vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Orava zkušenosti

Orava zkušenosti - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Datum vložení: 05.07.2020 v 22:28

Škoda, že ho teď nemají :( nevíte jak často naskladňují že bych si to aspoň nějak pohlídala ?

Sandra
Sandra
(anonym)
Datum vložení: 27.02.2021 v 21:44

Re:

Nemají věci jenom na eshopech, ale mají je i jiných prodejnách s elektrem :)

Magda
Magda
(anonym)
Datum vložení: 27.07.2020 v 22:05

Re:

Taky na něj číhám :) Ale už ho mají, už jsem si ho koupila https://www.o­rava.eu/cz/so­nicky-elektricky-zubni-kartacek-stomafresh. Tak šup, dokud ho mají :)

Mirka
Mirka
(anonym)
Datum vložení: 02.07.2020 v 19:38

Holky, pěkný den, nemáte některá od Oravy ten sonický kartáček na zuby? Jak jste s ním spokojené? Chtěla bych si ho pořídit a hledám info :) Díky moc.

Natka
Natka
(anonym)
Datum vložení: 04.07.2020 v 19:37

Re:

Kupovala jsem ho manželovi, protože si ho vždycky přál a je s ním teda moc spokojený

Eliška
Eliška
(anonym)
Datum vložení: 30.06.2020 v 18:14

Od oravi mám zatím jenom kávovar a určitě to není poslední věc co jsem si od nich koupila protože je opravdu krásný a dělá božskou kávu www.orava.eu/cz/pa­kovy-kavovar-es-250-k

Leník
Leník
(anonym)
Datum vložení: 15.06.2020 v 17:24

Dostali jsme od rodičů lednici a televizi od Oravi a nemohla říct půl slova. Obě věci nám sloiuží fakt suprově :) a to jsem tu značku do té doby než jsme něco dostali ani neznala

Petra
Petra
(anonym)
Datum vložení: 03.06.2020 v 22:40

Elektro mají Simčo na špičkové úrovni, chystáme se od nich pořídit televizi, vybral ji partner, protože se v tom orientuje a dle parametrů je na tom výborně

Aneta
Aneta
(anonym)
Datum vložení: 18.05.2020 v 17:10

nebála bych se od nich cokoliv pořídit, když si vezmu kolik věcí od nich mám, tak mi všechno parádně slouží

Simča
Simča
(anonym)
Datum vložení: 05.05.2020 v 13:53

Mě by zajímalo jak je na tom to jejich elektro. Jako třeba mp3 přehrávače. Nemáte někdo zkušenost ?

Natálie
Natálie
(anonym)
Datum vložení: 28.04.2020 v 22:28

Je to Mirko parádní věc. Dá se na tom připravit spoustu pokrmů a hlavně zdravě a rychle. Hodně mi to pomohlo když jsem držela dietu a jedla převážně kuřecí maso, tak jsem si ho připravovala na grilu společně s cuketou a paráda !

Mirka
Mirka
(anonym)
Datum vložení: 06.04.2020 v 08:35

Nemáte ten kontaktní gril ? Je to dobrá věc do kuchyně nebo ji moc nevyužíváte ?

Adéka
Adéka
(anonym)
Datum vložení: 02.04.2020 v 22:40

Máme ten pákový od Oravi a náročný na údržbu není, sem tam se odvápní, podle toho jak moc ho používáte a samozřejmě se i čistí, toť vše k údržbě ;)

Následující →

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.