jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Svačinky pro děti

Svačinky pro děti - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Andy
Andy
(anonym)
Datum vložení: 06.04.2020 v 14:36

Maminy, chci vzít mamku a moje dva ďáblíky někam na dovču. Hodně se mi líbí Vysočina. Koukala jsem na možnosti ubytka a https://www.resort-snezne.cz/ se mi moc líbí. Byla jste tam některá?

Mia
Mia
(anonym)
Datum vložení: 03.07.2020 v 15:28

Re:

V Resortu Sněžné jsme byli ubytováni teď v zimě a paráda. Moc se nám tam líbilo. Chystáme se tam zase na podzim, v okolí je spousta výletů.

Pralinka
Pralinka
(anonym)
Datum vložení: 29.07.2020 v 18:11

Re: Re:

Ahojky, taky jsem se dívala na ten resort sněžné a oni tam mají pro děti animátory. Naštěstí jsme chytli místo. Kdy jedete vy?

Datum vložení: 24.03.2020 v 13:09

Zdravé svačinky

Zdravím maminky, díky, nejčastěji doporučujete Bobíky. Takže jsem si objednala zásobu :)

Datum vložení: 22.03.2020 v 10:56

Dobrý den, taky domů kupujeme Bobíky a to mám děti ve věku 4 a 6 let. Baští ho pořád, mívám doma zásobu :)

Datum vložení: 18.03.2020 v 14:01

Nemáte prosím doporučení, kde objednat i s rozvozem až domů ke dveřím? Děkuji.

Datum vložení: 20.03.2020 v 23:56

Re:

Zdravím, zrovna dnes jsem dělala objednávku nákupu na rohlik.cz a mají je pořád skladem. Tady přidávám odkaz https://www.roh­lik.cz/hledat/bob%C3%AD­k.

Datum vložení: 16.03.2020 v 21:47

Ahoj, zkouším vše možné i nemožné, abych do dcerky něco dostala. Pokaždé, když se mi něco povede, mám radost! Teď jsme narazili na smetanový krém Bobík a ten jí jede hodně. Takže jsem je nakoupila do zásoby, snad chvilku vydržíme :)

Datum vložení: 14.03.2020 v 15:27

Zdravé svačinky

Zdravím, prosím o tip na zdravé dětské svačinky. Co konkrétně dětem dáváte a co jim chutná?

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.