vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Tip na výlet - Zámek dětem

Tip na výlet - Zámek dětem - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Datum vložení: 09.06.2015 v 17:12

Jste zváni!

Během dne děti i jejich rodiče pobaví duo VANDA A STANDA, pohádku zahraje Divadýlko z pytlíčku, zazpívá nám skupina MYŠ&MAŠ, svá kouzla předvede MAGIC DUO Radek a Simona a chybět nebude ani slavnostní příchod královské rodiny
Soutěže pro děti i dospělé o krásné a hodnotné ceny budou probíhat během celého dne. Výhry budou losovány také z prodaných vstupenek.
Pro všechny návštěvníky je navíc připraveno mimo hlavní program na pódiu otevření „BRÁNY DO POHÁDKY“, kde se děti osobně setkají například s vodníkem, čarodějkami a čerty, vyzkouší si, jak se žije na statku, pomůžou švadlenám ušít šaty pro princeznu, nebo se stanou opravdovým rytířem.
Pohádková stanoviště pro děti, budou umístěny v krásném francouzském parku dobříšského zámku. Zde si děti budou hrát, aktivně plnit pohybové, vědomostní a tvořivé úkoly a na každém stanovišti děti dostanou malou odměnu.
Po celý den budou pro návštěvníky zpřístupněny zámecké komnaty a možnost účastnit se prohlídek s názvem DOBŘÍŠSKÉ PŘÍZRAKY. Program bude doplněn vystoupením dětí místních organizací i dospělých dobrovolníků, kteří se rádi smějí s dětmi.
Mimo jiné se návštěvníci mohou těšit na mnoho stánků s občerstvením nejrůznějšího druhu a suvenýry, které neodmyslitelně k pohádkám patří. Děti i jejich rodiče najdou zábavu také u výtvarných a tvořivých dílen či jízdy na konících.
Cena celodenního rodinného vstupného činí 390,–Kč (2× dospělý + max. 3× dítě) a jednotlivé pak 120,–Kč (1 osoba).

Více zde: http://www.za­mekdetem.cz/

Dejte nám like a přijďte!

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.