andula
Andula
(anonym)
Datum vložení: 28.02.2020 v 21:38

Já mám prcka na um od samého začátku a také jsme na HA mléku, kvůli alergiím v rodině, tak aby se tomu předešlo. Nejvís se mi zalíbil složením sunar, takže jsem pořídila ten a musím zaklepat, že malému hezky sedl.

Datum vložení: 19.02.2020 v 09:14

Ahoj, malému je právě 6 měsíců a já bych ráda nahradila kojení UM. Taky budeme začínat s příkrmy.Oba jsme s přítelem alergici tak chci zvolit raději HA mlíčko. Poradíte mi, s jakým máte dobré zkušenosti ?

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.