vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Orava zkušenosti

Orava zkušenosti - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Aneta
Aneta
(anonym)
Datum vložení: 18.05.2020 v 17:10

nebála bych se od nich cokoliv pořídit, když si vezmu kolik věcí od nich mám, tak mi všechno parádně slouží

Simča
Simča
(anonym)
Datum vložení: 05.05.2020 v 13:53

Mě by zajímalo jak je na tom to jejich elektro. Jako třeba mp3 přehrávače. Nemáte někdo zkušenost ?

Natálie
Natálie
(anonym)
Datum vložení: 28.04.2020 v 22:28

Je to Mirko parádní věc. Dá se na tom připravit spoustu pokrmů a hlavně zdravě a rychle. Hodně mi to pomohlo když jsem držela dietu a jedla převážně kuřecí maso, tak jsem si ho připravovala na grilu společně s cuketou a paráda !

Mirka
Mirka
(anonym)
Datum vložení: 06.04.2020 v 08:35

Nemáte ten kontaktní gril ? Je to dobrá věc do kuchyně nebo ji moc nevyužíváte ?

Adéka
Adéka
(anonym)
Datum vložení: 02.04.2020 v 22:40

Máme ten pákový od Oravi a náročný na údržbu není, sem tam se odvápní, podle toho jak moc ho používáte a samozřejmě se i čistí, toť vše k údržbě ;)

Lilianna
Lilianna
(anonym)
Datum vložení: 25.03.2020 v 18:48

Holky, máte některá zkušenosti se shopem https://www.chlad­nickanavino.cz? Jak jste byli spokojeni? Hlavně teda s komunikací? Je možné se s nimi spojit a poradit se o vhodném výběru?

Irena
Irena
(anonym)
Datum vložení: 05.03.2020 v 14:49

Nejsou ty pákové složitější na údržbu ?

Hanička
Hanička
(anonym)
Datum vložení: 04.03.2020 v 21:21

My ho máme v práci a ten menší jsem si pořídila i domů. Velmi snadno se ovládá a designově se mi taky moc líbí

Anna
Anna
(anonym)
Datum vložení: 02.02.2020 v 19:20

Nenajdu tu někoho kdo má kávovar tady od té značky ? Chystám se nějaký pořídit a hrozně se mi líbí pákový od oravi tak by mě zajímalo jestli ta investice za to stojí.

Tania
Tania
(anonym)
Datum vložení: 26.01.2020 v 20:18

Ahojky holky, je tu nektera, co ma doma domácí vinotéku? Jak jste s ní spokojené? Není to zbytečnost?

Danna
Danna
(anonym)
Datum vložení: 28.02.2020 v 10:10

Re:

Domácí vinotéku máme už víc jak rok a zatím plní účel perfektně. Čili za mě to určitě zbytečnost není :) Pokud pro ni máte využití :)

Lila
Lila
(anonym)
Datum vložení: 24.03.2020 v 15:08

Re: Re:

Ahoj, jakou značku vinotéky sis pořídila? Taky právě hledám vhodný kousek, ale nevím, na co se zaměřit.

Následující →

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.