vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Nadýmání u novorozence - Sab simplex

Nadýmání u novorozence - Sab simplex - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Leona
Leona
(anonym)
Datum vložení: 20.11.2018 v 10:58

Taky jsme s tím u syna bojovali ale pomohlo přejít na jiné umělé mléko a bylo po problémech.

Dana
Dana
(anonym)
Datum vložení: 21.11.2018 v 23:56

Re:

Na jaké jste přešli ? Malá přijde že taky dobře nesnáší tady ten nutrilon co teď máme tak se chystám vyzkoušet něco jiného a musím doufat, že se jí uleví protože bych do ní nerada cpala nějaké kapky, je to samá chemie a to mi vadí že se cpe už do miminek.

Leona
Leona
(anonym)
Datum vložení: 25.11.2018 v 20:19

Re: Re:

Koupila jsem na vyzkoušení prvně bebu, ale po té nedošlo k žádné změně a pak sunar complex a po něm se to už po třech dnech zlepšilo

Dana
Dana
(anonym)
Datum vložení: 09.11.2018 v 14:43

Od kolika let ten Nasivin Sinus je?

Elis
Elis
(anonym)
Datum vložení: 14.11.2018 v 22:26

Re:

Dobrý den, je vhodný pro děti od tří let a pro dospělé

Tabata
Tabata
(anonym)
Datum vložení: 08.10.2018 v 20:52

Kájo já na rýmu nekupuju nic jiného než nasivin.Spolehlivě mi vždycky zabíral u prvního dítěte a teď pomáhá i tomu druhému.Super je že ho dělají už od narození i pro starší děti a dospělé takže ho můžeme užívat celá rodina

Kája
Kája
(anonym)
Datum vložení: 16.10.2018 v 15:55

Re:

A co ten doplněk ten Nasivin Sinus ten jste zkoušela?

Tabata
Tabata
(anonym)
Datum vložení: 23.10.2018 v 10:47

Re: Re:

Ten jsem zatím nezkoušela ale už jsem se na ten doplněk také dívala

Elis
Elis
(anonym)
Datum vložení: 29.10.2018 v 14:15

Re: Re: Re:

Sirup Nasivin Sinus mám doma a jsem sním spokojená.Díky němu mám při rýmě vždy krásně volný nos

Kája
Kája
(anonym)
Datum vložení: 26.09.2018 v 21:57

rýma u miminka

Co kdo používáte na rýmu u miminek do 1 roku? Máte zkušenost s Nasivinem?

Datum vložení: 15.08.2018 v 19:57

Sab simplex

Zdravím, mám měsíčního syna a neustále trpí na prdíky. Má nafouklé bříško, na dotek bolestivé, brečí a nemůže se vykakat. Na http://kyblikov­.cz/media/sab-simplex-novorozenec-davkovani/ jsem narazila na přípravek Sab simplex, který by prý měl pomoci. Je volně prodejný a je vhodný pro novorozence. Princip prý spočívá na bázi rozkladu pěny, která se usazuje na stěně trávicí trubice a znesnadňuje přirozené vstřebávání plynů stěnou střev a také jejich odchod z těla ven konečníkem. Přípravek sám se do organismu nevstřebává, nýbrž odchází ven se stolicí. Nemá s tímto přípravkem někdo zkušenost? Opravdu pomáhá? Nebo co byste mi z vlastní zkušenosti doporučili? Prosím o pomoc.

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.