vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Nákup po internetu

Nákup po internetu - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Mindy
Mindy
(anonym)
Datum vložení: 04.10.2019 v 20:05

Aha, jasně, čili hodinku před sexem, pak krásná dlouhá předehra a pak na to můžeme vlítnout?

Libuška
Libuška
(anonym)
Datum vložení: 02.10.2019 v 20:12

Super tobolky. Já od Amante beru i ty na posílení ženského libida. Když si vezmeš tyto a chlap ty original, tak společné noci budou nezapomenutelné. To mohu garantovat.

Natálie
Natálie
(anonym)
Datum vložení: 24.09.2019 v 22:09

Bioaromakosmetika

Kosmetiku odtud používám už skoro půl roku a spokojená jsem takhle s žádnou jinou nikdy nebyla

Laduš
Laduš
(anonym)
Datum vložení: 28.09.2019 v 20:58

Re: Bioaromakosmetika

Na pokožce vásm teda tato kosmetika nijak zle nedělá? Koupila bych pro přítele, má hodně citlivou kůži a ze spousty produktů se osypává..ale je pravda že hlavně z těch které obsahují chemii

Natálie
Natálie
(anonym)
Datum vložení: 03.10.2019 v 21:34

Re: Re: Bioaromakosmetika

Dobrý den, nedělá mi vůbec zle naopak. Se vším odtud jsem fakt spokojená

Stela
Stela
(anonym)
Datum vložení: 10.09.2019 v 22:35

Bioaromakosmetika

Vanesa: Mám z tadyma doma spoustu kosmetiky a pokud jde o mě tak jsem maximálně spokojená. Mám ráda přírodní produkty a tady opravdu nejsou přidané chemické látky za což jsem ráda

Vanesa
Vanesa
(anonym)
Datum vložení: 16.09.2019 v 22:42

Re: Bioaromakosmetika

Jak dlouho tady čekáte na objednávku?

Stela
Stela
(anonym)
Datum vložení: 21.09.2019 v 18:03

Re: Re: Bioaromakosmetika

Vždycky mi přišel balíček maximálně do tří dnů. A když mám objednávku nad 1500Kč tak neplatím nic za dopravu

Mindy
Mindy
(anonym)
Datum vložení: 03.09.2019 v 19:07

Ahojky :) My pilulky od amante taky máme doma v ložnici. Jsou skvělý. Manžel je díky nim zase plný síly. Taky bere ty original. Ať si vezme pilulku cca hoďku před sexem a uvidíš, zase to bude on. Jinak ale, tady u těch pilulek je třeba stimulace, čili prostě dlouhá předehra a pak už na to můžete vlítnout :)

Libuška
Libuška
(anonym)
Datum vložení: 01.09.2019 v 21:32

Maminky, chtěla bych udělat chlapovi radost. Poslední dobou je dost ve stresu… Sem tam se stává, že mu to prostě nejde v posteli… Jako jo, erekci má, ale třeba mu uvadne a podobně. To mu taky na klidu nepřidá a pořád se točí v kruhu. Koukala jsem na net a líbí se mi tyto pilulky https://www.a­mante.cz/aman­te-original/amante-original-20-tobolek/. Ty jsou pro nás jak dělané. Nemáte s nimi někdo zkušenosti?

Kamča
Kamča
(anonym)
Datum vložení: 28.08.2019 v 21:48

ertoické hračky

Kupujete si přes internet erotické hračky? https://e-kondomy.cz/

Vanesa
Vanesa
(anonym)
Datum vložení: 27.08.2019 v 20:36

Ahojky, co říkáte na přírodní kosmetiku? https://www.bi­oaromakosmeti­ka.cz/

Kája
Kája
(anonym)
Datum vložení: 25.08.2019 v 22:12

Emo takže jste nemusela pro výsledky do DDC centra chodit? Přišly vám poštou?

Uličnice
Uličnice
(anonym)
Datum vložení: 25.08.2019 v 12:11

Ahoj, no takto… My jsme si tam digestoř koupili. A pocity a názory? Jo, spokojenost. Jako byly jsme hodně nadšeni přístupem personálu. Vyslechl, poradil, pomohl a doporučil, což je super. Měli jsme pocit, že tomu opravdu rozumí. Cena? Jo, vyšší, ale za tu kvalitu se to vyplatí. Výkon? Nemám absolutně žádnou výtku.

Následující →

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.