vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Soukromá školka

Soukromá školka - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Lenka
Lenka
(anonym)
Datum vložení: 30.09.2019 v 09:30

My jsme teď do školky a na kroužky pořídili tento batůžek https://www.ba­agl.cz/predskol­ni-batoh-supergirl-original/. Malá je v něm kouzelná. Jinak kvalita perfekní, i cena mi sedla.

Helena
Helena
(anonym)
Datum vložení: 29.09.2019 v 22:15

Nasivin Sensitive

Já si stříkám při rýmě jedině sprej Nasivin Sensitive. Vždy mi při rýmě pomůže

Františka
Františka
(anonym)
Datum vložení: 04.10.2019 v 00:39

Re: Nasivin Sensitive

Heleno za jak dlouho vám pomůže?

Emili
Emili
(anonym)
Datum vložení: 28.09.2019 v 22:00

batoh

Já jsem si zvykla nakupovat na netu. Mě to tak nějak vyhovuje víc, než lítat po kšeftech. Pokud ale máte tip na dobrý shop, budu ráda za info.

Simona
Simona
(anonym)
Datum vložení: 19.09.2019 v 18:36

Dráček Brno

Lenko na kolik hodin dáváte syna do této školky ?

Lenka
Lenka
(anonym)
Datum vložení: 22.09.2019 v 18:59

Re: Dráček Brno

Dobrý den, dávám na těch 11 hodin

Dominika
Dominika
(anonym)
Datum vložení: 13.09.2019 v 19:01

Rýma

Zdravím. Máte doma na rýmu něco co vám u děcek pomáhá? Malej je ve školce dva týdny a už si donesl domů rýmu jako trám..samozdřejmě že stačil den a smrkáme celá rodina

Alžběta
Alžběta
(anonym)
Datum vložení: 18.09.2019 v 21:22

Re: Rýma

Dominiko nám doma všem na rýmu pomáhá nasivin https://www.na­sivin.com/cz_CZ/P­ripravky.html Jako to se mi osvědčilo ze všech přípravků opravdu nejvíc

Dominika
Dominika
(anonym)
Datum vložení: 22.09.2019 v 11:42

Re: Re: Rýma

Na kolik hodin vám uvolní nos? A dáváte sprej nebo kapky?

Alžběta
Alžběta
(anonym)
Datum vložení: 25.09.2019 v 23:03

Re: Re: Re: Rýma

Mýmu chlapovi kupuju kapky,ale já i děti používáme sprej. Uvolní mi nos během pár vteřin a když si stříknu před spaním tak mám volný nos opravdu celou noc takže na dlouho

Lenka
Lenka
(anonym)
Datum vložení: 12.09.2019 v 14:32

školka Dráček

S touto soukromou školkou v Brně jsem taky moc spokojená.Můj syn sem chodí tři dny v týdnu a do školky je vždy celý natěšený.Paní učitelky tady zbožňuje

Jarka
Jarka
(anonym)
Datum vložení: 03.09.2019 v 20:27

soukromá školka Dráček

Navštěvovala jsem tuto Brněnskou soukromou školku celé letní prázdniny a můžu říct že i za mě tady veliká spokojenost

Mirka
Mirka
(anonym)
Datum vložení: 31.08.2019 v 21:10

Batůžek do školky

Chci ještě dokoupit synovi batůžek do školky. Moc se mi líbí batůžky tady https://www.nej­kufry.cz/detske-tasky-a-batohy/ Máte zkušenost s tímto eshopem?

Tonička
Tonička
(anonym)
Datum vložení: 02.09.2019 v 21:52

Re: Batůžek do školky

Mirko také mám odtud batůžky,za sebe jsem snimi moc spokojená. Jsou kvalitní,moje děti dávají věcem docela dost zabrat a batůžky odtud vydržely i jejich trošku drsnější zacházení takže já si je nemůžu vynachválit

Aneta
Aneta
(anonym)
Datum vložení: 04.08.2019 v 21:49

Osobně můžu Dráček školku taky doporučit. Mám zkušenost se školkou už druhý měsíc a jsem rozhodnutá že budu dávat holku od září sem

Radka
Radka
(anonym)
Datum vložení: 04.03.2019 v 19:54

školka a nemoci

Ahoj, dcera co nastoupila do školky tak má každou chvíli rýmu a kašel. Kašel máme podchycený ale na rýmu jí nic nezabírá.Teď mi nabízela paní v lékárně Nasivin sensitive ale zatím sem ho nebrala protože neznám..Máte sním zkušenost?

Následující →

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.